Przegląd katalogu
- 365 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 365 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 365 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 97,158 opinii i ocen.
“Można tu zrzucić zbędne kilogramy i żyć zdrowiej!”
“Klimat jest na niepowtarzalnym poziomie. Sala i stoły bardzo ładne i pełne dopracowanych detali. Obsluga bardzo miła i pomocna. Kawy i lody bardzo dobre i zrobione według dodatkowych wymagań. Jedzenie przyszło szybko, a kawa nie była podana wrzącą.”
“Osiem lat temu, przez przypadek, zawędrowałam w to przedziwne miejsce. Nie bez lęku przekroczyłam próg. Czy to schody do piekielnej otchłani, co mnie za nimi czeka? Ciekawość okazała się jednak silniejsza. Z początku wyglądało to jak podpiwniczenie w starym młynie. Szybko okazało się jednak, że to nie młyn, a niezwykły dom z bogatą historią oraz… No właśnie, ni to kawiarnia, ni to klub, ni to lochy starego zamczyska, pełne tajemniczych zakamarków. Trochę miło, trochę niepokojąco, czuć ten dreszcz… Jedno było pewne. Nigdy wcześniej ani nigdy później nie znalazłam się w tak niesamowitym miejscu. W którym można kompletnie zapomnieć, jaka to epoka, jaka pora roku i która godzina. Wnętrza aż proszą się, by cytować w nich poezję. Nawet jeśli nikt nie będzie słuchał. I już nawet nieważne, że jest alkohol, że są herbaty, że kawy, że można zjeść cos ciepłego nawet o północy… To właśnie to miejsce sprawia, że to wszystko smakuje tak dobrze. Oraz oprawa muzyczna, jakiej nie usłyszy się nigdzie indziej. Muzyka nie jest tylko tłem do konsumpcji, ale przede wszystkim wyrazem emocji, myśli, paletą barw tworzących nastrój, ambitnym intelektualnym wyzwaniem. Muzyka w tym miejscu to jakby odrębny byt, powołany do istnienia dzięki Właścicielowi. Prawdopodobnie, gdyby nie ta muzyka, nigdy nie odważyłabym się odezwać do Pana stojącego za barem, ja, osoba, która boi się ludzi. Ale było warto. Magiczne miejsca tworzą magiczni ludzie. I taki jest Właściciel. Jak nie z tego świata. Mroczna postać z gotyckiej powieści, która czasami tak życzliwie się uśmiecha. Dziękuję za te 8 lat moich ciągłych powrotów do Kawiarni. Która za każdym razem jest inna, ciągle ewoluuje, zmienia swój charakter i nastrój, podobnie jak sam Właściciel. Czasem można trafić na głośną imprezę pełną przekrzykującej się młodzieży, a czasem na leniwie płynący wieczór przy jazzie. Godziny otwarcia zmieniają się częściej niż obrazy na ścianach. Ale gdy już uda się wejść - to wyjątkowe miejsce zapiera dech. Tutaj każda wizyta jest niespodzianką. Jedyny minus to czasami zbyt głośna muzyka, którą trzeba przekrzykiwać żeby móc porozmawiać.”
“Kawa na najwyższym poziomie a kiedy sączylem swoje cappuccino wjechały jeszcze domowe drożdżówki więc byłem wniebowzięty ;)”
“Personel bardzo miły! Kawa z czekoladą przepyszna. Czekolada na gorąco z cynamonem -petarda! Polecam”
“Będąc w Lublinie miałem okazję dwukrotnie skosztować ciasta marchewkowego, pierwsze z marcepanowymi marchewkami - niebanalne w smaku, pyszny krem i grubo starta marchewka , drugi raz w znacznie gorszej wersji z orzechami i owocami u góry. Jeżeli coś robicie dobrze to nie polecam tego zmieniać ! Mam nadzieję że kolejnym razem będąc w Lublinie trafię na pierwszą wersję . Ogólnie kawsko przepyszne i kawiarnia na +”
“Super kawiarnia, jedna z najlepszych w jakich byłam. Wszystko pyszne i pięknie podane. Obsługa przesympatyczna i bardzo pomocna, a do tego piękne wnętrze. Serdecznie polecam!”
“Dobre miejsce aby odpocząć i posilić się. Duży wybór herbaty i kawy. Ciasta wypiekane na miejscu, naleśniki i grzańce zarówno wino jak i piwko. Polecam bardzo klimatyczne miejsce.”
“Mega wypieki. Tort marzenie 9latka. Smak cudowny. Polecam z całego serducha”
“Bardzo ładna mimo trwającego remontu willa(palacyk) z piękną historia. Przez kilka lat leczył się tu i tworzył jednocześnie Bolesław Prus. Obecnie raz w tygodniu podpisuje swoje książki prof. Maria Szyszkowska, filozof i była senator. Ładne wnętrza i pyszne jedzenie. Odwiedzana bardzo licznie. Mogą być kłopoty z miejscami. Bardzo piękny ogródek z lawndowym wystrojem na cieplejsze dni. Koniecznie do odwiedzenia.”
“Mieliśmy przyjemność organizacji Chrzcin u Hanysa, sala którą zastaliśmy była piękne przybrana, podane jedzenie było pyszne. Obsługa znakomita, często nas doglądała przez co czuliśmy się zaopiekowani. Polecamy”
“Trafiliśmy tu przez przypadek podczas listopadowego urlopu "w tamtych stronach" i poziom naszego zadowolenia był ogromny. Łączenie zjedliśmy tutaj pewnie jakieś 6-7 posiłków i wszystkie były wspaniałe!:) Każda z osób (ja z Żoną + 4 Dzieci) zawsze znajdowała w menu coś, co było naprawdę smaczne. Doskonała jakość składników, z których powstają doskonałe dania!:))”
“Polecam wszystkim sernik z gruszką- urzekły mnie! W Warszawie takich nie mamy. Wcześniej przyjeżdżałam na miętowe z czekoladą. W ten weekend też będę.”
“Bardzo dobra kawa dyniowa, smoothie truskawkowe również. Cynamonka dobra ale trochę gumowa. Jak na taką cenę bardzo dobre wszystko. Niestety tłok galerii nie zachęca, chociaż warto.”
“Bardzo dobrze urządzona kawiarnia, która stylem przypomina lata 20-te, a pistacjowy kolor i drewniane krzesła zachęcają do spoczynku. Obsługa sympatyczna, czas oczekiwania krótki. Wypiłem herbatę owocowa na miejscu, którą podano w ładnym szkle. Brakowało mi tylko stylowej muzyki dwudziestolecia, aby poczuć jeszcze bardziej klimat tego miejsca. Następnym razem ocenie coś z menu.”
“Bardzo dobre lody o wielu smakach oraz zimne i ciepłe napoje. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu fontanny. Polecam odwiedzić!”
“Naprawdę super, pyszne jedzenie i świetne miejsce”
“Córka niesamowicie zadowolona, wybawiona po imprezie halloweenowej. Czary-mary oczarowały jak cała Inna Bajka ☺️”
“Bardzo mile zostaliśmy przyjęci, Panie z obsługi przesympatyczne.Pokój stylowy i urokliwy.Dużym plusem balkonik, na którym można było miło spędzić wieczory.Blisko do centrum.Przepyszna kawa.Polecam jak najbardziej, na pewno będziemy się tam gościć nie jeden raz.”
“Bardzo dobre wypieki. Nawet jest niezła pizza. Tarta z wiśniami rewelacja.”
“Wyjątkowe miejsce z prawdziwie naukowym klimatem! Idealne na spokojną chwilę z dobrą kawą i z inspirującymi rozmowami. Ogromny plus za życzliwość obsługi – bez problemu odzyskałem zostawioną tu podczas krótkiej wizyty w Lublinie ładowarkę do laptopa, którą przesłano mi na koszt kawiarni. Heca zdecydowanie zasługuje na najwyższe oceny!”
“Smaczne jedzenie za przystępne ceny. Sympatyczna obsługa.”
“Ostatnio miałem okazję pojeździć z rodzinką po lokalnych pizzeriach i muszę przyznać, że ta kawiarnia robi jedną z lepszych pizzy w naszym rejonie. Może to z przyzwyczajenia ale dzieciaki bardzo chwalą sobie pizzę z tego lokalu - i rzadko kiedy chcą jechać do innych lokalów na pizzę. Sam uważam, że pizza smakuje bardzo dobrze, ma odpowiednią grubością ciasta, oraz jest z dobrymi, świeżymi składnikami. Sosy są idealne. Cena bardzo przystępna. Dowóz oczywiście na plus. Pizzę z tej kawiarni zamawiamy bardzo często a już odwiedziny w gronie dzieci jest obowiązkowym rytuałem aby zamówić pizzę. Nikt nie narzeka na smak pizzy. Bardzo polecam pizzę z tej kawiarni.”
“Jak zwykle pyszne ciasto, cudowny klimat i przemiła obsługa. Jestem już stałą klientką Ciacha bez cukru na Koralowej. Polecam:)”
“Miejsce w centrum doskonale na konferencję, spotkania biznesowe, czy imprezy okolicznościowe. Wyżywienie o wysokim standardzie, w rozsądnych cenach. A perfect place in the center for conferences, business meetings or special events. Board with a high standard, at reasonable prices.”
“Klub muzyczny i restauracja jednocześnie. Obsługa życzliwa. Na zamowienia nie czeka sie dlugo. Bardzo dobra kawa, spory wybor napojow alkoholowych i bezalkocholowych i najlepsze frytki jakie jadlem dotychczas. Robione z lokalnych ziemniakow. Idealnie upieczone i chrupkie z wierzchu a miekkie w srodku. Grubo ciosane. Polecam. Niby nic ale zrobic frytki tak zeby sie zachwycic to duza sztuka.”
“Jedno z ciekawszych miejsc na miłe spotkanie ze znajomymi w Kraśniku. Dobra kuchnia, miła obsługa, fajna atmosfera. Spory parking w pobliżu.polecam.”
“Jak dla mnie bomba. Ładny i zadbany lokal. Miła dziewczyna z obsługi. Stoły sprzątane na bierząco. Jest czysto. Dania bardzo smaczne, porcje duże, a ceny konkurencyjne. Pyszna i estetycznie podana kawusia. Bogate i ciekawe menu. Szczerze Polecam to miejsce.”
“Mozna przyjsc o 21 mega miła pani nie robi problemu, klimat ludzie tańczą oby więcej takich miejsc - w końcu coś otwarte z ciastem do 21 w nałęczowie. Będę bywać czesciej :)”