Przegląd katalogu
- 774 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 774 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 774 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 500,620 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oława, Trzebnica, Świdnica i innych.
“Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia z conajmniej kilku powodów. Wielokrotnie korzystałem z usługi barbera i barberki i musze stwierdzić z niekłamaną przyjemnością ze wszystko na najwyższym poziomie. Profesjonalne obsługa, dobrze wykonana praca oraz przemiła obsługa. Dodatkowo ogromnym plusem tego miejsca jest również możliwość zakupienia różnego rodzaju alkoholu - whisky, rum, Gin, wina i wiele innych - wielokrotnie w edycjach limitowanych i niedostępnych normalnie na rynku - sztos. Uroku dodaje jeszcze samo wnętrze pomieszczeń i możliwość spędzenia czasu przy lampce degustacyjnej ulubionego alkoholu - szeroka oferta coctail baru czeka jeszcze na sprawdzenie ale widziałem kilka perełek, które na pewno będą chciał spróbować. Oczywiście dla fanów rumu miejsce obowiązkowe do odwiedzenia. Jedyna rzeczą, która mi brakuje w tym miejscu to jeszcze możliwość zapalenia cygar do tych kapitalnych rumów - ale może w przyszłości właściciele lokalu zareagują na prośby klientów ;) W skali 10 stopniowej mocne 10,5 ;)”
“Trafiłem kiedyś do kawiarni po zwiedzaniu Sanktuarium. Zjadłem pyszne ciastko i napiłem się pysznej kawy. Teraz jadąc z Warszawy do Szklarskiej Poręby przypomniała mi się ta wizyta i mimo iż musiałem nadłożyć drogi zjechałem do Trzebnicy. I to była dobra decyzja. Nadal kawa jest pyszna a ciasto to niebo w gębie. Kawę otrzymuje się w pięknej filiżance co naprawdę podnosi wrażenie. Do tego klimat w kawiarni jest niecodzienny. Nie chcę się wychodzić!”
“Piękne wnętrze urządzone ze smakiem i gustem, pełne książek. Miły ogródek przed kawiarnią. Pyszna, orzeźwiająca lemoniada oraz bardzo smaczna kawa.”
“Herbatka zimowa i ciacho - mniam. Polecam”
“Świeże ciasta i bardzo dobre. Polecam :)”
“Pyszne domowe ciasta, kawa i zimowa herbata w bardzo dobrych cenach. Przyjemny wystrój i miła obsługa. Polecamy:)”
“Mimo, że lokal ze względu na lokalizację może zostać uznany za zwykłą restaurację hotelowa to nic bardziej mylnego. Jedno z najlepszych miejsc w Szklarskiej Porębie gdzie można zjeść zarówno smaczny obiad jak i usiąść przy aromatycznej włoskiej kawie lub pięknie podanej herbacie. Wszystkie dania bardzo ładnie podane i bardzo smaczne. Kwaśnica i pstrąg palce lizać. Na deser można zjeść robione na miejscu słodkie specjały, a jest w czym wybierać :-)/ Dla ochłody polecam piwo z lokalnego browaru - zarówno butelkowane jak i "z kija" w kuflach o pojemności 0,4 lub 1,0 litr. Rekomenduję to drugie ;-). Bardzo miła obsługa. Polecam gorąco!”
“Kawiarnia oferuje wyborne desery i dobre drinki. Obsługa jest bardzo sympatyczna. Polecam”
“Od kiedy zamówiłam u p.Ewy tort ślubny to teraz przy każdej mniejszej okazji zamawiam tylko u niej. Torty zawsze są idealnie nie za słodkie, a do tego pięknie ozdobione. Mimo tego, że po odbiorę muszę jechać przez całe miasto to zawsze warto. Polecam z całego serca ❤️”
“Wspaniałe miejsce na organizację urodzin lub spędzenie czasu przy kawce i pysznym ciachu, gdy nasze dziecko się bawi. Polecam kontakt z Panią Agnieszką- czysty profesjonalizm!”
“Miejsce godne uwagi, zatrzymania się, otwarcia na inny wymiar podawania kawy. Dziękuję za to spotkanie, rozmowę o podróżach, kotach i kawie.”
“Super miejsce. Jesteśmy tutaj drugi raz przy okazji spaceru wokół Wrocławia. Przepyszne ciasta, świetna kawa, przemiła obsługa. Kelner dał naszemu pieskowi smaczna i wodę. Dziekujemy”
“Jedyne miejsce w Polsce, które przyjmie od Was zgłoszenie o przerwie w dostawie prądu, ale nic z tym nie zrobi :) Za to możecie się napić tutaj pysznej kawy, zjeść smakowite ciasta i przekąski, a także skosztować najlepsze, kraftowe piwka (z wrocławskich browarów również!). A jako danie główne - zagracie w ogrom gier, które energii elektrycznej nie wymagają :) Wszystko to oblane bardzo ciepłą i domową atmosferą ”
“Miejsce ciekawe ciche i z pomysłem Obsługa bardzo sympatyczna mus malinowy pyszny jabłecznik na ciepło naprawdę dobry kawa late smaczna na pewno jeszcze wrócę polecam tą kawiarnie Kawiarnia mieści się wewnątrz hotelu Jana Pawła II”
“Wyśmienita kawa, bardzo miła obsługa i ciekawe smaki syropów. Polecam ❤️☕️”
“Klimatyczna kawiarnia z kompetentną obsługą. Smaczne klasyczne ciasta. Korzystaliśmy zimą, więc atutem było ciepłe i przytulne pomieszczenie.”
“Mała i myślę niedoceniona kawiarenka z dala od centrum. Mają wysoki standard oferowanych kaw, herbat i ciast oraz przesympatyczną obsługę. Największym atutem jest jednak spokój i klimat wnętrza. Nie wyobrażam sobie pójścia do innego lokalu następnym razem jak będę w okolicy.”
“Super bar polecamy, czeskie piwo, przekąski. Kawa.”
“Nie ma takiej drugiej kawiarni, przynajmniej ja i moi znajomi nie znamy drugiego takiego przyjemnego miejsca z dobrą kawą, świeżymi ciastami, wypiekami różnego rodzaju. Lunch można zjeść pyszny. Miły, sympatyczny właściciel/barista wita wszystkich uśmiechem. Widać, że Pan lubi swoją pracę. Miło, czysto, atmosfera relaksująca. Polecam!”
“Ta kawiarnia to zdecydowanie moje ulubione miejsce na mapie Wrocławia. Kawa jest zawsze świeża i aromatyczna. Zamawiałam tu torty już kilkukrotnie i za każdym razem były doskonałe — zarówno w smaku, jak i wykonaniu. Obok ciast również ciężko przejść obojętnie, zwłaszcza polecam sernik baskijski, pycha! To miejsce, które szczerze polecam każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość produktów i prawdziwą dbałość o klienta. Polecam serdecznie.”
“Bardzo fajna, kameralna sala zabaw. Duży plus za darmową multimedialną grę, która świetnie zajmuje dzieci. Przestrzeń jest dobrze zaplanowana – część zabawowa jest wyraźnie oddzielona od kawiarni, dzięki czemu panuje spokój i nie ma nadmiernego hałasu. Idealne miejsce, żeby dzieci mogły się pobawić, a dorośli w tym czasie spokojnie napić się kawy. Zdecydowanie polecam!”
“Podają tu wyśmienite drinki klasyczne i wspaniałe drinki autorskie. To co widać na zdjęciu poniżej w filiżance to nie jest herbatą tylko Spring Old Fashioned, świetny drink.”
“Bardzo dobra kawa (3x flat white na owsianym love) i znakomite ciasta. Czasami ilość klientów na raz robi sporą kolejkę, ale Pani z obsługi mimo ze sama to się stara jak może i idzie to całkiem sprawnie. Polecam!”
“Bardzo smaczne i roznorakie wypieki, wysokiej jakosci chlebki. Ceny dosyc wysokie (jak na pieczywo), ale to juz standard w lepszych piekarniach, wiec bez wplywu na ocene. Poza tym wlascicielka, p. Kasia, niesamowita i zawsze chetna do pomocy niewiasta. Serdecznie polecam :)”
“Świetna lokalizacja, dobra kawa, fajne ciastka. Można wygodnie posiedzieć na dworze i popatrzeć na przejeżdżające tramwaje i autobusy lub poczytać dowcipne napisy w środku.”
“No fajnie, fajnie. Bardzo smaczna kawa, flat white mocny, ale dobrze zrównoważony, chociaż drobny minus za brak mleka bez laktozy. Sernik też dobry. 8/10”
“Śniadanie lekkie i bardzo sycące świeże składniki wszystko idealnie się komponuje i bardzo dobra kawa. Do tego jeszcze przyszliśmy 40 min przed otwarciem i zostsliśmy obsłużeni bez problemu przez przemiłego właściciela. Pozdrawiam i na pewno do zobaczenia następnym razem jak będziemy we Wrocławiu przyjdę na śniadanie i oczywiście pyszna kawę.”
“Polecam serdecznie! Pyszne ciasta, świetna kawa, rewelacyjne bajgle i fenomenalna obsługa :)”
“Zaskakująco dobra kawa. Przeważnie jak idę w takie miejsca z dziewczyną to nie idę tam własnej woli, nie spodziewałem się niczego specjalnego. Aczkolwiek tutaj kawa, kakao bardzo smaczne. Czuć że dbają o maszyny na których pracuja, jak i o higienę. W kawie nie czuć żadnej spalenizny, popiołu, gorzkości, metalu. A to są najczęstsze problemy których doświadczam w przeróżnych kawiarniach. Co do obsługi nie mam żadnych zarzutów, jest ona bardzo miła i pomocna. Koty mało społeczne, chyba że przyszliśmy o jakiejś złej godzinie. W sumie nie dziwię im się, gdybym był na ich miejscu to również bym spał cały dzien. Klimat samego lokalu-Mógłby on być trochę bardziej przemyślany, lokal wygląda trochę jakby był urządzony bez pomysłu i ładu i na szybko. Ale na szczęście kawa, obsługa nadrabia. Jeśli kiedyś znów przyjadę do Wrocławia to na pewno zajrzę jeszcze raz. Pozdrawiam”
“Przyjemna obsługa ❤️ pyszna kawa”