Opinie

  1. sylwiasy ★☆☆☆☆

    Niedobre tłuste jedzenie. Mamałyga bez smaku. Bardzo ubogie dania. W środku jest bardzo brudno. Szkoda wydać ok 30 zł.

  2. Marcin Ziz ★★★☆☆

    Tanie i smaczne jedzenie - chrupiący kurczak zamawiany regularnie. Nigdy nie wyrabiają się na umówioną godzinę odbioru !

  3. Maksymilian Krysa ★★★☆☆

    Pad Thai w porządku, ale nic nadzwyczajnego, mało mięsa, brak orzechów, adekwatny do ceny. Jeśli Twoim celem jest tanio zjeść i się najeść, to jest to dobre miejsce by to spełnić. Sam system wydawania potraw mógłby być inny. Brak numerów zamówień powoduje, że klient który później zamawia to samo co my, może odebrać nasze zamówienie, co powoduje że możemy się na swoje nie doczekać.

  1. Dariusz Wojtas ★★★★☆

    Dobre miejsce na szybki obiadek. W porze obiadowej mocno oblegane. Byłem z kolegą, zgodnie doszliśmy do wniosku że jedzenie poprawne, ale nie ma tego czegoś w sobie. Zupa miała jakby za dużo zagestnika, czegos w rodzaju mąki. Wrócę tam pewnie kiedyś ale muszę zrobić dłuższą przerwę.

  2. Magda Łada ★★★★☆

    Pysznie, duże porcje,udon z wołowiną najlepszy jaki gdziekolwiek jadłam, zdecydowanie polecam

  3. Karol O ★★★★☆

    Bardzo przyzwoity chińczyk z dużymi porcjami. Można niestety przejść mocno jego "aromatami" podczas wizyty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Miss Saigon?

Miss Saigon znajduje się przy Domaniewska 41A, Mokotów, 02-672 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Miss Saigon?

Można skontaktować się z Miss Saigon pod numerem +48 790 775 377

Jak można dotrzeć do Miss Saigon?

Do Miss Saigon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements