Przegląd katalogu
- 1,219 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 1219 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 536,466 opinii i ocen.
“Dobre piwo, spoko obsluga i dobra muzyka. A no i wystrój rewelacyjny!”
“"Najlepsze z najgorszych" to tak świetna rzecz, że nawet nie oceniam reszty kina (no kino jak kino). Pomysł równie wspaniały, co i jego realizacja - prelekcje zamiast reklam to złoto, bo można dowiedzieć się paru ciekawostek, a nie wynudzić w oczekiwaniu na seans. Polecam i wrócę jeszcze nie raz, dziękuję za "Bad Black", to było moje najlepsze doświadczenie kinowe w życiu.”
“Przyjemne miejsce, rozsądne ceny :) spory plac zabaw z kulkami do wspinania się i zjeżdżania, jest też strefa z zabawkami (wózeczki, samochodziki, dziecięca kuchnia z wyposażeniem, lalki, etc.), czysta łazienka z umywalką dostosowaną do dziecięcego wzrostu. Wystarczająca ilość stolików i miejsc siedzących dla rodziców / opiekunów ^^ Polecam, wracamy tam jak tylko jesteśmy w okolicy :)”
“Obsługa miła, a gdy kupowaliśmy ciasto to dostaliśmy aż 2 a nie 1 ciasto, bo by nie było jutro sprzedawane. Jedzenie jest świeże, a klimat idealny. Możesz usiąść na takich kanapach i krzesłach, które wyglądają na antyki.”
“Bardzo dobre i smaczne paczki, kawa pyszna, obsługa Ok.”
“Super miejsce na spokojne rodzinne spotkanie. Miła obsługa i przepyszne jedzenie.”
“Zjadłem dziś świetny niespidziewany lunch w atrakcyjnej cenie 27 zł. Do wyboru dwie zupy dziś był krem z zielonych warzyw i krem z marchewki. Na drugie też 2 opcje do wyboru. Dziś włoskie gnocchi lub polski mielony z pieczarkami, zapiekane ziemniaczki i mizeria. Pierwszy raz tu i na pewno nie ostatni. Bardzo miła, uśmiechnięta i szybka obsługa.”
“Kino generalnie jest okej, aczkolwiek po prostu ja personalnie nie przepadam za takimi dużymi molochami i z tego powodu nie bywam w nim często. Kino jest łatwo dostępne - można wjechać windą, także nawet osoba niepełnosprawna sobie poradzi. Jest przestronne i przyjemne. Przechodzi się do niego przez pasaż restauracyjny - także bez problemów można zjeść różnego rodzaju posiłki przekąski czy kupić sobie ulubione napoje. Obsługa bardzo miła i życzliwa.”
“Swietne miejsce, sporo ciekawego sie dzieje.Latem ogrodek duzy i muza.”
“Przed pójściem czytałam opinie i miałam mieszane uczucia czy iść ale poszłam. Cena lodów prawie jak wszędzie (8 zł za 80g). Spory wybór smaków. Jakość dobra. Obsługa w porządku - robią swoje. Nie rzuciło mi się w oczy żadne negatywne zachowanie. W lokalu czysto, ładnie. Nie mam się do czego przyczepić.”
“Polecam. Pizza bardzo smaczna,obsługa miła.”
“Super warunki.Bardzo pomocni pracownicy.Najlepszy ośrodek w Warszawie dla osób w kryzysie bezdomności.”
“Sernik Biscoff to jesienny must have. Otula korzennym, ciasteczkowym aromatem, nie jest za słodki, kremowy z kruchym spodem, podany obsypany płatkami róż.. niebo. Wizyta w kawiarni była bardzo przyjemna. Wystrój wnętrza kwiatowy, różowy, bardzo kobiecy i słodki, nawiązując do nazwy kawiarni - strzał w 10. Witryna słodkości również prezentowała się kolorowo, każdy mógłby znaleźć słodycz do swoich smakowych upodobań. W wyborze ciasta doradziła mi obsługa, nie zawiodłam się - wybór udany! Następnym razem koniecznie muszę spróbować lodów bo zerkając okiem widziałam nietuzinkowe smaki!”
“Napisze tak. Super miejsce na spotkania towarzyskie. Croissant pistacja mój ulubiony. Jest tyle pistacji że się wylewa. Zawsze jest spory wybór słodkości. A ludzie którym cis nie pasuje niech nie przychodzą.”
“Mega miejsce z pysznym jedzeniem. Wpadliśmy na obiad i pomimo imprezy która odbywała się w środku zostaliśmy szybko i miło obsłużeni. Polecam kopytka z sosem kurkowym i polędwiczką, golonkę z kapustą. Porcja dziecięca dla dzieci ogromna i pyszna. Na pewno tu wrócimy”
“Młynek to nie tylko kawiarnia, ale prawdziwy domowy azyl, przyjazny Wszystkim. Tutaj czas zwalnia, a uśmiech i serdeczność są tak samo naturalne jak zapach domowych wypieków. Córka wielokrotnie korzysta z bogatej oferty zajęć dla dzieci, a ja w tym czasie mam chwilę na książkę, pyszne drożdżówki i lody. Właścicielka, ogromnie dba o tę atmosferę, zna wszystkie dzieci po imieniu i zawsze obdarza je uśmiechem. Bardzo lubimy wyrafinowane herbaty w Młynku – moją ulubioną jest ta z rozmarynem, grejpfrutem, cytryną i miodem. Każda wizyta w Młynku to prawdziwa przyjemność! ❤️”
“Wszystko super, duża sala zabaw, osobne miejsca dla rodziców i dla dzieci. Kontakt w trakcie organizacji super, wszystko przygotowane na czas, poczęstunki smakowały dużym i małym :)”
“Kiedyś jedliśmy tu żurek, spaghetti i nuggetsy z frytkami. Żurek był super, pozostałe dania bardzo słabe, a kawę ciężko było wypić. Więc wpadaliśmy na lody. Ostatnio pokusiliśmy się o dania z kurczaka i muszę przyznać, że były rewelacyjne. Bardzo dobrze przyrządzone i świetnie podane. Miejsce z ogromnym potencjałem. Trzymam kciuki, żeby jakość się nie zmieniła na gorsze.”
“Zamówiłem pierogi na pewno nie były to moje najlepsze na świecie jakie jadłem ale w porównaniu do jedzenia szpitalnego to niebo a ziemia. Bardzo szybka obsługa i pomocna Pani z doborem dania. Polecam”
“Ja lubie kuleczkowe lody ale jest nieprawdziwy adres”
“Costa, jak to Costa. Ciut drogo, ale nie ma co wybrzydzać, jak nie ma nic innego. Za to bardzo sympatyczna obsługa. Bym powiedziała nawet, że obsługa lepsza niż w innych lokalach tej sieci. Tylko dlatego daję 5 gwiazdek.”
“Śniadanie obfitości przepyszne, kawa również. Fajna koleżeńska i kameralna atmosfera, bardzo miło spędzony czas”
“Bardzo dobre pączki a bajaderka przepyszna. Polecam.”
“Naprawdę świetna kawiarnia na terenie Politechniki Warszawskiej. Obsługa jest świetna i radosna, Expresso jest gustowne i idealne miejsce do spotkań i pracy. Dziękuję!”
“Przepyszna kawa o poranku najlepsze co może być nie wiem czy gdzieś jeszcze znajdzie taka kawa jak tutaj”
“Pan Jakub robi najlepszą kawę w Warszawie. Bardzo smaczna kawka, najlepsza obsługa, bardzo miły chłopak:)”
“Bardzo smaczny obiad: zupa pomidorowa z ryżem, sznycel z kurczaka z ziemniakami i zestawem surówek, kompot. Wszystko świeże. Przemiła obsługa. Polecam!”
“Bardzo smaczna pizza, jedna z lepszych na Pradze. Pierwszy raz szybciej miałem pizze niż drinka. Wszystko smaczne i dobrze zrobione”
“Super miejsce, ceny studenckie i właścicielka która dba o każdego studenta jak o swojego wnuczka. Nic tylko wpadać na herbatkę i obiad.”