Opinie

  1. Marcin Żerkowski ★★★★★

    Uważam, że to jeden z najlepszych burgerów w moim życiu. Obsługa, czystość, jakość składników – wszystko super, ale leciutki minus za pomylenie domowych frytek ze zwykłymi mrożonymi półksiężycami. Ale… mimo wszystko, wrócę na pewno i będę polecał. Smak 10/10.

  2. Marta Strugalska ★★★☆☆

    Zamówiłyśmy wczoraj z przyjaciółką burgera na pół bo nie jesteśmy w stanie zjeść całego. Poprosiliśmy obsługę o przekrojenie burgera. Pani kelnerka odpowiedziała: „Tam jest nóż, można sobie przekroić”. Burger taki sobie. Jadłam lepsze. Ogólne wrażenie na pewno zepsuła nieuprzejma obsługa.

  3. Wojciech Szymański ★★★★★

    Najlepsze burgery w Warszawie! Cena adewatna do jakości, przemiła obsługa. Mój faworyt Apple✌️ Częsty klient, nigdy się nie zawiodłem. Polecam! :)

  1. Tomasz Zawisza ★★★★☆

    Bardzo sympatyczna obsługa, ładne wnętrze. Jedzenie zostało podane dosyć szybko. Burgery dobre, mięso poprawnej jakości. Największym minusem były frytki. Surówka nieco za ciężka. Ogólnie polecam odwiedzić na samego burgera

  2. Dan J ★★★☆☆

    Niestety moja wizyta w tej restauracji pozostawiła spory niedosyt. Już na wejściu atmosfera była daleka od gościnnej – mimo że przyszliśmy ok. 15–20 minut po otwarciu, zostaliśmy przyjęci przez kelnerkę z wyraźnym niezadowoleniem. Sprawiała wrażenie, jakby nasza obecność była problemem. Menu zostało wręczone bez większego zaangażowania, a już po minucie padło pytanie o gotowość do złożenia zamówienia – zdecydowanie zbyt szybko, szczególnie przy tak rozbudowanej karcie. Jeśli chodzi o jedzenie – niestety nie zrekompensowało kiepskiego początku. Burgery wypadły bardzo przeciętnie, bez wyrazu i jakiejkolwiek „iskry”, której można by się spodziewać po miejscu specjalizującym się w tego typu daniach. Frytki klasyczne rozczarowały – bez smaku, nijakie. Frytki z batata były odrobinę lepsze, ale też bez szału. Kurczak – podany w sposób mało apetyczny, z kiepską sałatką, której jakość pozostawiała wiele do życzenia. Sałata była ewidentnie nieświeża i po prostu niesmaczna. Największym rozczarowaniem był jednak tatar. Tak niesmacznego tatara nie jadłem od bardzo dawna. Brak jakiejkolwiek równowagi smaków, kiepskiej jakości mięso, dziwna konsystencja – zupełnie nieporozumienie. Szczerze mówiąc, jeśli lokal nie potrafi podać przyzwoitego tatara, to może lepiej byłoby go w ogóle nie mieć w menu. Z całego zamówienia najlepiej wypadła… kolba kukurydzy. I choć była smaczna, trudno uznać to za sukces restauracji, która aspiruje do czegoś więcej. Chciałbym móc powiedzieć, że dam temu miejscu drugą szansę, ale w tej chwili trudno mi się do tego przekonać. Na tle warszawskiej konkurencji – wypadło to wszystko zdecydowanie zbyt słabo. Obsługa, jedzenie, ogólna atmosfera – wszystko wymaga poprawy. Szkoda.

  3. Zuzanna Tomaszewska ★★★☆☆

    Jestem lekko zawiedziona. Rewelacyjne zdjęcia burgerów i drinków zachęciły mnie do przetestowania tej restauracji. Pierwszy minus to drink, w smaku 5/10, podanie średnie. Co prawda to tylko Aperol ale zważając na imponujące zdjęcia drinków spodziewałam się chociaż ładnego podania. Burger w smaku dobry, wzięłam mocno wysmażony, lecz pod koniec jedzenia czułam tylko zwęglone mięso ale oceniam na 7/10. , co to surówki coleslaw bez smaku ale chociaż frytki były pyszne.

  1. Agata Kobiela ★★★☆☆

    Dobre jedzenie, lecz bardzo ciężkie. Zamówiliśmy cheeseburgera z wymianą mięsa na opcje wege, frytki domowe oraz pizze parmę. Na pizzy niestety inna szynka, niż powinna być, inne składniki świeże i smaczne. Placek dość gruby, soczyście obłożony serem, co przyczyniło się do tego, że pizza sama w sobie była bardzo syta. Burger smaczny, lecz myślałam, że ten zamiennik mięsa będzie lepszy, fryteczki za to - niebo w gębie. Drinki również przepyszne, szczerze - jeden z lepszych, jak nie najlepszy aperol jaki piłam. Lokal bardzo klimatyczny, wszystko idealnie do siebie pasowało i taki wystrój wyobrażałabym sobie po nazwie „Wół na stół”. Obsługa bardzo miła. Miłe wrażenia.

  2. Wioletta Dudek ★★★★★

    Bardzo smaczne burgery, może harissa trochę za słona, ale generalnie byłam zadowolona. Plus za możliwość wyboru wielkości mięsa, dla osoby z nornalnyn żołądkiem mniejszy kotlet jest zupełnie wystaraczajacy, szczególnie z frytkami i surówka. Bardzo uczciwe ceny, sporo miejsca w ogródku na zewnątrz. Polecam

  3. Joanna Witkowska ★★★★★

    Miejsce przyjemnie klimatyczne. Bardzo dobry stosunek jakości do cen. Na początek bardzo dobra przystawka z chrupiących krążków cebulowych z sosem aioli (proste i smaczne). Stek z polędwicy zasługuje na najwyższą ocenę, stopień wysmażenia idealny, jedyny malutki minus to szpinak z dodatkiem masła a więc nie było widocznego kontrastu (można sobie podmienić na grillowane warzywa co też polecam), za to sos z redukcji z czerwonego wina smakował wspaniale ze stekiem. Pierś z kurczaka jest już daniem obowiązkowym w mojej karcie a więc zawsze dobrze wygrillowana i soczysta z pysznymi ziołami, ziemniaczkami z rozmarynem i sosem aioli to zestaw idealny. Sałatki do dań są zawsze dobrym i świeżym dodatkiem do dań głównych. Rosemary roast beef ze średnio wysmażoną wołowiną to mistrzostwo - przepyszne zestawienie antrykotu z pieczarkami na maśle z rozmarynem, do tego fryty i bardzo pasujący sos chimichurri. Ostatnia porcja u Państwa była zaskakująco pożywna :) ale nic się nie zmarnowało, dostałam papierowe opakowanie z torbą na wynos i zabrałam do domu. Dodatkowo duży plus za wyśmienite gruzińskie wino w karcie. Polecamy również lemoniady. Serdecznie polecam wszystkim mięsożercom i pozdrawiam przemiłą ekipę "Wół na stół" !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wół na Stół?

Wół na Stół znajduje się przy Piękna 28, Śródmieście, 00-547 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wół na Stół?

Można skontaktować się z Wół na Stół pod numerem +48 508 359 776

Jak można dotrzeć do Wół na Stół?

Do Wół na Stół można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements