Przegląd katalogu
- 53 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 81% Ze zdjęciami
Znaleziono 53 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Opolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 53 wyników w województwie Opolskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 18,218 opinii i ocen.
“Bardzo smaczne desery, różnorodne, obsługa pomocna. Cudowny klimat. Warto przyjechać, moim zdaniem dużo lepsza od kawiarni brzeskich.”
“Pyszne miejsce z pysznymi smakołykami. Polecam kawę, lemoniady i lody.”
“Pyszna kawka, można sobie wybrać jakie się chce nawet z toffi (albo karmelem, zapomniałam). Obsługa też bardzo miła. Pyszne ciasta. Byłam tam latem, nie żałuję, miły klimacik tam panuje. Podobała mi się też herbatka z kwiatu. :)”
“Dobre miejsce na chwilę odpoczynku w czasie zwiedzania miasta. Smaczna kawa, pyszne ciasta i miła obsługa. Polecamy:)”
“Pyszne deserki ❤️❤️ Miła obsługa i porcje bardzo duże ❤️”
“Spory wybór różnego rodzaju ciast ,lodow i napojów. Przystepne ceny , można usiąść i zjeść na miejscu lub zabrać do domku Bardzo miła obsługa, ciacha i lody pyszne.”
“Mieszka tam wielu Ukraińców. Pokoje są normalne. Do dyspozycji jest wspólna kuchnia. W pokoju znajduje się mini lodówka i telewizor.”
“Lokalny pub osiedlowy. Takie cenię najbardziej. Świetna tradycja lokalu, wchodzący do pubu wita się ze wszystkimi podając każdemu (podkreślam KAŻDEMU) dłoń. Petarda!”
“Bardzo polecam! Wszystko jest przepyszne. Przyjeżdżam z Nysy. Przemiła obsługa ❤️ Buziaki Angelika”
“Bardzo fajna kawiarnia, niezwykle mila obsluga, pyszna kawa, swieze i bardzo smaczne ciasta. Polecam goraco!”
“Będąc przejazdem przez Branice odwiedziłam przesympatyczną cukiernię Metro w Branicach. Obsłużyła mnie bardzo elegancka Pani, która zaproponowała mi smaczne bułeczki czosnkowe, a do kawy całkiem dobry kołacz z serem. Muszę przyznać, że byłam pozytywnie zaskoczona szczerym uśmiechem ekspedientki ale także schludnym wyglądem całego sklepu i pięknie wyeksponowanych słodkości. Myślę, że pracodawca nie powinien szczędzić premii dla pracowników, którzy tak dbają o jego firmę.”
“Całkiem przyjemne miejsce na spotkanie przy kawie. Obsługa sympatyczna. Mało miejsc do parkowania z przodu.”
“Pyszna kawa, serniczki i pączki pistacjowe również, ale głównym powodem dla którego tu jesteśmy, to sentyment do Kredensu Bukały :)”
“Smaczna kawa i dobre bezcukrowe i bezglutenowe ciastko. Na miejscu również można kupić kawę z lokalnej palarni.”
“Kawiarnia Czarna Kawka to prawdziwa perełka! Świetne miejsce na poranną kawę, popołudniowy relaks czy spotkanie ze znajomymi. Kawa jest zawsze aromatyczna i świeżo parzona, a wybór ciast i deserów potrafi poprawić humor w każdej sytuacji. Obsługa miła, uśmiechnięta i pomocna, a wnętrze przytulne i klimatyczne. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka miejsca z dobrą atmosferą i pyszną kawą! ☕✨”
“Jeżeli ktoś mieszka w okolicach Tułowic bardzo polecam to miejsce. Panie są bardzo miłe, lody są pyszne i przede wszystkim naturalne. Cynamonki i ciasta są przepyszne. Kupowany był tu tort na moje urodziny i był doskonały. Polecam.”
