Opinie

  1. Rena Dolhalova ★★★☆☆

    Tydzień temu byliśmy w tej kawiarni — wszystko było świetnie: bez problemu dostałam aeropress na wybranych przeze mnie ziarnach. Dzisiaj natomiast okazało się, że można zamówić tylko konkretne ziarna w konkretnych metodach parzenia, ściśle według menu. Nie wiadomo, czy w tak krótkim czasie zmieniły się zasady, czy po prostu bariście nie chciało się przygotować kawy poza standardem. W każdym razie taka niekonsekwencja psuje wrażenie i budzi pytania o jakość obsługi

  2. MagdalenaK ★★★★★

    Dziś odwiedziłam pierwszy raz tą kawiarnie- zamówiłam na wynos. Wspaniała kawa, drożdżówka z malinkami i kruszonką wyśmienita i przepyszna kanapka. Wszystko świeże i mega smaczne. Do tego przemiła i pomocna obsługa.

  3. Wiktoria Bachorska ★★★★★

    miłe miejsce, weszłam przez przypadek i byłam bardzo miło zaskoczona, nie za głośno, dobre miejsce do czytania czy nauki! matcha bardzo dobra, a rozwiązanie figurek zamiast numerka jest mega urocze i przyjemnne!

  1. Krzysztof Łaz ★★★★★

    Ostatnio kupiłem online kawę w coffeedesku, która wybitnie mi nie podeszła. Wręcz miałem wrażenie, że jest w jakiś sposób zepsuta. Postanowiłem z tymi wątpliwościami przejście się do kawiarni na Tamce. Sposób zajęcia się moją sprawą - rewelacja :) moja kawa została zaparzona, zdegustowana, szczegółowo poinformowano mnie skąd w niej taki profil smakowy. Plus sporo się dowiedziałem o samym parzeniu kawy, wszystko w mega przyjaznej atmosferze. a kawa wciąż mnie nie zachwyca :) Dzięki!

  2. Maciej Kisiel ★★★★☆

    Lokal w pobliżu wybrzeża Wisły, bardzo ładnie urządzony. W środku również strefa sklepowa, gdzie kupimy bardzo dużo akcesoriów do zaparzania kawy w domu oraz samych ziaren. Wpadliśmy na kawę i ciasto. To drugie okazało się bardzo smaczne, ale sama kawa nas trochę rozczarowała. Szczególnie Tonic Espresso okazało się bardzo kwaśne i jednowymiarowe mimo zastosowania tonicu dobrej firmy. Zdecydowanie w Warszawie piliśmy lepsze, w tym zabrakło balansu. Plus za użycie metalowych słomek. Podsumowując, za kawę jedna gwiazdka mniej, liczymy że to był wypadek przy pracy, bo samą firmę Coffedesk szanujemy. Jak jeszcze będziemy mieli okazję to kiedyś wpadniemy.

  3. Karina Gmurkowska ★★★★★

    Świetne miejsce na spotkanie ze znajomymi ale tez i popracować, dużo przestrzeni, dużo wpadającego światła, blisko do bulwarów i syrenki. Można się zaopatrzyć w akcesoria i paczki kawy na miejscu. Na miejscu są najlepsze kanapki na świecie z pasta z tamaryndowca, codziennie inne pasteries z lokalnych kraftowych cukiernio piekarni. Pomocni bariści i dobre świeże kawki zawsze na barze. Miejsce przyjazne pieskom :)

  1. Lena Husevyk ★★★★★

    Nowy lokal tuż przy metrze. Kawa w Coffee desk jest na najwyższym poziomie, tak samo jak i desery. Miłe miejsce na spotkania czy pracę przy laptopie, duży plus za karafki z wodą. W weekendy raczej nie ma szansy na wolny stolik

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Tamka?

☕ Coffeedesk Kawiarnia - Tamka znajduje się przy Tamka 2, Śródmieście, 00-347 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Tamka?

Można skontaktować się z ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Tamka pod numerem +48 530 959 117

Jak można dotrzeć do ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Tamka?

Do ☕ Coffeedesk Kawiarnia - Tamka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements