Mam mieszane uczucia co do tej restauracji po tym, jak dzień wcześniej jadłem jeżdżenie tego samego typu. Jakość gorsza, ale i ceny niższe. Samo jedzenie poprawne, ale czegoś jednak zabrakło. Zupa z mnóstwem zieleniny, bez świeżych warzyw. Wieprzowina trochę twarda. Ciężko w 100% polecić, ale nie mogę nazbyt czegoś zarzucić.
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz D. ★★★★☆
-
K1 ★★★★★
Edytuje dzisiaj swojego posta, w którym chwaliłam. Niestety to samo danie, a jakoś zupełnie inna. Kurczak w chrupiącej panierce był dobry ale makaron, który do tego staliśmy to makaron chyba wyjęty z zupki chińskiej i zasmazony tłusto na patelni. Każde z dań bardzo smaczne. Świeże warzywa w daniach oraz smaczna i świeżą surówka. Cena za te 3 dania + herbata zimowa to 123 zł. Tanio to raczej nie jest ale może dlatego też było smacznie i świeżo.
-
A ★★★★★
Niezmiennie fenomenalny smak i cena! Wołowina Luc Lac coś pysznego! Polecam
-
Sylwia Cano ★★★★★
Od kilku lat to nasze ulubione miejsce na zjedzenie przepysznego jedzenia. Serwowane dania są pełne smaku i zawsze świeże. Obsługa przemiła i zawsze pomocna w doradzeniu co wybrać. Dziękujemy za wszystkie kulinarne doznania!!!
-
Kondrat Love Food. ★★★★★
Ale sztos....powiadam wam szczerze. Dawno nie zachwyciła mnie zupa tom yam z krewetkami, tak od pierwszej a do ostatniej łyżki. Wywar idealny w smaku,.mleko kokosowe wyważone i dobrej jakości. Krewetki oraz warzywa, chrupkie i świeże w smaku. Lokal zaodoptowany orientalne i z gustem. Mila pani za barem , doniesie do stolika z uśmiechem.
-
Valeriia Martynets ★★★★★
Fajna miejscówka. Jedzenie bd,czyli cena=jakość, wiec polecamy. Udon z kurczakiem na 5+
-
Piotr Dąbrowski ★★★★★
Świetna kaczka w panierce - soczyste mięso, dobry gatunek. Doskonała herbata ryżowa, oryginalnie podana. W lokalu ciepło i przyjemnie, podczas, gdy w innych okolicznych lokalach zimno (za bardzo już na ogrzewaniu oszczędzają). Każda wydana złotówka warta swojej ceny (danie z kaczką 32 zł, herbata 8 zł). Byliśmy w porze lunch'owej, ale nie było problemu z dostępnością stolika dla czterech osób. Tak mi zasmakowało, że następnym razem zaproszę żonkę na kolację w te miejsce.
-
Agnieszka Wleklińska ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie w rozsądnej cenie. Polecam!
-
renata chojnacka ★★★★★
Bardzo smaczne I duże porcje,można się najeść. Dodatkowo są stoliki na zewnątrz. Ładna aranżacje i ciekawa miejscówka. Obok piekarnia i sklep z prasą. Można zrobić zakupy.
-
A K ★★★★★
Jak najbardziej polecam. Smaczna kaczka kokosowa tzn. pieczona kaczka, warzywa i sos z mleka kokosowego. Świeża surówka z białej kapusty. Miła obsługa, która bez problemu obsłużyła nas na miejscu 30 min przed zamknięciem lokalu w niedzielę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres DELI ASIAN CUISINE?
DELI ASIAN CUISINE znajduje się przy Obrzeżna 1F/lok6u5, 02-691 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do DELI ASIAN CUISINE?
Można skontaktować się z DELI ASIAN CUISINE pod numerem +48 511 456 666
Jak można dotrzeć do DELI ASIAN CUISINE?
Do DELI ASIAN CUISINE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku