Przegląd katalogu
- 1,219 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 1219 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 536,466 opinii i ocen.
“Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. W otoczeniu pięknych roślin można napić się pysznej i aromatycznej kawy, parzonej na kilkanaście sposobów. Do tego dość ciekawe i nietuzinkowe menu, w którym raczej każdy znajdzie coś dla siebie. A w lodówce mnóstwo słodkości, idealnych do serwowanych napojów. Obsługa jest bardzo miła i życzliwa a od właścicielki wyczuwa się wielką pasję do prezentowanych w lokalu roślin. Miejsce udostępnia też bezpłatne Wi-Fi, dzięki czemu można nadrobić zaległości na tablecie czy komputerze, przejrzeć pocztę, portale informacyjne lub społecznościowe. Dodam jeszcze, że wszystkie roślinki znajdujące się w kawiarni są na sprzedaż. Do tego mnóstwo ciekawych osłonek na doniczki oraz przeróżnych gadżetów doskonale nadających się na prezenty. Zdecydowanie polecam odwiedzić to miejsce.”
“Lokalna kawiarnia. Ciasto. Lody. Kawka. Pani miesza smaki lodów w ramach jednej gałki. Potrafi ukulgać naprawdę spore. Stoliki wewnątrz i na zewnątrz.”
“byłam dzisiaj i mimo wcześnej godziny to Panie za ladą były przemiłe i pełne energii!! jedzenie (tosty francuskie) było wyśmienite i na pewno wrócę by spróbować innych opcji z menu!!!”
“Śniadanie w kawiarni było pyszne, a obsługa bardzo dobra. Wszystko świeże, ładnie podane i w miłej atmosferze. Na pewno wrócę tam ponownie!”
“Świetne miejsce na słodką przerwę! Lody są przepyszne, naturalne i zawsze świeże. Rurki z kremem- mistrzostwo świata, chrupiące i delikatne w środku. Obsługa niezwykle miła i uśmiechnięta, dzięki czemu aż chce się tu wracać.”
“Swietne miejsce na rodzinne śniadanie. Opis dań w menu zgodny z podaniem na talerzu. Kompozycja wyśmienita i syta. W cztery osoby zamówiliśmy 4 różne zestawy i każdy wyszed bardzo l zadowolony. Miejsce czyste, z miłą obsługą, przyjazne również małym dzieciom, w październiku z jesiennymi dekoracjami. Zdecydowanie polecam. W ofercie również lunche.”
“Obiady domowe za przystępną cenę w rejonie Rakowieckiej -zawsze swieze, duze porcje. Dobre ciasto z polewą czekoladową, takie ciężkie i nasączone. Panie z obslugi lodów głosno rozmawiaja na zewnatrz co jest męczące i odstrasza ludzi z ogródka. Fajny klimat Mokotowa, swojaki z okolicy - cały przekroj mieszkancow. Super atmosfera”
“Bardzo dobra kawa, pyszna jagodzianka i wyśmienite inne ciastka”
“Hotel Malutki to bezpieczne i kameralne miejsce w którym moje koty są bardzo dobrze zaopiekowane. Mają do dyspozycji różne półki i mostki do skakania - zamontowane na ścianach. Na czas moich wyjazdów zależało mi na znalezieniu zaufanego miejsca w którym moje koty będą czuły się komfortowo i bezpiecznie, dlatego polecam to miejsce, każdemu właścicielowi, ktoremu zależy na profesjonalnej opiece swojego pupila.”
“Bardzo dobre jedzenie miła obsługa bez problemowo można zmienić skali dania i skaldniki trochę okrojony wybór dań ale znajdzie się coś dla każdego z ajedzenie an zdjęciach z napojami 230zl polecam”
“Nigdy nie zostawiam opinii, ale dziś chcę podzielić się wrażeniami o tym miejscu. To wspaniałe miejsce na spędzanie wolnego czasu z dziećmi. Jest tu wiele różnych zabawek i atrakcji dla maluchów, pyszny sernik i kakao. Nam z córeczką bardzo się podobało! Na pewno odwiedzimy tę kawiarnię jeszcze nie raz.”
“Wczorajszy wieczór miałem okazję spędzić z grupą fantastycznych ludzi na spotkaniu w Kofifi. Miejsce super, klimatyczne, urządzone w bardzo klimatycznym stylu prowadzone przez artystyczne dusze wspaniałych ludzi. Przyjazne rodzicom z dziećmi. Sklepić z zabawkami, kącik dla dzieci. Jakby tego było mało organizują eventy artystyczne, wernisaże. Miejsce duszą i pełne ciepła. Serdecznie wszystkim polecam.”
“od zawsze , jak jestem w Warszawie jeżeli potrzebuje miejsca żeby zjeść pyszne jedzonko w przemiłej atmosferze i normalnej kwocie - wybieram to miejsce ! moje odkrycie sprzed 10 lat ! obsługa przemiła , wnętrze ciepłe i miłe , a ich ciasta … przepyszne ! polecam”
“Wpadłam po pracy na kawkę i ptysia. Od tego czasu przychodzę regularnie. Desery są przepyszne, polecam każdemu. Wszyscy znajdą coś dla siebie”
“Dziś odwiedziłam pierwszy raz tą kawiarnie- zamówiłam na wynos. Wspaniała kawa, drożdżówka z malinkami i kruszonką wyśmienita i przepyszna kanapka. Wszystko świeże i mega smaczne. Do tego przemiła i pomocna obsługa.”
“Ciastka smakują jeszcze lepiej niż wyglądają, wysokiej jakości pyszna kawa, przyjemne i ciepłe wnętrze i super lokalizacja. Ale przede wszystkim bardzo uprzejma, pomocna i ciągle uśmiechnięta obsługa! Polecam!☺️”
“Pyszne jedzenie i bardzo dobra kawka. Zamowilam croque madame i bylo naprawdę świetne - chalka mięciutka, sera i szynki ogrom, dodatki smaczne. A samo wnętrze lokalu ma swoj duzy urok. Polecam!”
“Wpadliśmy na późne śniadanie na mieście. Polecam Frankfurterki z jajkiem sadzionym oraz jajecznicę. Porcje duże. Na pewno wrócimy.”
“Przyszliśmy tylko na kawę, zaproponowano nam dodatkowo kanapkę i croissant w zestawach. Jedno i drugie bardzo smaczne, warte spróbowania. Bardzo przyjemna atmosfera wewnątrz, warto odwiedzić.”
“Miejsce naprawdę robi wrażenie.Wszystko tworzy ciepłą i przyjemną atmosferę. Desery to mistrzostwo. Próbowałam sernika baskijskiego, który robią sami – smak tego kremu to po prostu coś niesamowitego! A iced matcha truskawkowa nie tylko obłędnie smakuje, ale też wygląda przepięknie. Obsługa przemiła, wszystko na najwyższym poziomie. Zdecydowanie wrócę!”
“Miła sympatyczne obsługa kawa dobra.ciasto też pyszne. Takze polecam.”
“Bardzo miła obsługa. Pyszne lody. Duże porcje. Ogromny plus za możliwość brania smaku „pół na pół”. Polecam :)”
“Obłęd! Bardzo, bardzo polecam! Herbata fenomenalna, piłem Piernikową, ale z całą pewnością wrócę by spróbować też innych. Placki ziemniaczane nadwyraz smaczne. Słyszałem jak z kuchni dobiegały odgłosy tarcia, więc sądzę, że były robione na miejscu zaraz po zamówieniu - co zresztą potwierdzał smak. Miejsce bardzo kameralne, wprost idealne aby spotkać się w małym towarzystwie i porozmawiać w spokojnej atmosferze. Wystrój ciężko przypisać do konkretnego stylu, jednak ma w sobie jakiś urok. Obsługa bardzo miła! Czuć było, że od Pań, które tam pracują bije takie "ciepło", co sprawiało, że pobyt tam był przyjemniejszy i bardzo przyjazny. Osobiście będę zachodził przy każdej możliwej okazji!”
“Najlepsze burgery w Warszawie! Cena adewatna do jakości, przemiła obsługa. Mój faworyt Apple✌️ Częsty klient, nigdy się nie zawiodłem. Polecam! :)”
“Kawiarnia świetna to na wstępie. Do kawiarni trafiliśmy wspólnie z koleżankami na wspólne spotkanie śniadaniowe. Bardzo przestrzenne miejsce, dużo miejsca a w okresie letnim oczywiście ogródek. Menu bardzo zróżnicowane - nawet bym powiedziała że trochę takie wydziwione co mi bardzo odpowiada bo jest z czego wybrać. Porcje dań w sam raz, kawa bardzo smaczna. Mimo, że lokal mieści się przy bardzo ruchliwiej ulicy to w niczemu to nie przeszkadza. W weekend na spokojnie jest gdzie auto zaparkować przy kawiarni. Napewno warto wybrać się w weekend od momentu otwarcia wówczas nie będzie problemu w miejscem bo jednak sporo ludzi przychodzi po jakimś czasie od otwarcia i czekają na miejsce.”
“English Breakfast bardzo sycące, kawa latte perfekcyjna, obsługa z uśmiechem, bardzo sympatyczna, drzwi skrzypią, ale może tak ma być jako klimat, nie wiem. Czysto, smacznie, z uśmiechem. Zasłużone 5 gwiazd.”
“Wpadliśmy do Patio na niedzielnym spacerze. Śniadaniowy ruch dokładał pracy załodze - na szybko poprosiliśmy o kawy i słodkości. Zamówione przy barze, dostarczone do stolika. Cynamon Bun z migdałami - pycha! Tost z owocami - tutaj też powiem że smaczny! Kawy standardowe, latte na bezlaktozowym. Lokal ma studencko nowoczesny klimat - ciężko się w nim rozsiedzieć, raczej na casuallowe 30minut. Z minusów obsługi, mieli problem z komunikacją w języku polskim, a w po angielsku chociaż mówili lepiej - pomylili się w informacji o alergenach i Tost z owocami miał być jagodowy, a wyszedł z porzeczką -> co skutkowało lekkim rozczarowaniem.”
“Atmosfera jest przytulna, obsługa niezwykle przyjazna, a kawa smakuje rewelacyjnie. Gorąco polecam każdemu, kto szuka doskonałego miejsca na spotkania z przyjaciółmi.”
“Pizzy coś.. brakuje, kawa bardzo dobra. Polecam”