Rewelacja. Mała, niepozorna knajpka kryje w sobie prawdziwe smaki Azji! Najlepsze Tom Kha jakie jadłam! Pyszny Pad Thai i Pho z wołowiną i kurczakiem!
Zdjęcia
Opinie
-
Asia Halupczok ★★★★★
-
Tomasz Herbrich ★★★★☆
Trzeba zobaczyć co oferuje wietnamski Wilanów. Widziałem, że Zamigo trochę już istnieje, więc dałem szansę. Klasycznie: udko po wietnamsku i testowe sajgonki. I od tych drugich zacznę: Były zaskakujące, były jakieś! Mocno nabite, sprężyste, papier ryżowy był faktycznie tylko otulinką. W smaku bardzo bardzo mocno wybijała się kolendra. Moim zdanie mogły by być mimo wszystko trochę bardziej wyraziste. Odrobinę więcej białego pieprzu nie zrobiłoby im źle. Jeśli nie lubicie kolendry, uważajcie. Podane z sosem do sajgonek (rybny + kwaskowy) i surówką chyba z kalarepy. Danie spoko, nic serio łamiącego i wybitnego. I niestety za 24 zł. Dość sporo. Danie główne, udko po wietnamsku. I tu przeżyłem szok! Warzywa czyli brokuł, cebula i cukinia,przesmażone tak żeby je tylko zblanszować, nadać im ciepła. Jedyne czym smakowały to sobą i olejem, bo nie szło wyczuć ani grama przypraw w nich. Jednak były sprężyste, chrupkie. No po prostu dobre! Sam kurczak: tu zaczyna się zabawa. Bo kurczak był totalnie niedoprawiony. Mięsko było dobre, soczyste, delikatne. Ale nie czuć było grama przypraw, jakby nie był w ogóle marynowany. Gdzieś tam w oddali w panierce przebijał się obowiązkowy cynamon, ale tak to null. Jakbyście gołego kuraka w głębokim oleju usmażyli. Gdzie zatem kryje się magia i smak? Na zdjęciu widzicie trzecią miseczkę, z sosem, który był kremowy i słodki. Sos był również bardzo intensywny. Słodki w ręku “czekoladowy” sposób, ale nie wpadający w mleczno kakaowe nuty. Serio, dużo wietnamskiej kuchni jadłem w życiu, ale tego nie potrafię zidentyfikować. Czy to znaczy że był zły? No nie! Był tak bardzo inny, że w ogóle poza moją skalą oceny. Nie umiem go osadzić. Cała kompozycja była bardzo dobra, ale nie wiem czy na nią bym wrócił. Muszę sprawdzić bardziej klasyczne Dania. Lokal bardzo zadbany, ładny, czysty, a obsługa bardzo miła i kontaktowa! Klasycznie kilka zwrotów po wietnamsku i obie strony od razu uśmiechnięte :) Czy wrócę? Myślę że tak, sprawdzić więcej z menu, ale Zamigo nie będzie moim “priorytetem” na liście powrotów :)
-
Jaś Kępiński ★★★★☆
Całkiem spoko spring rollsy w dobrej cenie. Największa wada lokalu jest słaba wentylacja przez co ubrania konkretnie przesiąkają zapachami smażenia
-
Samer Tayara ★☆☆☆☆
W dniu 28.05. Składałem zamówienie przez ubera na hamburgery w Taste Burger i zostałem prawidłowo obciążony. Kilka sekund po finalizacji zamówienia pojawiło się kolejne obciążenie za zamówienie, które zostało rozpoczęte w czwartek 25.05., lecz nie zostało zakończone (Zamigo). Natychmiast skontaktowałem się z restauracją i poprosiłem o anulowanie zamówienia. Restaurator stwierdził , że nie ma problemu, ale trzeba to jeszcze zgłosić do Uber. Tak też zrobiłem. Skontaktowałem się z konsultantem za pośrednictwem czat, aby anulować zamówienie. Usłyszałem, że zamówienie będzie anulowane i zostanę jedynie obciążony kosztami dostawy. Konsultant skontaktował się z restauracją, zamówienia nie wydano. Na dzień dzisiejszy zostałem obciążony całością kosztów, a nie wyłącznie kosztem dostawy. Nie dokonano żadnego zwrotu kosztów.
