Opinie

  1. agamalinowa ★★★★★

    Niespodziewanie dobre smaki! Jadaliśmy w różnych punktach kuchni azjatyckiej, ale ta nas naprawdę zaskoczyła. Niby znane już potrawy a jednak smakowały dużo lepiej. Jedyny minus : nie lubię jak jest parę wolnych stolików (mnóstwo było zarezerwowanych też) a ja nie mogę sobie najfajniejszego wybrać. Dla mnie jedzenie to trochę odpoczywanie. No i ta zimna woda do mycia rąk w łazience , brrr, zimą nie do przyjęcia . Ogólnie 5 gwiazdek za smaki i przemiłą, pomocna kelnerkę.

  2. Miniaks ★★★☆☆

    Zamówienie dotarło chłodne, co niestety wpłynęło na ogólne wrażenie. Sajgonki były w porządku — chrupiące i dobrze usmażone, podane z klasycznym sosem i surówką. To część dania, która najbardziej się obroniła. Kurczak w pięciu smakach prezentował się przyzwoicie, jednak smak był dość nijaki. Mięso nie było dobrze zamarynowane, a kawałki kurczaka zbyt duże i przez to mało soczyste. Sos wydawał się wodnisty, brakowało charakterystycznej głębi i aromatu przypraw, które zwykle definiują to danie. Warzywa wyglądały świeżo, ale całość smakowała raczej jak lekkie stir-fry niż potrawa w pięciu smakach. Sugestie do poprawy: • Warto lepiej doprawić sos, by wyczuć słodko-kwaśno-pikantną równowagę charakterystyczną dla kuchni azjatyckiej. • Kurczaka dobrze byłoby wcześniej zamarynować – nawet krótka marynata poprawi smak i teksturę mięsa. • Drobniejsze kawałki mięsa i lepiej zbalansowany sos nadałyby daniu więcej charakteru. • Dobrze byłoby też zadbać o temperaturę dostawy – nawet prosty termoizolacyjny pojemnik potrafi zrobić dużą różnicę. Widać potencjał i dbałość o świeże składniki, ale przydałoby się więcej uwagi do smaku i szczegółów wykonania.

  3. Piotr Nieustalony ★★★★☆

    Przyjemne miejsce gdzie można zjeść smaczne i świeżo przygotowywane dania kuchni orientalnej z wieloma miejscami wewnątrz jak i sporym ogródkiem na zewnątrz. Smaczne jedzenie, miła i sprawna obsługa, krótki czas od zamówienia do podania. Dowożą także jedzenie do domu. Serdecznie polecam!

  1. Lara Egaree ★★★★★

    Bardzo sympatyczne miejsce, bardzo miła obsługa, dość szybko podane i w odpowiedniej kolejności. Tom kha z kurczakiem bardzo dobra i małą porcja jest dość duża, syn zachwycony pho bo. Drugie danie chrupiący kurczak rewelka, ja wybrałam danie z 3 kroków kurczak w żółtym curry z orzechami i smażonym ryżem. Pecha! Jeśli miałabym się już do czegoś przyczepić to do smażonego ryżu - był bez dodatków, bez jajka, groszku etc... a jestem przyzwyczajona do takiego, ten był po prostu z curry - też ok. Na koniec na koszt firmy dostaliśmy deser.

  2. Claudia ck ★★★★★

    Stałe miejsce od lat na smacznego "chinczyka" na szybko. Jedzenie Świerże, smaczne, ceny nie poleciały w kosmos jak w innych restauracjach tego typu, nie spadła jakość. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pyszna zarówno zupka jaki kurczak, kaczka quchnia wyśmienita.

  3. Emilia P ★☆☆☆☆

    Kurczak w cieście twardy, surowy. W sosie znalazłam włosy|!!! Cielęcina twarda, warzywa tez. Porcja jak za 42zł bardzo mała. Więcej razy nie zamówię i odradzam.

  1. Bartek Porada ★☆☆☆☆

    Zamówiłem zupę Tom Yum z krewetkami i tofu z ryżem w sosie warzywnym. Dostawa przez Ubereats. Zaczynając od zupy i zjadając zaledwie kilka łyżek natrafiłem na "dodatek" w postaci czarnego kudła. Drugiego dania nawet nie próbowałem. Higiena tego lokalu pozostawia wiele do życzenia. Odpowiadając właścicielowi. Zwróciłem jedzenie dostawcy a mi zwrócono pieniądze. Szybka reakcja, z tym nie było problemu. W lokalu zdarzało mi się bywać i faktycznie jest czysto. Nie wiem jak to wygląda od kuchni, ale sumienne noszenie czepków czy innego nakrycia głowy oszczędziłoby mi odruchu wymiotnego. Pozdrawiam.

  2. Vox marcin ★★☆☆☆

    Często zamawiamy w pracy jedzenie z różnych kont. Wczorajszy kurczak Gom bao to tragednia. Sama mąka i olej. Nigdy nie dodaje negatywnych opinii gdyż wolę się od tego powstrzymać jednakże wczoraj niestety byłem zniesmaczony otrzymanym daniem. Dodaję zdjęcie po wyjęciu z panierki tak tłustej że można wyciskać tłuszcz, wręcz kapał... (Panierka po lewej zdarzały się kawałki bez kurczaka w środku) kurczak na zdjęciu po prawej. Na wynos nie dostajemy sztućców co uważam za duży minus. Daję dwie gwiazdki gdyż część dań ma przyzwoitą jakość na 3/4 gwiazdki.

  3. Julia Kvant ★☆☆☆☆

    Odwiedzam ta restauracje od pary dobrych lat. Potrawy na miejscu i na wynos bardzo się różnią . Na miejscu da się zjeść i czasami to smakuje nie licząc ze używają najtańsze azjatyckie produkty, nawet nie średniej jakości. Ale na wynos przywożą pomyje które nie da się zjeść . Makaron udon rozgotowany , i prawie go nie ma ale marchewki najebaly sporo ! Zupa wan ton z takimi pierożkami pieczonymi i z jajkiem w menu wyglada zachęcająco ale na zamowienie przywożą bez niczego sam rosół. Zamowienie na 50 zł a frajdy z jedzenia żadnego . Za te pieniędzy można zjeść małże w Port Royal w Hala Koszyki. Szkoda kasy . Na wynos nie polecam .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Qchnia Vietnamese Cuisine?

Qchnia Vietnamese Cuisine znajduje się przy gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, Ursus, 02-497 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Qchnia Vietnamese Cuisine?

Można skontaktować się z Qchnia Vietnamese Cuisine pod numerem +48 535 953 534

Jak można dotrzeć do Qchnia Vietnamese Cuisine?

Do Qchnia Vietnamese Cuisine można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements