Opinie

  1. Róża ★★★★★

    Jedzonko przepyszne , składniki bardzo świeże czuć w smaku więc duży plusik. W lokalu jest czysto. W raz z mężem wzięliśmy kurczak chrupiący po tajsku z ryżem smażonym. Bardzo smaczne, polecamy ☺️

  2. Iwona Kobylińska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, fajny lokal, obsługa ok

  3. Red John ★★★★★

    Lokal w stylu klasycznego Wietnamczyka. Jedzenie smaczne, dostępne piwo z nalewaka, ceny troszeczkę wyższe niż przeciętnie. Moje ulubione pozycje to X w pięciu smakach i kurczak na gorącym półmisku (z ananasem) Dostępny ogródek. Opakowania na wynos zgrzewane. Ogólnie wszystko się zgadza.

  1. Mariusz ★☆☆☆☆

    Nie polecam mięso z kurczaka było nie dosmażone po powrocie do domu dwie osoby które były ze mną w tym lokalu miały zatrucie pokarmowe . To nie jest ten sam lokal co kiedyś teraz to typowa speluna.

  2. Konrad D ★★★★☆

    Na plus - duza porcja ( nie zjadłem całej porcji) - czysto na stole i przy stoliku Na minus - trafiłem na dwa kawałki kurczaka (piersi )z białą chrząstka. Cena przyzwoita. 26 zł. Kurczak z ryżem smażonym. Jestem ciekaw jak z krewetkami będzie danie więc jeszcze na pewno zajrzę. Byłem po 19 więc po zamówieniu czekałem kilka minut tylko na danie.

  3. kasiaolx kasiaolx ★☆☆☆☆

    Klientami jesteśmy od kilku lat, od jakiegoś czasu było coraz gorzej…a ostatnie zamówienie to totalna porażka. Padthai suchy mięso śmierdzące, drugie danie źle zapakowane- sos rozlany. Jakość drastycznie spadła, klientem już więcej nie będę

  1. Konrad Joski ★★★★☆

    Dania po prostu ok ale raczej już tu nie zajrzę bo można zjeść smaczniej w okolicy.

  2. Monika Draszanowska ★☆☆☆☆

    Zawsze zamawialiśmy ale dziś zamówiłam z dostawa kurczak chrupiący i nie zjadliwy jakby stare mięso , oleju pełno i niespodzianek pod surówka mięso nie dopieczone.

  3. Kasia Khe ★★★★★

    Mieszkam pod Warszawą, ale na Thai Style i sajgonki z mango przyjeżdżam specjalnie tutaj ❤️ polecam, pyszne, dużo, tanio, najpyszniejsze!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bar orientalny Ninh-Giang?

Bar orientalny Ninh-Giang znajduje się przy Wrzeciono 14A, Bielany, 01-961 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bar orientalny Ninh-Giang?

Można skontaktować się z Bar orientalny Ninh-Giang pod numerem +48 223 534 066

Jak można dotrzeć do Bar orientalny Ninh-Giang?

Do Bar orientalny Ninh-Giang można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements