Jedzenie dobre, obsluga ok. Z minusow to krzeslo bylo poplamione. I ceny troche wysokie.
Zdjęcia
Opinie
-
Lupin Wolf ★★★★★
-
Martyna ★★☆☆☆
Dania zamówione z dostawą przez pomarańczowy portal. Sugerowany przedział czasowy podany przez portal to 50-75 minut. Ok, niech będzie. Po złożeniu zamówienia o 14:10 nagle czas zamówienia pokazuje na 15:50. Mimo tego, po konsultacji z restauracją okazuje się, że dostawa ma być jeszcze później, po godzinie 16. To jest element, który jest po prostu nieakceptowalny. Dania przyjeżdżają. Zamówione dwa lunche i ryż z kurczakiem. Ryż bez smaku, bez koloru, wyglądał i smakował tak, jakby człowiek sam przygotował go sobie w domu i nic więcej nie dodał poza wymienionymi składnikami. Nieporozumienie w cenie 52 złotych, tak określam to danie. Zupy miso w porządku, udon również mało wyrazisty, ale do zjedzenia. Jak na restauracje, a nie zwykły azjatycki bar, to jedzenie naprawdę kiepskie patrząc na cenę. Kwestia dostawy - nawet jeśli portal wskazuje na złe godziny dostawy, to czas oczekiwania na zamówienie 1:40 to przesada, przy zamówieniu w tygodniu w środku dnia.
-
Marcin ★★★★★
Najlepsze miejsce na sushi i nie tylko. Super obsługa, dania podawane blyskawicznie, pysznie.
-
Ania L ★★★★★
Dawno nie jadłam tak dobrego sushi! Kupiłam na próbę i to był strzał w 10! Obsługa sympatyczna i pomocna. Z przyjemnością wrócę. Bardzo polecam ☺️
-
Foxy Travel ★★★★★
Polecam zupy won-ton i miso, bardzo wyraźny smak i nie słone. Makaron wyśmienity i moje haruki smakowite. Posmak był przez długi czas wspomnieniem dobrego zestawienia. Pani zachęciła nas do zimowej herbaty i była wspaniała. Nie zrobimy takiej w domu. Szkoda, że muzyka nie była bardziej w stylu zen. Miejsce spokojne a jedzenie bardzo dobre.
-
nolbex ★★★☆☆
Dosyć drogo porównując jakość do ceny. Rolki z tempura zanim trafily na stół, straciły na chrupkości i dostalismy ledwo ciepłe wilgotne ciasto. Czasami długi czas oczekiwania, mimo braku klientów w lokalu. Obsługa ok.
-
Piotr Piotrowski ★★★★☆
Ramen czy Udon bardzo dobry. Sushi trochę mdłe i rozpadające się. Pięknie wszystko podane. Obsługa pomocna. Kucharze za głośno komentują wchodzących gości.
-
Anna Rukat makeup & more ★★★★★
Pyszne zupy, sushi bardzo smaczne. Desery Wow, super obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SHIZEN?
SHIZEN znajduje się przy Światowida 17, Białołęka, 03-144 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SHIZEN?
Można skontaktować się z SHIZEN pod numerem +48 696 475 500
Jak można dotrzeć do SHIZEN?
Do SHIZEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku