Opinie

  1. Karolina Remisz ★★★★★

    Jedzenie jest bardzo smaczne i autentyczne, miła obsługa. Polecam wołowinę oraz placuszki dyniowe. Pycha! Wystrój mógłby być trochę lepszy.

  2. Radoslaw (Mailman) ★★★★★

    W mojej opini najbardziej chińska, chińska kuchnia w mieście. Smak, zapach, wystrój i atmosfera jak w kraju środka.

  3. Jacek G ★★☆☆☆

    To z pewnością miejsce którego więcej nie odwiedzę, może to jest tradycyjna kuchnia chińska, ale jest chyba tylko dla prawdziwych entuzjastów. Kelnerka nie wie co zawierają dania i z czym są podawane. Jest drogo jak za serwowana jakość. Dostałem kurczaka po seczuansku jako przystawkę. Danie podobno powinno być zimne z tego co powiedziała kelnerka. Ale dostałem pocięte kawałki całego kurczaka wyjętego po gotowaniu jakiejś zupy. W dodatku były to same kości i skóra. Udko, które leżało obok było sine. Nawet talerz na którym to dostałem był zimny więc zastanawia mnie to ile to musiało leżeć w lodówce.. Parę godzin później dostałem rozwolnienia... O drugim danie nie wspomnę. A zdjęcie przed jedzeniem wygląda nawet nieźle.. 2 gwiazdki za oryginalność jeśli to prawdziwie chińska kuchnia..

  1. Olga Górczyńska ★★★★★

    To fakt z obsługą jest ciężko, ale jedzenie jest tak fenomenalne, że mnie niespecjalnie to obeszło. W momencie gdy na stół wjechał kurczak po syczuański już po zapachu wiedziałam że to będzie uczta. Bok choi mega prosty a mogłabym go jeść na kubełki.

  2. Olga (YamaOkami) ★★★★★

    To fakt z obsługą jest ciężko, ale jedzenie jest tak fenomenalne, że mnie niespecjalnie to obeszło. W momencie gdy na stół wjechał kurczak po syczuański już po zapachu wiedziałam że to będzie uczta. Bok choi mega prosty a mogłabym go jeść na kubełki.

  3. Nic ★★★★☆

    EDIT: popsuło się..... juz nie warto.... Najlepsza chińska kuchnia w Warszawie! Jadam w Shanghai Garden od ponad dwóch lat i jestem zachwycona bezustannie. Tyle dań, tyle smaków. Polecił mi to miejsce kolega z pracy, mówiąc o ofercie biznesowego lunchu. W dobrej jak na realia Mordoru cenie, dostałam całe danie i zupę. Potem zaczęłam przychodzić nie tylko w godzinach lunchowych. To, co wyróżnia to miejsce, to zapach. Każda potrawa pachnie nieziemsko, wygląda jak z mega profesjonalnej restauracji. Porcje są duże i często korzystam z pomocy innych, by dojeść danie. Czuć, że składniki są świeże, nie są mrożone, przygotowywane są na bieżąco. Uwielbiam to miejsce za mnogość smaków, przy absurdalnie niskiej cenie jak za taką obsługę. Uważam, że miejsce jest niedocenione, niesłusznie! Choć wielu moich znajomych, którym poleciłam tę knajpkę, wraca do niej nie raz. Polecam bardzo mocno każdemu, kto chce spróbować prawdziwego chińskiego jedzenia, a nie Chinola z budy za podobną cenę.

  1. No ★★★★☆

    EDIT: popsuło się..... juz nie warto.... Najlepsza chińska kuchnia w Warszawie! Jadam w Shanghai Garden od ponad dwóch lat i jestem zachwycona bezustannie. Tyle dań, tyle smaków. Polecił mi to miejsce kolega z pracy, mówiąc o ofercie biznesowego lunchu. W dobrej jak na realia Mordoru cenie, dostałam całe danie i zupę. Potem zaczęłam przychodzić nie tylko w godzinach lunchowych. To, co wyróżnia to miejsce, to zapach. Każda potrawa pachnie nieziemsko, wygląda jak z mega profesjonalnej restauracji. Porcje są duże i często korzystam z pomocy innych, by dojeść danie. Czuć, że składniki są świeże, nie są mrożone, przygotowywane są na bieżąco. Uwielbiam to miejsce za mnogość smaków, przy absurdalnie niskiej cenie jak za taką obsługę. Uważam, że miejsce jest niedocenione, niesłusznie! Choć wielu moich znajomych, którym poleciłam tę knajpkę, wraca do niej nie raz. Polecam bardzo mocno każdemu, kto chce spróbować prawdziwego chińskiego jedzenia, a nie Chinola z budy za podobną cenę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Shanghai Garden?

Shanghai Garden znajduje się przy Kłobucka 11, 02-699 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Shanghai Garden?

Do Shanghai Garden można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements