Przegląd katalogu
- 47 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 94% Ze zdjęciami
Znaleziono 47 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią chińską w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 47 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 28,191 opinii i ocen.
“Idealne miejsce na pobyt z dziećmi. Lokal ma własną przestrzeń zabaw z małpim gajem dzięki czemu rodzice mogą spokojnie zjeść pyszne pierogi. Polecam babkę ziemniaczaną, pierogi korycińskie i pierogi z jagodami. Miła i pomocna obsługa, bardzo szybki czas wydania dań.”
“Byłam na wydarzeniu „Noc sushi”, zdecydowanie polecam! Bardzo miła, przyjazna i przyjemna atmosfera ;)”
“Restaurację odwiedziłem w ramach Restaurant Week. Jedzenie było bardzo smaczne. Lokal jest bardzo klimatyczny i duży - można się wybrać większą grupą. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Myślę, że jeszcze odwiedzę to miejsce.”
“Kuchnia wietnamska jak najbardziej na plus. Danie podane z ryżem, warzywami, kurczakiem i sosem. Osobiście zamawiałem na wynos aczkolwiek w lokalu też mógłbym zjeść. Przystępny czas oczekiwania który ze smakiem i ceną tworzy idealne połączenie na w miarę szybki obiad. Brak dowozu nie powinien być tu przeszkodą.”
“Świetne kimchi, jedno z lepszych jakie jadłem!”
“Mega pozytywne zaskoczenie, z czystym sercem polecam. Świetne zupy, szczególnie wonton wymiata z pierożkami - smak bardzo domowy. Dobry deser w formie smażonego w cieście banana albo ananasa. Główne dania w porządku, ale biorąc poprawkę na super niskie ceny - można powiedzieć, że bardzo dobre. Kurczak po koreańsku fajny, w słodko kwaśnym sosie, kurczakowi z curry też nic nie brakowało. Sajgonki świetne, tanio i smacznie. Do tego dobry kompot. Pan właściciel miły, wystrój lokalu spoko - generalnie bardzo dobre zaskoczenie, na pewno jeszcze nie raz wpadnę. Fajnie, że lokal trzyma się już tyle lat.”
“Podlasie zapiekankami stoi. Odwiedzając inne części kraju, nie widziałem tylu lokali z dobrymi zapieksami, co u nas. Fajnie, bo to kultowy, polski fast food. Wejście niepozorne, przez chwilę mieliśmy wątpliwości, czy nie zabłądziliśmy. Pan Kriss mega sympatyczny. Produkty jakościowe, menu stworzone z pomysłem. Będąc w Choroszczy punkt obowiązkowy, do odwiedzenia.”
“Bardzo pyszne produkty regionalne. Przynajmniej 2 razy do roku zamawiam i nigdy sie nie zawiodłem. Polecam wszystkim którzy tęsknią za tymi smakami. Warto. No cóż, zamówienie nie zostało skompletowane na czas. Po powrocie z ferii dostałem zamówienie naleśniki. Jaki było moje zdziwienie po otwarciu przesyłki! Znalazły się tam ciekawe gratisy tak pyszne że słów mi brak. Bardzo polecam.”
“Świetnie zaopatrzony sklep, wpadam zawsze kiedy potrzebuję jakiś nowy sos Sriracha ❤️”
“Dobry lokal na różnego typu imprezy okolicznościowe, poprawiny, chrzciny, andrzejki. Miła obsługa, dobre jedzenie, dobra lokalizacja”
“Pyszne sushi jedne z najlepszych w Białymstoku. Zawsze tu wracam gdy mam ochote na sushi . Polecam serdecznie !!”
“Pyszne!! Polecam, bardzo smaczne pierogi i rosół. I czekadełko było :)”
“Polecam dla Was z całego serca, z całej duszy mojej. Można zjeść godnie, rzetelnie, uczciwie, sprawiedliwe i tak dalej. Ceny ni po wariacku, porcje ni po bandycku. Wszystkiego można zjeść i zupkę i nie zupkę i kotlety mielone, kotlety z grzybami, kotlety bite - schabowe inaczej, ziemniaczki można kupić, babkę ziemniaczaną, różne napoje bezalkoholowe można kupić, co chcesz można w barze Zodiaku kupić (nie ma kawy z ekspresu - szkoda). Krzysztof się nie mylił - bar akuratny to jest. "Z całego serca polecam jego". Dopóki Wy psznie tuszycie, pamięć o naszych bohaterach związanych ze Szkolną nie zginie. Gotujta dalej choooleeraa jasna! [*] P.S. A dajta sPOkój z tym Hobokus POkus, lepiej zjeść w jednym z licznych barów PSSu, aniżeli w tym przybytku delikatnie… ogułem nie będę przeklinał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)”
“Mniam. Już przed lokalem przywitały mnie apetyczne zapachy. Taka prawdziwa azjatycka kuchnia. Bardzo mili właściciele. Ceny bardzo uczciwe, porcje bardzo duże. Smak wyśmienity. Wołowina mięciutka. Na pewno zawitam nie raz.”
“Dziś po ( pewnie lekko licząc 7 latach ) nieobecności miałem Przyjemność być ponownie. Wątróbka jedyna w swoim rodzaju ( Hilton, Mariott i inne przybytki jakie przyszło odwiedzać w międzyczasie na globie mogyby się tu uczyć Niejednego ) - nie wspominając o jak Zawsze PrzeMiłej Pani serwującej na wstępie z uśmiechem ( i pamiętającej o dawnych klientach ). Wielkie Uszanowanie i Pozdrowienia! Wszyskiego Najlepszego”
“Serdecznie polecam!! szybko, smacznie a porcje gigant!! Nie wierzyć w negatywne opinie, jestem przekonany, że pochodzą od tzw. nieuczciwej konkurencji..”
“Elegancki lokal z pysznym jedzeniem . Wszystko świeże i bardzo smaczne. Miałbym zastrzeżenia do rolek bo się rozpadały ale udało się je zjeść , tak czy inaczej warto było”
“Najlepsze sushi jakie jadłam. Tempura idealna, smak wasabi pozytywnie mnie zaskoczył. Zamawiałam z dostawą i to co zobaczyłam zaskoczyło mnie. Dostałam nie tyle zamówienie, co piękny prezent. Nigdy w życiu nie widziałam tak pięknie zapakowanego sushi. Polecam z całego serca. Wiem, że już moje serce zostanie z TAKI SUSHI. ❤️”
“Restaurację odwiedziłem z okazji restaurant weeku. Na duży plus zasługuje wystrój lokalu, chociaż nie jest on duży – bardzo eleganckie i szykowne, świeże kwiaty na każdym stoliku. Obsługa była na najwyższym poziomie, kelnerka opowiadała o każdym daniu, a przed przystawką dostałem czekadełko, co jest kolejną zaletą. Dania były przepyszne. Chętnie odwiedzę tę restaurację kolejny raz.”
“Placek po węgiersku przepyszny z dużą ilością mięsa, zrazy z karkówki równie pyszne podawane z babką ziemniaczaną która idealnie się do niech komponowała, na deser pokusiliśmy się na szarlotkę która była fajnie mało słodka dzięki czemu nie ma się uczucia przesłodzenia. Jeśli kiedyś jeszcze raz będziemy w Supraślu to na pewno odwiedzimy to miejsce ponownie.”
“Wczoraj byliśmy tu na kolacji. Wybraliśmy rolki premium (tatar z łososia, węgorz, tuńczyk z krewetka łososiem i awokado) oraz krewetki na przystawkę. Wszystko było przepięknie podane i smakowało niesamowicie. Do tego miejsce ma fajny klimat, jest ładne, a kelnerki i kelnerzy są super. Wrócimy tu na 100% i będziemy polecać innym.”
“To najlepsze i najbliższe prawdziwemu meksykańskie jedzenie w Białymstoku. Od kilku lat jestem fanką ich nachos z wieprzowiną i tacos. Nigdy nie zawodzą. Street food na dobrym poziomie!”
“Dosyć zabawne miejsce, które ma ciekawy pomysł na swoją tożsamość – mieliśmy do wyboru rzeczy z kaczką lub sushi (a nawet sushi z kaczką), ale postawiliśmy na sushi (bez kaczki). Było bardzo smaczne i dosyć dobrze wycenione. Do tego bardzo ciekawa zupa miso – z takim omletem słodkim (tamago). Duży wybór piw kratowych w butelkach. Polecamy!”
“Przyszliśmy na kolację. Jedzenie było bardzo smaczne, obsługa bardzo miła, klimat zachowany. Muzyka trochę głośno jak na mój gust ale nie przeszkadza to w rozmowach. :)”
“Byłam z mężem na wczesnym obiedzie niedzielnym i zamówione dania przyszły po 15 minutach od złożenia zamówienia więc bardzo szybko. Smakowało mi moje danie, mąż też był zadowolony. Świetnie podana herbata z pysznym ciasteczkiem od razu po zamówieniu. Polecam. Dania smaczne, składniki świeże, kurczak mięciutki w punkt. Polecam. Podkreślam ze to nie sa dania które mozna porównać do chinskiego fast food.”
“Trafiliśmy do restauracji Jack Sparrow w Białymstoku zupełnym przypadkiem – zachęciła nas fajna akcja z kuponami i to był strzał w dziesiątkę! Jedzenie bardzo nam smakowało, wszystko było świeże i dobrze doprawione. Obsługa miła i uśmiechnięta, co od razu robi dobre wrażenie. Jeden mały minus – stolik, przy którym usiedliśmy, był niestety brudny i musieliśmy go sami wytrzeć. Pierwszy zamówiony drink (Aperol) też nie był do końca taki, jak trzeba – smakował bardziej jak woda sodowa z Aperolem, bez prosecco. Mimo tych drobiazgów, miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia. Chętnie wrócimy i sprawdzimy inne pozycje z menu!”
“Charakterystyczne miejsce… w środku raczej surowo ale schludnie… jadłem zupkę curry czerwone z krewetkami ( polecam!! koniecznie z ryżem ) i wołowinę po syczuańsku ( mocno średnia bez żadnej rewelacji, surówka kapusta ryż i wołowinka raczej niekoniecznie zamówię to jeszcze raz ) ale zupki na pewno będą testowane! Ogólnie szef kuchni poleca!!”
“Jedzienie jest smaczne, obsługa robi co ma robić. Jestem zadowolony z powstania tego miejsca. ODWIEDZAM, myślę, że polecać też nie trzeba. Ale polecam :)”
“Bardzo dobre, zawsze chciałem spróbować i powiem szczerze, że się nie zawiodłem. Jedzenie naprawdę spoko. Porcja też duża.”
“Kurczak w pięciu smakach, bardzo dobry, lepszy niż w Zambrowie, szybko zrobili, miła blondynka za lada,”