“Ama Molto to wyjątkowa kawiarnia, która mieści się w historycznym budynku dworca kolejowego w Opolu. To idealne miejsce na chwilę relaksu przed podróżą lub spotkanie ze znajomymi. Wnętrze urządzone jest w ciepłym, włoskim klimacie, co w połączeniu z zapachem parzonej kawy tworzy przytulną atmosferę. Możesz tam spróbować autentycznej, włoskiej kawy, a także różnego rodzaju przepyszne desery. W menu znajdziesz również ciepłe przekąski, takie jak focaccia czy panini, przygotowywane z włoskich składników. To świetne miejsce dla miłośników kawy i włoskiego "dolce vita". Zdecydowanie polecam!"”
“Właściwie to oceniam tylko małe torty. Są bardzo dobre, w fajnej cenie i zawsze ratują sytuację. Kładąc go na stół nie ma się czego wstydzić przed gośćmi. Polecam.”
“Fajny pomysł ,kawka smaczna ,pianka rewelacja !Polecam”
“bardzo miła obsługa, świeże wypieki i pyszna kawa”
“Pyszna kawa i sympatyczna obsługa, gorąco polecam”
“Bardzo przyjemne klimatyzowane miejsce. Pyszne jedzenie i bardzo mila wlascicielka.”
“Polecam! Zawsze świeże pieczywo i smaczne ciasto. Torty mają chyba jedne z lepszych w Namyslowie.”
“Byłem tu na ciastku i smoothie wziąłem bezę z czarną porzeczką i sernik baskijski. Sernik, który trzeba umieć zrobić był jednym z lepszych jakie jadłem a beza była naprawdę bardzo dobra. Bardzo polecam na kawę i ciastko”
“Świetna, klimatyczna kawiarnia. Przepiękne wnętrze, z bardzo wygodnymi fotelami, w których można odpocząć i delektować się wspaniałymi wypiekami. Byliśmy tutaj w sobotnie, upalne przedpołudnie i zdecydowaliśmy się usiąść w klimatyzowanym wnętrzu zamiast w pobliskim ogródku. Zamówiliśmy chmurkę malinową, gofra bąbelkowego a także kawę mrożoną z lodami i zwykłe americano. Jakość wypieków rewelacyjna, a kawy przepyszne. Naprawdę wszystko było przepyszne. Obsługa przemiła i bardzo profesjonalna. Pozdrawiam bardzo sympatyczną, młodą brunetkę, która nas obsługiwała. Ceny adekwatne do jakości. Skorzystaliśmy też z toalety, czyściutko i pachnąco.”
“Przytulny, cichy lokal. Bardzo miła i uśmiechnięta obsługa. Dobra kawa, poważnie! Polecam kawy mrożone, naprawdę duże porcje. To samo lemoniady. Szkoda że lody nie są ich własnej produkcji, ale i tak mają dobre. Ciekawostką jest, że na miejscu w lokalu jest do dyspozycji kilka różnych gier towarzyskich, zatem jak przyjdziecie w kilak osób, weźmiecie kawę, to może naprawdę przyjemnie spędzić czas.”
“Muszę przyznać, że nie do końca byłem przekonany, żeby syn miał tam urodziny, ale , właśnie ... chyba jednak jest tak, że człowiek się musi przekonać. To że tam jest mniej miejsca niż w innych tego typu salach uważam za ogromny plus. Dzieci bawią się że sobą są razem ,a nie ,,porozrzucane" po całym areale. Poza tym rodzice przy stolikach blisko dzieci, nie trzeba chodzić za nimi wszystko pod okiem. To że może troszkę głośniej, no cóż, jak się zaprosi 20 6 latków nie można wymagać, aby był spokój, poza tym te miejsce jest właśnie po to, aby dzieciaki zajęły się zabawa i mogły dać upust swoim emocjom i energii. Polecam i na codzień i na imprezę urodzinową. Poza tym Państwo którzy tam ogarniają wszystko sa bardzo mili, mają mega podejście do tego co robią i czym się zajmują.”