Opinie

  1. Artur Samsamsung ★★☆☆☆

    Niesmak po tej papce zostaje długo. Rozgotowany szary kurczak w szarej mazi. Sprzedaje niemiła, niechlujna baba, z którą ciężko się porozumieć po polsku. Przeyszedlem bo była Ocena powyżej 4. Zdecydowanie za wysoka. Ceny wysokie. Jedzenie niedobre.

  2. Patryk ★☆☆☆☆

    Ludzie uciekajcie stamtąd. Po wejściu było czuć zapach zgniłego mięsa. Gdy zamówiłem jedzenie obsługa była okropna, nie miła dla klienta. Zamówiłem makaron sojowy z kurczakiem, kurczak był surowy makaron wogule smaku nie miał i pływał w czarnym starym tluszczu z patelni. Gdy siedziałem i próbowałem jedzenia robak po mnie chodził. Gdy rozejrzałem się w rogach lokalu chodziły robaki. To nie jest restauracja to speluna z robakami. Uciekajcie jak nie chcecie się nabawic żadnych chorób ani robaków w domu. To miejsce musi odwiedzić sanepid.

  3. Wojciech Sychowicz ★★★★☆

    Bardzo przyzwoita restauracja z ogólnie pojętą i uśrednioną kuchnią azjatycką. Dania były dobrej wielkości i smaczne. Cena bardzo przystępna. Potrawy były przygotowane do 10min. Polecam.

  1. Lena K ★★★★★

    Jedzenie w okay cenie, niestety bez zniżki dla studentów, ale porcje bardzo sycące i dobrej jakości, krótko się czeka. Polecam Pad Thai z warzywami.

  2. Dorota G. ★☆☆☆☆

    Niestety zupa Pho z wołowiną niejadalna! Wywar śmierdział starym, przeleżałym mięsem z kurczaka, natomiast wołowina dodana do zupy była gumowata, nieświeża i bardzo niskiej jakości. Do zupy nie podano Nam dodatków takich jak marynowane płatki czosnku oraz pasta z papryczek chili, które nadają zupie Pho konkretnego smaku. Brakowało również świeżej kolendry, imbiru i dymki. Nie polecam tego lokalu.

  3. Mario ★★★★★

    Od kilku lat jadam w tym miejscu i jakosc zachowana. Smaczne jedzenie przygotowywane przez te sama osobe. Czasami stoly nie są czyste ale generalnie polecam.

  1. Masny Casper ★★★★★

    Kim Loan czyli klasyka jeśli chodzi o bary tego typu, wewnątrz ogrom miejsca aby usiąść, nawet jest jeden większy stół dla większej grupy osób,jedyny minusik to brak miejsca aby zaparkować obok ,ale czego można sie spodziewać po takiej lokacji. Co do jedzenia standardowy chińczyk czyli dobre jedzenie w dobrej cenie, niestety juz chyba skonczyla sie era wielkich porcji bo w każdym chińczyku jakim byłem ostatnio porcje są juz pomniejszone :(

  2. Kacper ★★★★★

    Kim Loan czyli klasyka jeśli chodzi o bary tego typu, wewnątrz ogrom miejsca aby usiąść, nawet jest jeden większy stół dla większej grupy osób,jedyny minusik to brak miejsca aby zaparkować obok ,ale czego można sie spodziewać po takiej lokacji. Co do jedzenia standardowy chińczyk czyli dobre jedzenie w dobrej cenie, niestety juz chyba skonczyla sie era wielkich porcji bo w każdym chińczyku jakim byłem ostatnio porcje są juz pomniejszone :(

  3. Adam Niziński ★☆☆☆☆

    Jedzenie spoko ale trzeba otwierać na wynos opakowania bo Pan jak się zamówi ryż smażony nie daje go( oczywiście płatny 3,-). Już dwa razy miałem taką sytuacje

  1. Dominik Szponar ★★★★☆

    Typowy lokal taniej kuchni orientalnej. Zdecydowanie zaskakują niskie ceny, względem konkurencji, ale też porcje są trochę mniejsze. Ryba w smaku ok, sos z grzybami i cebulą był mało smaczny, ale to już kwestia gustów. Chętnie zjawię się tu ponownie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kimloan?

Kimloan znajduje się przy Stefana Banacha 16, 05-470 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kimloan?

Można skontaktować się z Kimloan pod numerem +48 228 242 215

Jak można dotrzeć do Kimloan?

Do Kimloan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements