Opinie

  1. Marcin N ★☆☆☆☆

    Jadam w China Town od lat, głównie na al.Lotników ale kilka razy zdarzyło mi się brać jedzenie z ul.Sójki. Zawsze biorę to samo - wołowina gotowana na ostro + ryż smażony z jajkiem. Niestety, ostatnie dwa razy kiedy zawitałem na ul.Sójki bardzo się zawiodłem. Jedzenie tak totalnie bez smaku, w dodatku wyglądające inaczej niz zawsze... do tego stopnia niezjadliwe, ze poszło do kosza.

  2. Joanna H ★★★★☆

    Porcje duże, fajny sposób podania, jednakże cenowo średnio- drogo. Jedzenie dobre. Bardzo dobrze doprawiona surówka, kurczak w 5 smakach troszkę za delikatny. Bardzo miła obsługa.

  3. Marcin Miłoński ★☆☆☆☆

    Kurczak w 5 smakach i ryż 47 złotych. Cena porażka, brak surówki w takim zestawie. Do tego w tych 5 smakach można było rozpoznać tylko "mdły". Ryż to zwykła zlepiona kula bez smaku i na pewno nie posolony. Widzę że nie tylko mi to nie przypadło do gustu bo kelnerka przez telefon chyba przez 5 minut tłumaczyła klientce dlaczego robią takie słabe jedzenie w takiej cenie. Bardzo się zawiodłem

  1. Sonia Magnussen ★★★★★

    Pyszne jedzenie ale w dość małych porcjach. Obsługa bardzo miła i miejsce slicznie udekorowane spokojna muzyka, jedzenie pyszne czuć chiński klimat. Jestem bardzo zadowolona :)

  2. PIXEL PIRANIA ★★★★☆

    Bary i restauracje chińskie (tak zwane chińczyki/wietnamczyki) odwiedzam bardzo często i przetestowałem większość na Ursynowie i w Warszawie. Muszę przyznać, że ten w rankingu w miarę wysoko się prezentuje. Zacznijmy od lokalizacji: obok Centrum Ursynów (Auchan, OBI) i nad myjnią. Dzięki temu, że wchodzi się przez mały ogródek i po schodkach, to ciężko powiedzieć, że pod spodem pieni się piana spod kół aut. Po drugie, czyli obsługa. Pani jest niesamowicie miłą osobą, naprawdę wielki plusik za to, że tak miło obsługują klienta i mają do niego wielki szacunek. Najważniejsze jest jedzenie: jedzenie wypadło w miarę okej, niestety kucharze popsuli dobrze zrobione dania ABSOLUTNIE zbyt dużą ilością soli - a szkoda. Surówka była jak zwykle dobra, ryż nie był twardy tylko taki jaki powinien być. Jednak o soli pani to powiedzieliśmy i przeprosiła. Szkoda, bo mogło być o wiele lepiej. Dania były dobrze podane, dobrze zrobione, tylko ten sos sojowy, który zabił absolutnie cały smak. Ceny są okej, bywały tańsze restauracje, ale porcje są wielkie. Dania za 30 zł podawane są z ryżem i wodą "gratis" - co jest uważam super ofertą. A pani podała nam również drugą szklaneczkę wody gratis. Wystrój restauracji jest bardzo klimatyczny. Na wejściu wita nas budda. To nie jest ta typowa budka chińska, tylko ładnie udekorowana restauracja. Warto wspomnieć, że w restauracji jest sporo zamówień na wynos i czasami się trochę poczeka. Oczywiście pomieszczenie jest klimatyzowane. Myślę, że to fajna knajpka, która popełniła głupi błąd z tym sosem. Ogólnie wszystko okej, jeszcze kiedyś tu przyjdę i przetestuję kolejne dania!

  3. Nannie Na ★★★★☆

    Jedzenie w porządku, obsługa na plus. Zupa kukurydziana i deser o nazwie „chrupiące mleko” ciekawe.

  1. luka ch ★★★★★

    China Town lubię i odwiedzam od wielu lat ale ta lokalizacja jakoś mi umykała. W zimny niedzielny wieczór postanowiłem to zmienić. Jedzenie jest równie dobre jak na alei lotników ale jest jedno ale. Bardzo lubię panie kelnerki na lotników ale tu jest przesympatyczny kelner z Chin. Jest naprawdę miły i pomocny, uwija się jak mucha w ukropie a do tego wprowadza super miły klimat. Dziękuję niniejszym za super obsługę. Oczywiście nie opuszczę lotników ale i tu będę zaglądał na ulubione potrawy. Dziki jeszcze raz i polecam z całej duszy.

  2. thomas d ★★★★★

    Fantastyczne miejsce na małej powierzchni zapoznamy się z wyszukanymi smakami kuchni chińskiej otuli nas aromat przypraw i smacznego posiłku. Miejsce może nie posiada najlepszej lokalizacji I miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych oraz dostęp do niego poega na pokonaniu 24 stopni antypoślizgowych schodów. Jednakże wyszukane smaki rekompensują w iewielkiej części te niedogodności. Polecam.miłośnikom kuchni chińskiej. Miejsce dobre na spotkanie biznesowe, czysto, widno, smacznie.

  3. Andrzej Daniluk ★★★★☆

    Wyglad z zewnątrz raczej ostrasza, ale może to celowy kamuflaż, żeby lokal zostawić dla wtajemiczonych ;-) Bo wystrój w środku jest już ok, a kuchnia autentyczna i bardzo dobra (głównie syczuańska). Karta ta sama jak w pozostałych 2 lokalizacjach tej sieci, a w niej wiele ciekawostek, jak jajo stuletnie, meduza, czy "boczek olej-tofu". Z dań głównych polecam np. bakłażana o smaku rybnym, tofu po domowemu (łagodne, z grzybami) oraz wieprzowinę/wołowinę/rybę gotowaną na ostro (równie pyszne, co ostre). Jeśli chodzi o tę ostatnią, przy zamówieniu należy zaznaczyć aby była z pieprzem syczuańskim. Niektórzy narzekają że dania są tłuste - to prawda, ale taka natura tej kuchni, poza tym nie wszystkie (np. są dietetyczne bułeczki na parze). Jednym słowem - polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres China Town 華都?

China Town 華都 znajduje się przy Sójki 33A, Ursynów, 02-812 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do China Town 華都?

Można skontaktować się z China Town 華都 pod numerem +48 226 488 848

Jak można dotrzeć do China Town 華都?

Do China Town 華都 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements