Opinie

  1. Łukasz D. ★★★★☆

    Mam mieszane uczucia co do tej restauracji po tym, jak dzień wcześniej jadłem jeżdżenie tego samego typu. Jakość gorsza, ale i ceny niższe. Samo jedzenie poprawne, ale czegoś jednak zabrakło. Zupa z mnóstwem zieleniny, bez świeżych warzyw. Wieprzowina trochę twarda. Ciężko w 100% polecić, ale nie mogę nazbyt czegoś zarzucić.

  2. K1 ★★★★★

    Edytuje dzisiaj swojego posta, w którym chwaliłam. Niestety to samo danie, a jakoś zupełnie inna. Kurczak w chrupiącej panierce był dobry ale makaron, który do tego staliśmy to makaron chyba wyjęty z zupki chińskiej i zasmazony tłusto na patelni. Każde z dań bardzo smaczne. Świeże warzywa w daniach oraz smaczna i świeżą surówka. Cena za te 3 dania + herbata zimowa to 123 zł. Tanio to raczej nie jest ale może dlatego też było smacznie i świeżo.

  3. A ★★★★★

    Niezmiennie fenomenalny smak i cena! Wołowina Luc Lac coś pysznego! Polecam

  1. Sylwia Cano ★★★★★

    Od kilku lat to nasze ulubione miejsce na zjedzenie przepysznego jedzenia. Serwowane dania są pełne smaku i zawsze świeże. Obsługa przemiła i zawsze pomocna w doradzeniu co wybrać. Dziękujemy za wszystkie kulinarne doznania!!!

  2. Kondrat Love Food. ★★★★★

    Ale sztos....powiadam wam szczerze. Dawno nie zachwyciła mnie zupa tom yam z krewetkami, tak od pierwszej a do ostatniej łyżki. Wywar idealny w smaku,.mleko kokosowe wyważone i dobrej jakości. Krewetki oraz warzywa, chrupkie i świeże w smaku. Lokal zaodoptowany orientalne i z gustem. Mila pani za barem , doniesie do stolika z uśmiechem.

  3. Valeriia Martynets ★★★★★

    Fajna miejscówka. Jedzenie bd,czyli cena=jakość, wiec polecamy. Udon z kurczakiem na 5+

  1. Piotr Dąbrowski ★★★★★

    Świetna kaczka w panierce - soczyste mięso, dobry gatunek. Doskonała herbata ryżowa, oryginalnie podana. W lokalu ciepło i przyjemnie, podczas, gdy w innych okolicznych lokalach zimno (za bardzo już na ogrzewaniu oszczędzają). Każda wydana złotówka warta swojej ceny (danie z kaczką 32 zł, herbata 8 zł). Byliśmy w porze lunch'owej, ale nie było problemu z dostępnością stolika dla czterech osób. Tak mi zasmakowało, że następnym razem zaproszę żonkę na kolację w te miejsce.

  2. Agnieszka Wleklińska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w rozsądnej cenie. Polecam!

  3. renata chojnacka ★★★★★

    Bardzo smaczne I duże porcje,można się najeść. Dodatkowo są stoliki na zewnątrz. Ładna aranżacje i ciekawa miejscówka. Obok piekarnia i sklep z prasą. Można zrobić zakupy.

  1. A K ★★★★★

    Jak najbardziej polecam. Smaczna kaczka kokosowa tzn. pieczona kaczka, warzywa i sos z mleka kokosowego. Świeża surówka z białej kapusty. Miła obsługa, która bez problemu obsłużyła nas na miejscu 30 min przed zamknięciem lokalu w niedzielę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DELI ASIAN CUISINE?

DELI ASIAN CUISINE znajduje się przy Obrzeżna 1F/lok6u5, 02-691 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do DELI ASIAN CUISINE?

Można skontaktować się z DELI ASIAN CUISINE pod numerem +48 511 456 666

Jak można dotrzeć do DELI ASIAN CUISINE?

Do DELI ASIAN CUISINE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements