Opinie

  1. Lupin Wolf ★★★★★

    Jedzenie dobre, obsluga ok. Z minusow to krzeslo bylo poplamione. I ceny troche wysokie.

  2. Martyna ★★☆☆☆

    Dania zamówione z dostawą przez pomarańczowy portal. Sugerowany przedział czasowy podany przez portal to 50-75 minut. Ok, niech będzie. Po złożeniu zamówienia o 14:10 nagle czas zamówienia pokazuje na 15:50. Mimo tego, po konsultacji z restauracją okazuje się, że dostawa ma być jeszcze później, po godzinie 16. To jest element, który jest po prostu nieakceptowalny. Dania przyjeżdżają. Zamówione dwa lunche i ryż z kurczakiem. Ryż bez smaku, bez koloru, wyglądał i smakował tak, jakby człowiek sam przygotował go sobie w domu i nic więcej nie dodał poza wymienionymi składnikami. Nieporozumienie w cenie 52 złotych, tak określam to danie. Zupy miso w porządku, udon również mało wyrazisty, ale do zjedzenia. Jak na restauracje, a nie zwykły azjatycki bar, to jedzenie naprawdę kiepskie patrząc na cenę. Kwestia dostawy - nawet jeśli portal wskazuje na złe godziny dostawy, to czas oczekiwania na zamówienie 1:40 to przesada, przy zamówieniu w tygodniu w środku dnia.

  3. Marcin ★★★★★

    Najlepsze miejsce na sushi i nie tylko. Super obsługa, dania podawane blyskawicznie, pysznie.

  1. Ania L ★★★★★

    Dawno nie jadłam tak dobrego sushi! Kupiłam na próbę i to był strzał w 10! Obsługa sympatyczna i pomocna. Z przyjemnością wrócę. Bardzo polecam ☺️

  2. Foxy Travel ★★★★★

    Polecam zupy won-ton i miso, bardzo wyraźny smak i nie słone. Makaron wyśmienity i moje haruki smakowite. Posmak był przez długi czas wspomnieniem dobrego zestawienia. Pani zachęciła nas do zimowej herbaty i była wspaniała. Nie zrobimy takiej w domu. Szkoda, że muzyka nie była bardziej w stylu zen. Miejsce spokojne a jedzenie bardzo dobre.

  3. nolbex ★★★☆☆

    Dosyć drogo porównując jakość do ceny. Rolki z tempura zanim trafily na stół, straciły na chrupkości i dostalismy ledwo ciepłe wilgotne ciasto. Czasami długi czas oczekiwania, mimo braku klientów w lokalu. Obsługa ok.

  1. Piotr Piotrowski ★★★★☆

    Ramen czy Udon bardzo dobry. Sushi trochę mdłe i rozpadające się. Pięknie wszystko podane. Obsługa pomocna. Kucharze za głośno komentują wchodzących gości.

  2. Anna Rukat makeup & more ★★★★★

    Pyszne zupy, sushi bardzo smaczne. Desery Wow, super obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SHIZEN?

SHIZEN znajduje się przy Światowida 17, Białołęka, 03-144 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SHIZEN?

Można skontaktować się z SHIZEN pod numerem +48 696 475 500

Jak można dotrzeć do SHIZEN?

Do SHIZEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements