Uważam, że to jeden z najlepszych burgerów w moim życiu. Obsługa, czystość, jakość składników – wszystko super, ale leciutki minus za pomylenie domowych frytek ze zwykłymi mrożonymi półksiężycami. Ale… mimo wszystko, wrócę na pewno i będę polecał. Smak 10/10.
Zdjęcia
Opinie
-
Marcin Żerkowski ★★★★★
-
Marta Strugalska ★★★☆☆
Zamówiłyśmy wczoraj z przyjaciółką burgera na pół bo nie jesteśmy w stanie zjeść całego. Poprosiliśmy obsługę o przekrojenie burgera. Pani kelnerka odpowiedziała: „Tam jest nóż, można sobie przekroić”. Burger taki sobie. Jadłam lepsze. Ogólne wrażenie na pewno zepsuła nieuprzejma obsługa.
-
Wojciech Szymański ★★★★★
Najlepsze burgery w Warszawie! Cena adewatna do jakości, przemiła obsługa. Mój faworyt Apple✌️ Częsty klient, nigdy się nie zawiodłem. Polecam! :)
-
Tomasz Zawisza ★★★★☆
Bardzo sympatyczna obsługa, ładne wnętrze. Jedzenie zostało podane dosyć szybko. Burgery dobre, mięso poprawnej jakości. Największym minusem były frytki. Surówka nieco za ciężka. Ogólnie polecam odwiedzić na samego burgera
-
Dan J ★★★☆☆
Niestety moja wizyta w tej restauracji pozostawiła spory niedosyt. Już na wejściu atmosfera była daleka od gościnnej – mimo że przyszliśmy ok. 15–20 minut po otwarciu, zostaliśmy przyjęci przez kelnerkę z wyraźnym niezadowoleniem. Sprawiała wrażenie, jakby nasza obecność była problemem. Menu zostało wręczone bez większego zaangażowania, a już po minucie padło pytanie o gotowość do złożenia zamówienia – zdecydowanie zbyt szybko, szczególnie przy tak rozbudowanej karcie. Jeśli chodzi o jedzenie – niestety nie zrekompensowało kiepskiego początku. Burgery wypadły bardzo przeciętnie, bez wyrazu i jakiejkolwiek „iskry”, której można by się spodziewać po miejscu specjalizującym się w tego typu daniach. Frytki klasyczne rozczarowały – bez smaku, nijakie. Frytki z batata były odrobinę lepsze, ale też bez szału. Kurczak – podany w sposób mało apetyczny, z kiepską sałatką, której jakość pozostawiała wiele do życzenia. Sałata była ewidentnie nieświeża i po prostu niesmaczna. Największym rozczarowaniem był jednak tatar. Tak niesmacznego tatara nie jadłem od bardzo dawna. Brak jakiejkolwiek równowagi smaków, kiepskiej jakości mięso, dziwna konsystencja – zupełnie nieporozumienie. Szczerze mówiąc, jeśli lokal nie potrafi podać przyzwoitego tatara, to może lepiej byłoby go w ogóle nie mieć w menu. Z całego zamówienia najlepiej wypadła… kolba kukurydzy. I choć była smaczna, trudno uznać to za sukces restauracji, która aspiruje do czegoś więcej. Chciałbym móc powiedzieć, że dam temu miejscu drugą szansę, ale w tej chwili trudno mi się do tego przekonać. Na tle warszawskiej konkurencji – wypadło to wszystko zdecydowanie zbyt słabo. Obsługa, jedzenie, ogólna atmosfera – wszystko wymaga poprawy. Szkoda.
-
Zuzanna Tomaszewska ★★★☆☆
Jestem lekko zawiedziona. Rewelacyjne zdjęcia burgerów i drinków zachęciły mnie do przetestowania tej restauracji. Pierwszy minus to drink, w smaku 5/10, podanie średnie. Co prawda to tylko Aperol ale zważając na imponujące zdjęcia drinków spodziewałam się chociaż ładnego podania. Burger w smaku dobry, wzięłam mocno wysmażony, lecz pod koniec jedzenia czułam tylko zwęglone mięso ale oceniam na 7/10. , co to surówki coleslaw bez smaku ale chociaż frytki były pyszne.
-
Agata Kobiela ★★★☆☆
Dobre jedzenie, lecz bardzo ciężkie. Zamówiliśmy cheeseburgera z wymianą mięsa na opcje wege, frytki domowe oraz pizze parmę. Na pizzy niestety inna szynka, niż powinna być, inne składniki świeże i smaczne. Placek dość gruby, soczyście obłożony serem, co przyczyniło się do tego, że pizza sama w sobie była bardzo syta. Burger smaczny, lecz myślałam, że ten zamiennik mięsa będzie lepszy, fryteczki za to - niebo w gębie. Drinki również przepyszne, szczerze - jeden z lepszych, jak nie najlepszy aperol jaki piłam. Lokal bardzo klimatyczny, wszystko idealnie do siebie pasowało i taki wystrój wyobrażałabym sobie po nazwie „Wół na stół”. Obsługa bardzo miła. Miłe wrażenia.
-
Wioletta Dudek ★★★★★
Bardzo smaczne burgery, może harissa trochę za słona, ale generalnie byłam zadowolona. Plus za możliwość wyboru wielkości mięsa, dla osoby z nornalnyn żołądkiem mniejszy kotlet jest zupełnie wystaraczajacy, szczególnie z frytkami i surówka. Bardzo uczciwe ceny, sporo miejsca w ogródku na zewnątrz. Polecam
-
Joanna Witkowska ★★★★★
Miejsce przyjemnie klimatyczne. Bardzo dobry stosunek jakości do cen. Na początek bardzo dobra przystawka z chrupiących krążków cebulowych z sosem aioli (proste i smaczne). Stek z polędwicy zasługuje na najwyższą ocenę, stopień wysmażenia idealny, jedyny malutki minus to szpinak z dodatkiem masła a więc nie było widocznego kontrastu (można sobie podmienić na grillowane warzywa co też polecam), za to sos z redukcji z czerwonego wina smakował wspaniale ze stekiem. Pierś z kurczaka jest już daniem obowiązkowym w mojej karcie a więc zawsze dobrze wygrillowana i soczysta z pysznymi ziołami, ziemniaczkami z rozmarynem i sosem aioli to zestaw idealny. Sałatki do dań są zawsze dobrym i świeżym dodatkiem do dań głównych. Rosemary roast beef ze średnio wysmażoną wołowiną to mistrzostwo - przepyszne zestawienie antrykotu z pieczarkami na maśle z rozmarynem, do tego fryty i bardzo pasujący sos chimichurri. Ostatnia porcja u Państwa była zaskakująco pożywna :) ale nic się nie zmarnowało, dostałam papierowe opakowanie z torbą na wynos i zabrałam do domu. Dodatkowo duży plus za wyśmienite gruzińskie wino w karcie. Polecamy również lemoniady. Serdecznie polecam wszystkim mięsożercom i pozdrawiam przemiłą ekipę "Wół na stół" !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wół na Stół?
Wół na Stół znajduje się przy Piękna 28, Śródmieście, 00-547 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wół na Stół?
Można skontaktować się z Wół na Stół pod numerem +48 508 359 776
Jak można dotrzeć do Wół na Stół?
Do Wół na Stół można dotrzeć, korzystając z poniższego linku