-
stykulec ★☆☆☆☆
Gdyby można był nadać ujemne gwiazdki to dostali by -100. Zamówiliśmy ryż z krewetkami za 42PLN i wołowinę z cebulą, która też nie była tania jak na takie danie. Dostaliśmy coś co przypominało ryż z kawałkiem papryki i DWOMA krewetkami. Oczekiwałem czegoś więcej za 42PLN. Wołowina była tak słona, że nie było można jej zjeść. Złożyliśmy reklamację, ale pomimo zapewnień nie dostarczono nam nowych posiłków i nie odebrano tych tych reklamowanych. Wszystko wylądowało w koszu na śmieci. NIE POLECAM tej "restauracji"
-
Damian Delikowski ★★★★★
Bardzo smaczne jedzenie chodź nie jest tanie. Polecam
-
Joanna B ★☆☆☆☆
Kiedyś jedzenie było przepyszne..Niestety od jakiegoś czasu jakość posiłków drastycznie spadła. Jedzenie jest nieprzyprawione, sos jest przezroczysty, brakuje azjatyckich ziół. Niczym to miejsce nie różni się od taniej budki, nawet powiedziałabym, że lepsze jedzenie można dostać w podrzędnym chińczyku. Jest to tym bardziej zaskakujące, ponieważ ceny znacznie wzrosły. Skoro ceny rosną jakość dań powinna pozostać niezmienna. Ogromne rozczarowanie. Poniżej zamieszczam zdjęcie lunchu, który był zupełnie bez smaku.
-
piotr granicki ★☆☆☆☆
Niestety pomimo wielu pozytywnych recenzji, nie było mi dane zasmakowania dobrego azjatyckiego jedzenia. Chrupiące tofu z ryżem przypominało konsystencją gluta, a jedyne co odnalazłem w nim chrupiącego to nazwa dania. Sos mocno kwaśny, pozostawiający dużo do życzenia. Jeśli chodzi o smażony ryż z kurczakiem to niestety, ale był on pozbawiony wyrazistego smaku. Na plus szybkość realizacji zamówienia. Biorąc pod uwagę ceny dania, nie przychodzi mi nic innego jak dać jedną gwiazdkę. Mam nadzieję, że zjem jeszcze w tej restauracji dobre azjatyckie danie.
-
Pan Necro ★☆☆☆☆
Edit 2021: Niestety śladu po tejmiłej knajpce nie ma. Zamówiłem dzisiaj z odbiorem osobistym. Ruch w lokalu minimalny. Kelner upewnia się, jakie dania zamówiliśmy, potem wybiega za poprzednim klientem, pewnie, aby go 'zweryfikować'. Mimo sprawdzania dostaliśmy inne dania. Zamiast smażonego pho z kurczakiem dostalismy zwykłe bieda pho. Zamiast udona z kurczakiem makaron sojowy. Smakowo też nie powala. Pho niearomatyczne. Makaron jest po prostu słony. Na poziomie chińskiej budki, ale cenowo nadal restauracja na Wilanowie. Na Geysztora znacznie wyższy poziom. 2017: miła obsługa, przytulny, malutki lokal a przede wszystkim pyszne dania! Udon bardzo smaczny, pad thai rewelacja, przystawki też niczego sobie. Pozdrowienia dla przemiłego właściciela, który umila klientom czas w restauracji ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zamigo Rzeczypospolitej 23?
Zamigo Rzeczypospolitej 23 znajduje się przy Aleja Rzeczypospolitej 23, Wilanów, 02-972 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zamigo Rzeczypospolitej 23?
Można skontaktować się z Zamigo Rzeczypospolitej 23 pod numerem +48 579 239 989
Jak można dotrzeć do Zamigo Rzeczypospolitej 23?
Do Zamigo Rzeczypospolitej 23 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku