Przegląd katalogu
- 970 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 970 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 970 wyników w województwie Pomorskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 495,468 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Rumia i innych.
“Fajny klimat, bardzo dobre jedzenie, genialne miejsce, żeby spędzić miło czas, kino za rogiem ;)”
“Jestem zachwycona. Lokal czysty i przytulny. Zamówiłam lody pistacjowe, kawę i deser z chia. Wszystko było smaczne i nie obyło się bez dokładek. Mąż poleca lody cynamonki z szarlotką”
“Pyszna, gorąca kawa z mlekiem owsianym i przepyszne lody misiaczkowe”
“Fajny lokal, kawy w dobrych cenach, pani przyjazna miła i rozmowna, chętnie doradzi i opowie o kawach jakie maja. Maja automat/ ekspres do kawy i to potężny. Są różne rodzaje mlek do wyboru, tak samo z syropami. Jest kącik dla dzieci, przed lokalem stoliki, całkiem przyjemnie i komfortowo się siedzi. Kwiatki dodają uroku. Kawa fajnie podana z posypka na gorze, bardzo delikatna.”
“Super miejsce! Pyszna kawa i rowerowy klimat :)”
“Świetnie spędziłem czas w tej przytulnej kawiarni! Mokka jest tutaj po prostu niezwykła — prawdziwe dzieło sztuki dla smakosza, z idealnym balansem kawy i czekolady. Barista jest bardzo uprzejmy i przyjazny, tworząc atmosferę gościnności i ciepła. Wnętrze jest przyjemne dla oka, idealne na spotkania z przyjaciółmi lub spokojną pracę na laptopie. Zdecydowanie warto odwiedzić ponownie i spróbować innych napojów z menu!”
“Piękny wystrój, jedzonko świeże, pyszne i rozpływa się w ustach, kawa najlepsza jaką piłam a obsługa przemiła szczególnie pani Nikola, kobieta która w swoją pracę wkłada całe serce. Zawsze gdy jestem w leroy przychodzę na pyszna kawę i deser, polecam z całego serduszka”
“Wszystko co można powiedzieć o tym miejscu to perfekcyja w każdym calu!!! Doskonała obsługa, doskonały klimat, super muza i doskonały smak - w każdej postaci!!! POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!! Wiśnie bez pestek!!! Drinki SZTOS”
“Cukiernia bardzo fajna przyjazna również dzieciom, jest kącik do malowania dla dzieci :) ciasta są różne różniste i zawsze świeże, osoby nie tolerujące gluten również znajdą tutaj takie ciasta. Polecam”
“Zdecydowanie polecam! Świetna atmosfera, sala pięknie wystrojona w wybrany przez dziecko motyw. Rodzic absolutnie niczym nie musi się martwić, p. Agnieszka bierze wszystko na siebie i dzięki temu wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Sala jest bardzo ładna i czysta, a animacje ciekawe. Do tego bardzo na plus kamery w kawiarence, rodzice młodszych dzieci nie muszą stać nad swoimi pociechami i mogą się w spokoju napić kawy czy porozmawiać.”
“Moje ulubione miejsce, cudowna dbałość o wystrój, każdy szczegół piękny! No i oczywiście smacznie! Domowa lemoniada pycha w zestawie z zapiekanką!”
“Bardzo przyjemne miejsce z charakterem. Kawa pyszna – z dobrze wyważonym smakiem. Fajne wnętrze które robi swojską atmosferę. Dobre miejsce na spokojną kawę i rozmowę.”
“Dobre śniadanie, my akurat zamówiliśmy Beagle poranek kojota, zielono mi i kawę. Lokal wygląda ładnie, widać dużo ludzi wpada na śniadanie. Obsługa -zamawia się przy barze, obsługa przynosi zamówienie, bo tak to chyba działa. Polecam ten lokal.”
“Bardzo miły wystrój, jeszcze milsza obsługa a do tego najpyszniejsza herbata zimowa w Trójmieście, wszystko jest świeże i świetnej jakości. Szczerze polecamy, my na pewno wrócimy:)”
“Klimatyczna mikołajowa kawiarnia z pyszną kawą pumpkin latte i Irish cafe oraz ciastem marchewkowym, soulowa i smooth jazzowa muzyczka dodaje klimatu, w sam raz na jesienne dni. Polecam.”
“Piekarnik Gosi serwuje wyborne pyszności. Właśnie przed chwilą odkryliśmy tę kawiarnię będąc w Kartuzach. Lokal mieści się w urokliwej okolicy, w pobliżu kartuskiego Rynku, naprzeciwko kaszubskiego pomnika kozy. Oferuje spory wybór ciast. Zamówiliśmy Ulubionego sernika i Sernika z kawałkami jabłek i cynamonem, do tego kawa Americano i Flat White. Ciasta wyborne! Takie delikatne w smaku, świeże, przepyszne, no bajka! Stosunek ceny do jakości bardzo zadowalający. Sam lokal przyjemnie zaaranżowany. Dodatkowo dysponuje sporej wielkości salą na piętrze, z kącikiem zabaw dla dzieci. Przez okna lokalu rozpościera się widok na kartuski deptak. Bardzo serdeczna Pani kelnerka, która z uśmiechem wita przybyłych gości. No wszystko tu się zgadza. Będziemy polecać i wracać do tego miejsca gdy tylko znowu zawitamy w te strony, bo naprawdę warto. Cudownie, że takie miejsca powstają i oby wiodło się jak najlepiej.”
“Przemiła i profesjonalna obsługa, bardzo smaczna gorąca czekolada i pyszne ciasto. Gorąco polecam, warte każdej złotówki! :)”
“Dobra kawiarnia w świetnej lokalizacji, obok pięknego parku, gdzie można pospacerować po lub przed pyszną kawą np., czy jakimś ciastem lub lodami. Obsługa bardzo miła. Konkurencyjne ceny dla tego co ją otacza w tej miejscowości.”
“Gofry pierwsza klasa. Śmietana pyszna, dużo różnych owoców. Bardzo polecam”
“Super kawiarnia bardzo dobre ciasta. Przygotowanie tutaj kawy to sztuka co bardzo lubię. Każda wizyta jest wyjątkowa tak samo jak kawa w tym miejscu. Obsługa bardzo kontaktowa można dowiedzieć się ciekawych rzeczy.”
“Przyjemna retro atmosfera. Chodzę do tej kawiarni dla świetnej kawy i muzyki :) Miła i gościnna obsługa.”
“Klimatycznie, przytulnie, kameralnie. Pyszne ciasta, zwłaszcza pleśniak i codownie mocna aromatyczna kawa. Uwielbiam usiąść tam w fotelu i czytać.”
“Cudowny klimat i przepyszne jedzenie. Duży wybór nie tylko jedzenia ale i różnych kaw i herbat. W tym miejscu można się wyciszyć i zapomnieć o pośpiechu codziennego życia. Klimat w środku cudowny jak sama nazwa mówi miejsce osadzone jest z starej kuźni. Drewniane stropy i wygodne fotele dodają uroku temu miejscu. Polecam dla wszystkich lubiących odrobinę ciszy i spokoju.”
“Bardzo fajna kawiarnia. Można zrelaksować się pijąc kawę w otoczeniu kotow. W weekend bywa, że trzeba trochę poczekać by wejść. Warto. Bardzo dobra kawa, pyszne ciasta i smaczna herbata na zimno. Polecam”
“Super zorganizowane urodzinki, wszyscy goście zadowoleni , miła obsluga Polecam❤️❤️❤️❤️”
“Mieliśmy z żoną ochotę na deser lodowy i był to strzał w dziesiątkę. Duży wybór lodów, w kolalu czyściutko, obsługa bardzo miła. Serdecznie polecam”
“Dobra kawa, ciasta i lody przystępne ceny i miła obsługa pani mówi że pracuje tam już 30 lat i od kilku lat jest na emeryturze mówi że robi dla przyjemności widać że zależy jej na tym .”
“Bardzo dobra kawiarnia speciality w centrum Gdyni, przyjazna atmosfera i świetny wybór, szczególnie polecam tonic espresso, udało mi się spróbować znakomitego o smaku wiśniowym!”
“Świetny smak od lat. Klimat i obsługa klienta na najwyższym poziomie. To nie tylko deser to relaks w przyjemnym otoczeniu. Wszystkie desery obłędne :)”
“Polecam dobra kawa espresso , lody i nie tylko polecam .”