Opinie

  1. Qba M ★★★★★

    Wpadliśmy na późne śniadanie na mieście. Polecam Frankfurterki z jajkiem sadzionym oraz jajecznicę. Porcje duże. Na pewno wrócimy.

  2. Marzena Nawała ★★★★★

    Kawiarnia jest dość kameralna nie ma za wiele stolików, ale ma to swój urok. Kawa jest pyszna, ciasta zawsze wyśmienite, a obsługa przesympatyczna. Nigdy nie mogę sobie odmówić sernika do kawy, jak jestem przy okazji. Mają też znakomite śniadania. Sezonowo zimowe herbaty. Atutem jest możliwość zakupienie kawy jaka nam smakuje czy dodatków, a nawet gustownej filiżanki czy kubka.

  3. Magdalena ★★★★★

    Od początku moje ulubione, ukochane miejsce ♥️ Od pierwszego spotkania ;) z tym miejscem po prostu je pokochała. Cudowny, urzekający nastrój, na ciepłe i chłodne popołudnie z książką w dłoni albo spotkanie z koleżanką przy ploteczkach. Cały asortyment z zakresu kawy już przetestowałam, kawa po irlandzku cudo (tylko dziewczyny nie posypujcie jej cynamonem) po prostu kocham. Ciasta bajka zawsze wpadają w mój gust. Dzisiaj akurat zamówiłam sernik kajmakowy i kawę latte ♥️ świetne jak zawsze. Oprócz tego są lody, świeże soczki, herbatka, a także zestawy bardziej śniadaniowe lub na szybką przegryzkę po pracy. W lokalu można również kupić prezencik, różnego typu kubeczki, filiżanki, kawkę super sprawa. W tle włoska muzyczka robi robotę. Cieszę się, że mam takie miejsce blisko siebie, nie muszę wyjeżdżać do centrum, a i koleżanka chętnie wpada mimo, że ma kawałek dojazdu do mnie :) Kocham to miejsce ♥️♥️

  1. Emilia Matuszewska ★★☆☆☆

    Zawsze jak jestem w Warszawie, staram się dojechać na pyszną kawę. Dzisiaj rano przyjechałam na śniadanie spiesząc się na spotkanie. Zamawiając tost avocado dostałam czarne avocado na swój tost. Mało fajne podejście do klienta. Ja rozumiem, ze niektórzy jadają pół czarne avocado, natomiast płacąc za swoje jedzenie, płacę za dobre, świeże jedzenie...

  2. Katarzyna Gochnio ★★★★★

    Pyszne śniadania, ciasta i kawa, przemiła obsługa. Porcje spore. Miejsce klimatyczne, ciepłe, widać, że prowadzone w trosce o jakość i detale. Super :)

  3. Klara ★★★★★

    Bardzo klimatyczne i przyjemne miejsce. Pyszna kawa i świeże ciasta. Polecam !

  1. Iuliia Vuitsvyk ★★★★★

    Pierwsza klimatyczna kawiarnia w osiedlu. Pyszna kawa i desery, ale najbardziej mi cieszy ze mają duży wybór kawy i herbaty. To ogromny plus! Będę często tutaj wpadać. Polecam!

  2. Marcin Dziubak ★★★★★

    W skrócie na pewno najlepsza kawiarnia w okolicy. Lokal przestronny. Nie napchano tutaj wielkiej ilości krzeseł jak w konkurencyjnych lokalach. Jest kilkanaście miejsc, ale każde wygodne, z przestrzenią i fajnym kącikiem do spędzania czasu. Urządzony nowocześnie, ale zarazem przytulnie, światło jest idealne, ciepłe. Muzyka w lokalu ustawiona jest na odpowiednim poziomie. Menu czytelne, a obsługa służy pomocą przy jego wyborze. Po jednej stronie lokalu ustawione są półki z retailami na sprzedaż. Kawy ziarniste (różne rozmiary), herbaty, matcha (20-30 zł), zaparzaczki (od 16 zł), filtry do dripa (od 30 zł), naczynia i sprzęt do zaparzania kaw alternatywnych w domu. Ciekawy wybór ciast, wyglądały bardzo okazale. W dniu otwarcia była degustacja bloku czekoladowego, któremu nic nie brakowało. Oprócz tego do kupienia na miejscu syropy i konfitury z bardzo dobrym składem. Zamówiliśmy dwa smaki omletów. Ciasto omleta przepyszne, bardzo puszyste, dokładnie takie jak powinno być w omlecie. Jako całe danie - spodziewałem się większej zawartości to co widać na zdjęciu to wszystko to co było w daniu. Zawartość została wypchnięta całkowicie poza ciasto by lepiej wyglądać i takie danie kosztuje 24 zł. Co do kawy to wybór całkiem spory. Jest dużo różnych opcji do wyboru. Do każdej kilka rodzajów mleka do wyboru. Na pewno jeszcze wrócę spróbować przelewu i matchy. Tym razem wybrałem flat white i nie smakował źle, ale idealnym flatem nie był. Mleko było zbyt mocno spienione, a kawa ta powinna posiadać jedynie cieniutką warstwę pianki, idealną do rysowania latte art. Piana nie powinna być też tak zbita. Pomimo wad jest to najlepsza kawiarnia na Ursusie i trzymam kciuki za jej rozwój.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia Spotkanie Ursus?

Kawiarnia Spotkanie Ursus znajduje się przy Posag 7 Panien 16, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia Spotkanie Ursus?

Można skontaktować się z Kawiarnia Spotkanie Ursus pod numerem +48 224 284 015

Jak można dotrzeć do Kawiarnia Spotkanie Ursus?

Do Kawiarnia Spotkanie Ursus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements