Przegląd katalogu
- 169 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 169 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią chińską w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 169 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 117,596 opinii i ocen.
“Dawno nie jadłam tak dobrego sushi! Kupiłam na próbę i to był strzał w 10! Obsługa sympatyczna i pomocna. Z przyjemnością wrócę. Bardzo polecam ☺️”
“Bardzo dobre jedzenie. Zamówiliśmy kurczaka w cieście i wołowine pięciu smaków. Porcje duże i pożywne, super sałatka dodawana.”
“Przemiła obsługa, która chętnie opowiada o daniach z karty, spokojny, przyjemny klimat. Kaczka po seczuańsku pyszna. Na pewno wrócimy sprawdzić inne pozycje :)”
“Jedzonko całkiem dobre, nie spodziewałem się, duża porcja. Sosy dobre. Wystrój jak w centrum handlowym, nie ma szału. Ogólnie dobre i dużo. #szama.w.trasie #oneman #chinczyk #warszawa #eleclerc”
“Świetne zupy! Duże porcje, dużo warzyw, mięsa, krewetki. Bardzo smaczny bulion. Zjadłem że smakiem. Jak będę kiedyś przejazdem to na pewno tu zjem. Na wynos ryż z kurczakiem również bardzo smaczny (trochę mało surówki).”
“Jedzenie smaczne, ale nie zawsze trafimy w to co lubimy. Dziś kurczak z imbirem super, wczoraj kurczak w curry jak dla mnie za słony, ale może ktoś lubi.”
“Kurczak w cieście od lat niezmienny❤️ mega lubiłam tam chodzić gdy chodziłam do szkoły, ostatnio miałam okazję tam wrócić. Duża porcja, którą można się najeść, pomimo tego, że to tylko 6 kulek kurczaka. Jedyne co się zmieniło to cena;( z 13 zł na 21 zł ale to standard wszędzie. Wystrój klimatyczny, dużo stolików. Fajnie, że są miejsca przy ścianie, można popatrzeć na zewnątrz gdy się pójdzie samemu coś zjeść. Obsługa super, czas oczekiwania też niedługi”
“Bardzo smaczne jedzenie, zamawialiśmy pad thai oraz udon z wołowiną. Duże porcje. Jest tu piękny ogródek, w którym można zobaczyć ciekawe rośliny.”
“Rewelacja. Mała, niepozorna knajpka kryje w sobie prawdziwe smaki Azji! Najlepsze Tom Kha jakie jadłam! Pyszny Pad Thai i Pho z wołowiną i kurczakiem!”
“W mojej opini najbardziej chińska, chińska kuchnia w mieście. Smak, zapach, wystrój i atmosfera jak w kraju środka.”
“Smaczne i dobre jedzenie. Lokal nie jest z najładniejszych ale nie wystrój jest najważniejszy - najważniejsze jest jedzenie. Nigdy żadnych problemów. Warte polecenia”
“Bardzo dobre jedzenie. Widać że przygotowane że świeżych produktów. Porcje takie że można się najeść dobrze a ceny nie są wygórowane. Przyjemna i sympatyczna obsługa. Jak będę w okolicy to na pewno zajadę i spróbuję pozostałe dania. Wróciłem i próbuje następnych dań. Kuchnia warta polecenia. Jedzenie super w dalszym ciągu i bardzo miła obsługa.”
“Polecam sajgonki z krewetkami (aczkolwiek trochę tłuste z oleju) i pad-tajka z kurczakiem, pyszny sos słodko-kwaśny”
“Na plus to rozmiar porcji. Naprawdę jest dużo, zwłaszcza ryżu. Wszystko świeże i smaczne.”
“Jedzenie w okay cenie, niestety bez zniżki dla studentów, ale porcje bardzo sycące i dobrej jakości, krótko się czeka. Polecam Pad Thai z warzywami.”
“Zamówiłam 2 porcje udonu: jedną z kurczakiem a drugą z krewetkami, mięsa naprawdę bardzo dużo!!!Porcje są duże i dania przepyszne, w dodatku można kupić coś na miejscu np: mochi, buldak, żelki i td.”
“Chyba najlepszy orientalny bar. Jedzenie przepyszne lepsze niż w większości restauracji. Wołowina teryaki hit!!! Polecam!!!”
“Najlepsze sushi. Przemiła obsługa. Zawsze zamawiam tylko w master sushi i nigdy się nie zawiodlam. Wszystko jest świeże. Cieple, prawdziwa smaczna ryba. Dobrze dobrane składniki. Nie jest drogo a bardzo smacznie. Wszystko na czas a nawet przed. Mile zaskoczenie- dodatkowe sushi w formie gratisa Dzięki ze jesteście! Rozwijajcie się”
“Pyszne miejsce, zamawiamy już drugi raz, na pewno wrócimy, jedynym minusem jest to, że w dostawie nie ma sztućców i serwetek”
“Pyszne jedzenie ale w dość małych porcjach. Obsługa bardzo miła i miejsce slicznie udekorowane spokojna muzyka, jedzenie pyszne czuć chiński klimat. Jestem bardzo zadowolona :)”
“Stałe miejsce od lat na smacznego "chinczyka" na szybko. Jedzenie Świerże, smaczne, ceny nie poleciały w kosmos jak w innych restauracjach tego typu, nie spadła jakość. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pyszna zarówno zupka jaki kurczak, kaczka quchnia wyśmienita.”
“Polecam! Bardzo dobre sałatki, zupy, sushi. Byłem bardzo zadowolony, dziękuję za pyszne dania!”
“Trafiłam tu zupełnym przypadkiem z niewielkimi oczekiwaniami. Jakież było moje zdziwienie gdy otrzymałam curry! Wspaniale, aromatyczne, wszystkie składniki świeże. Pycha! Bardzo miła obsługa”
“Nie było mnie w tym lokalu 2 lata, a kiedyś często zdarzało mi się tutaj jeść. Po tak długim czasie nieobecności, muszę stwierdzić że Duża Miha, nadal trzyma wysoki poziom. Zupy są po prostu świetne, a makarony co najmniej dobre. Sajgonki z mięsem jako dodatek do zup też dają radę. Jednak to co sprawi, że znów będę częstszym gościem to wspomniane wcześniej zupy. Szkoda tylko że ceny wzrosły, ale wiadomo, że takie chore czasy nastały. Ważne że jakość jedzenia, nie spadła i nadal jest ono świetne.”
“Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, fajny lokal, obsługa ok”
“Bardzo dobre jedzenie już od wielu lat. Zawsze jak jestem w okolicy to podjeżdżam na obiad i nigdy się nie zawiodłem. Porcje duże i w dobrej cenie. Obsługa bardzo sympatyczna. Zawsze jest czysto i nie śmierdzi kuchnią w lokalu. Zdecydowanie jeden z lepszych tego typu lokali w Warszawie.”
“Bogate dobre menu cieplo i dobrze mozna zjesc. Troche brudno ale ogolnie stoly czyste jedzenie pachnie. Duzo i w dobrej cenie to sie liczy”
“Boska kaczka, wyśmienity makaron sojowy i filet kurczaka z frytkami palce lizać. Sosy obłędne. Serdecznie polecam dla głodnych małych i dużych.”
“Baaaaaaaardzo przyzwoity chińczyk. Smacznie, świeżo i ciepło. Bardzo miła obsługa. Polecam”