Przegląd katalogu
- 169 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 96% Ze zdjęciami
Znaleziono 169 wyników
Przeglądaj restauracja z kuchnią chińską w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 169 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 117,596 opinii i ocen.
“Niezmiennie fenomenalny smak i cena! Wołowina Luc Lac coś pysznego! Polecam”
“Piąteczka! Za szybką dostawę, ogromną porcję i dużo mięska! Może trochę za dużo sosu, ale burger tak duży I sycący, że musiałam zjeść na 2 razy. Fajne chipsy domowej roboty, choć troszkę za tłuste, jak na mój gust.”
“Trafiliśmy ze znajomymi przypadkiem i aż żal że nie mam takiego miejsca w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Jedzenie świeże, bardzo smaczne i szybko podane. Porcje ogromne, dużo mięsa i wszelakich dodatków. To była uczciwa, solidna kolacja. Wołowina na gorącym półmisku- absolutne mistrzostwo świata. Na pewno jak tylko nadarzy się okazja - wrócę!”
“świetne jedzonko ( po azjatycku :)). Oczywiście mile zaskoczyły atrakcje jak sklepik kawaii oraz pokoje gier i klub nocny w środku samego kompleksu. Generalnie super miejsce na kolację i lekki odpoczynek. Serdecznie polecam i nie raz tu wrócę .”
“Miła obsługa, fajnie, że knajpa ma letni ogródek z dużą ilością zieleni. Dobry pad thai, nikt nie robił problemu by rozdzielić jedną porcję na 2 talerze.”
“Quchnia Orientu to miejsce, które naprawdę potrafi zaskoczyć! Jeśli szukacie autentycznych i intensywnych smaków Azji, to jest to idealny adres. Wszystkie dania, które zamówiliśmy, były wyjątkowo świeże, aromatyczne i przygotowane z dbałością o detale. Od razu czuć, że kucharze używają wysokiej jakości składników i znają się na swojej pracy. Porcje są sycące, a stosunek jakości do ceny jest naprawdę uczciwy. Szczególnie polecam ich specjalności tajskie curry czy desery: ananas w cieście lub banany w cieście. Obsługa jest uprzejma i pomocna, chętnie doradza przy wyborze. Panuje tam przyjemna atmosfera.”
“Bardzo polecam to miejsce. Jedzenie jest w przystępnych cenach, a naprawdę dobrej jakości. Porcje są porządne, niektóre pozycje z menu można nawet zjeść w dwie osoby. Duży plus za ryż, który jest lepki, ale nie jest suchy. Szczególnie polecam dania z gorącego półmiska - kurczaka po tajsku i wołowinę orientalną. Warto tu spróbować również makaronu Pad Thai i zupy Pho. W weekendy jest tu całkiem sporo ludzi, więc polecam się na to przygotować. Mimo sporego ruchu, wszystko jest sprawnie zorganizowane i czas oczekiwania na jedzenie nie jest zbyt długi. Obsługa również jest uprzejma i pomocna. Z pewnością będę dalej tutaj wracała. Bardzo polecam wszystkim to miejsce.”
“Bardzo polecam, zamówiliśmy pho z gotowaną wołowiną i Do Xau z kurczakiem w panierce w sosie sojowym z makaronem udon. Drugie danie to był strzał w dziesiątkę, na pewno wrócę tu żeby je jeszcze spróbować. Zupa pho była bardzo dobra. Na miejscu można skorzystać z bogatego zestawu dodatków i usiąść w schludnym i przestronnym wnętrzu.”
“Wspaniałe doświadczenie! Jedzenie pyszne, świeżutkie i pięknie podane. Atmosfera wspaniała, a obsługa przeuprzejma. Pomimo bariery językowej wszystko nam wytłumaczono i ugoszczono jak we własnym domu. Cena uważam, że adekwatna do ilości oraz co najważniejsze jakości. Bogaty wybór w menu nas miło zaskoczył. Serdecznie polecam na wspólne wyjścia rodzinne czy ze znajomymi.”
“Lokal istnieje na warszawskim rynku gastronomicznym już przynajmniej dekadę. Proponuję zaledwie kilka pozycji seczuanskich w menu i pierożki. Jedzenie wychodzi do nas bardzo sprawnie, co bardzo ułatwia pobyt wśród tych super zapachów. Polecam szeroki makaron biang Biang”
“Duże porcje i bardzo smaczne. Miła obsługa. Polecam”
“Super miejsce! Spróbowaliśmy kawy z jajkiem oraz świeżo wyciskanego soku z trzciny cukrowej. Świetne przeżycie kulinarne”
“Bardzo dobre zestawy lunchowe oraz sushi. Byłam w lokalu wiele razy i nigdy się nie zawiodłam. Zdarzyły się razy kiedy przychodziłam już dość późno i nie było dostępnych wszystkich składników do sushi, ale Pan zawsze proponował alternatywę. Przy dużych zamówieniach dostaliśmy herbatę w gratisie.”
“Zamówiliśmy sporo dań: Bao burgery z krewetkami Pierożki z grzybami i wołowiną Sałatkę z alg Udon z kurczakiem Pho Tron Hu Tieu I zestaw dla dziecka - kurczak, frytki, surówki Wszystko bardzo dobre i szybka obsługa! Polecam jedzenie było smaczne.”
“Jedzenie bardzo dobre a ceny bardzo przystępne. Porcje solidne i bardzo dobre w smak, jadłem Pho z kurczakiem i sajgonki. Wyszedłem bardzo najedzony I gorąco polecam ten lokal.”
“Co tu sie rozpisywać. Smacznie, porcję duzo i jak za tą ilość to tanio.”
“Jako stały, kilkuletni klient tego miejsca nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre, ceny w granicach przyzwoitości, obsługa bardzo miła. Czasem zamawiam na wynos pad thaia i nawet nie mogę się doczekać, aby usłyszeć "10 minut" :) To miejsce ma swój klimat i cieszę sie, ze jest na miasteczku. Polecam serdecznie”
“Przepiękne miejsce, mega klimatyczne. Jedzenie przepyszne Obsługa super Miejsce przyjazne pieskom Szczerze polecam!!!”
“Byliśmy na kolacji. Jedzenie bardzo dobrze doprawione, kaczka po pekińsku idealna, desery bardzo ciekawe (próbowaliśmy gruszki blue moon i smażone tang yuany). Restauracja była pełna, ale nie przeszkadzało to w rozmowach. Obsługa profesjonalna i uprzejma”
“Jedzenie bardzo mi smakowalo, obsluga mila. Lokal niepozorny ale warto wejsc. Za zestaw ze zdjecia na wynos zaplacilem 32zl, takze bardzo tanio jak na porcje ktora dostalem.”
“Przyjemne miejsce, spoko ceny i duże porcje :)”
“A Chau doskonale łączy tradycyjne smaki Azji z nowoczesnym podejściem do gotowania, dzięki czemu potrawy są zarówno autentyczne, jak i przystępne dla europejskiego podniebienia. Każde danie przygotowane jest z dbałością o detale, świeżość składników i idealnie zbalansowany smak. Obsługa niezwykle uprzejma i pomocna, a wnętrze restauracji przytulne i klimatyczne. Świetne miejsce zarówno na szybki lunch, jak i spokojną kolację z przyjaciółmi. Zdecydowanie warto wracać! Fantastyczna kuchnia z europeizowanymi daniami kuchni wietnamskiej i chińskiej —”
“Jedzenie 10/10. Centrum Warszawy, godzina 14 a lokal prawie pusty więc nawet bez rezerwacji nie było problemu usiać. Bardzo polecam”
“Bardzo dobra restauracja! Miałem okazję zjeść udon z wołowiną oraz makaron ryżowy z kurczakiem i oto mogę zaznaczyć: Świeże i dobre składniki smakują jak by rano jeszcze byli ścięte w ogródku Makaron przepyszny, miękki, delikatny Mięsko smaczne, czujesz że jesz krowę :) Przesympatyczna Gospodyni Ten lokal jest dobrym przykładem dla innych wietnamskich knajp w mieście co do każdego aspektu prowadzenia restauracji Polecam i sam nieraz wrócę”
“Smacznie , zdrowo w przystępnych cenach. Miałem makaron chiński smażony z surówką . Wszystko świerze i zrobione od razu. Polecam”
“Wpadliśmy z narzeczonym na spontaniczny obiad i gorąco polecamy. W lokalu było dużo ludzi, zostaliśmy sprawnie obsłużeni i szybko otrzymaliśmy swoje gorące dania. Wszystko świeże i smaczne. Nasze zamówienie składało się z kurczaka w chrupiącej panierce oraz kaczki w sosie teriyaki”
“Opinia na podstawie kilku odwiedzin lokalu i wielu zamówień w ciągu ostatniego roku. Lokalik niepozorny, ale jedzenie bajeczne. Lista potraw najczęściej zamawianych: Bun cha - świetne, ale uwaga na tę papryczkę, ją sam diabeł zasiał Pieczona kaczka i sałata z kaczką to torpeda. Teraz doszła również świetna kaczka w sosie teriyaki Zupy: miso, pho, ramen - wszystkie na wysokim poziomie, ale przy zamówieniu raz zdarzyło się potknięcie i ramen był z mleczkiem kokosowym, którego akurat nie trawię. Pewnie wysłany po prostu zły wywar, czynnik ludzki, raz w roku każdemu się może zdarzyć. Spring rolls rewelka, zawsze świetne składniki, zawsze świeże Banany w cieście też idealne, nie za słodkie i nie za tłuste W skrócie: BARDZO POLECAM”
“Całkiem zacny, czysty bar azjatycki. Ceny nie za wysokie, porcje Odpowiednich rozmiarów, obsługa sprawna i szybka. Danie które jadlem - kurczak po tajsku - smakowało mi. Odpowiednia ostrość fajne przyprawy. Spędziłem lokal około 30 min i byłem jedynym klientem, jeśli nie liczyć sześciu czy ośmiu dowozów.”
“Tanio, szybko i całkiem smacznie. Miła obsługa, pani Wietnamka mówi całkiem zrozumiale po polsku, więc sprawnie idzie składanie zamówień. Kurczak chrupiący jest niezły; porcje na moje możliwości są za duże, zazwyczaj kończę z pakowaniem reszty na wynos. Duży wybór, jak to w typowym chinolku. Sosiki też niezłe, nie palą jak to nieraz ma miejsce w innych lokalach tego typu. Raz było trochę zimnawo w środku, za to odejmuję jedną gwiazdkę (ale jedzenie przychodzi parząco gorące, więc idzie się rozgrzać XD).”