Chyba najlepszy orientalny bar. Jedzenie przepyszne lepsze niż w większości restauracji. Wołowina teryaki hit!!! Polecam!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Bartek Przygoński ★★★★★
-
Sebastian ★★☆☆☆
Byłem w barze po raz 3. Dałem szansę ale niestety widzę że to cały czas jest tak samo. Po raz kolejny zamówiłem zupę Won-Ton z kurczakiem. Niestety makaronu prawie wcale, mięso w pierożkach twarde, kurczaka też nie za wiele. Większość to sam rosół. Już nie wrócę
-
Julia Szczepaniak ★★★★☆
Miejsce, które podaje bardzo dobre dania. Jakość jest zadowalająca, składniki dobre, a całokształt naprawdę smaczny. Kurczak w cieście był pokrojony w drobne kawałki, ale był dobrze przygotowany. Dodano do niego specyficzny, smiatanowo-czosnkowy sos. Nie jest to w moim guście, aczkolwiek rozumiem czemu sos pokazał się w tym daniu. Zupa pho była standardowa. Nie było w niej nic, co można by ocenić negatywnie. Jak widać na zdjęciu - miała wiele dodatków. Sosy bardzo smaczne i w nielimitowanej ilości.
-
Wiktoria Kosycarz ★★★★★
Chińczyk nie przyciąga swoim wystrojem, ale totalnie obroni się smakiem. Mogę z ręką na sercu przyrzec, że jest to najlepszy pad thai który jadłam. Najbardziej wyrazisty smak! Mój chłopak zamówił danie na gorącym półmisku - bardzo dobre, ale brakowało w tym jakiegoś sosu. Kurczak w 5 smakach bardzo dobry, długo nie jadłam tak dobrego i wyrazistego. Wystrój lokalu do poprawienia, ale smak totalnie się broni. Warto wspomnieć także, że zrozumieli co to znaczy bez warzyw i takie dostałam gdy poprosiłam :) polecam!
-
Mariusz Pyc ★★★★☆
Jedzenie naprawdę smaczne, w szczególności kurczaki w panierce, pad thai z kurczakiem również bardzo dobrze przyprawiony, oraz fajnie że dodali cytrynę do pad thaia w razie żeby można było jej użyć, lecz ryż z warzywami był nieco mdły i posiada również zbyt dużo warzyw ale to tylko moja opinia. Największym minusem były 4 sztuki włosów w ryżu z warzywami, co było nie ukrywam, bardzo obrzydzajace. Ogólnie polecam, tylko uważajcie co jecie.
-
dudzinka ★★★★☆
Dobre jedzonko, wszystko świeże i schludnie podane. Trzy sajgonki z dużą ilością surówki oraz kurczak chrupiący z ryżem i surówką - duża i syta porcja. Jedyny minus za trochę nijaki smak kurczaka i zbyt intensywny smak sajgonek. Jednak na pewno będę zamawiać częściej :)
-
Jakub Balcerak ★★☆☆☆
Bardzo słaby chińczyk. Kurczak w panierce niedobry w smaku. Krewetki zjadliwe. Najgorsze jest to że wszystkie sosy jakie mają to kisiel. Na minus także czystość w lokalu. Lepiący stół i kafelki powinny nas odstraszyć od jedzenia w tym miejscu ale lubimy próbować czegoś nowego i niestety czasami jak tutaj człowiek zwyczajnie się przejedzie. Nie polecam
-
Adam Grzegorczyk (Gonzo) ★★★★★
Bardzo smaczny klasyczny Chińczyk. Kurczak chrupiący pierwsza klasa. Porcja idealna. Mały minus za plastikowe sztućce ale jest na to sposób - pałeczki. Przychodzę od kilku dni i za każdym razem jest coraz lepiej. Polecam wołowinę hot spicy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bar Van Binh?
Bar Van Binh znajduje się przy Belgradzka 21, 00-001 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bar Van Binh?
Można skontaktować się z Bar Van Binh pod numerem +48 734 966 242
Jak można dotrzeć do Bar Van Binh?
Do Bar Van Binh można dotrzeć, korzystając z poniższego linku