Napar z pomarańczy i cynamonu był po prostu wyciśniętym sokiem podanym na ciepło i posypanym cynamonem. Kawa bardzo średnia. Jedynym plusem było dobre ciasto (podobno) marchewkowe o smaku pomarańczy, o którym podaniu niestety zapomniano. W toalecie nie działało światło, więc nie dało się z niej skorzystać.
Zdjęcia
Opinie
-
Kornelia ★★★☆☆
-
Agat 2005 ★★★★☆
Klimat kawiarni przyjemny, idealny do tego, by usiąść i popracować. Wybór słodkich i słonych dań jest szeroka, jednak ceny spore. Ciasta w bardzo wysokiej cenie, smaczne jednak niczym się nie wyróżniały. Obsługa była poprostu poprawna. Na szybką kawkę polecam.
-
t0m ★☆☆☆☆
Jak anglik czuje się urażony...... Jedzenie zimne, fasola,jajko a chleb szkoda gadać szybciej bym talerz przekroił niż go, obsługa pozostawiła duży niesmak. Pani, która nas obsługiwała (krótkie włosy, brunetka), zachowywała się tak, jakby była tam za karę. Pomyliła zamówienie napojów, nie powiedziała ani „dzień dobry”, ani „proszę”. Kiedy wspomniałem, że to śniadanie urodzinowe, stała się jeszcze mniej miła. Szkoda, bo w urodziny człowiek liczy na odrobinę życzliwości, a zamiast tego odebrano mi część radości z tego dnia. Restouracja ma klimacik, winko fajne:) Lecz nie taki start jaki chciałem na urodziny...
-
Katarzyna Woźniak ★★★★★
od zawsze , jak jestem w Warszawie jeżeli potrzebuje miejsca żeby zjeść pyszne jedzonko w przemiłej atmosferze i normalnej kwocie - wybieram to miejsce ! moje odkrycie sprzed 10 lat ! obsługa przemiła , wnętrze ciepłe i miłe , a ich ciasta … przepyszne ! polecam
-
Angelika Kawecka ★★★★★
Zasiedziałyśmy się z przyjaciółką w Kafce, ale to miejsce, z którego nie chce się wychodzić. Wystrój z książkami i planszówkami to coś wciągającego. Po prostu wchodzisz i siedzisz. I zamawiasz, najpierw pyszne tosty, potem równie zniewalające w smaku ciasto. Moja matcha była tak fotogeniczna, że aż prosiła się o filmik. Dodatkowo panie przy barze wspierające w wyborze menu. Podpowiadają co warto zamówić, czego spróbować. Przez całe długie popołudnie drzwi Kafki się nie zamykały, jedno wychodzili, drudzy przychodzili. Praktycznie każdy stolik był zajęty, a to oznacza, że miejsce broni się samo. Niewątpliwie jeszcze tam zajrzę, bo nie mogę się napatrzeć na cudnie zadbane rośliny. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wyrośniętej monstery.
-
moshi moshi ★★☆☆☆
Wygląda dobrze, ale smakuje słabo. W naleśnikach z kurczakiem sos słodko-kwaśny bardzo podobny do tego z beidry. Makaron z łososiem prawie nie jadalny, bo ryba była za słona. 2 gwiazdki za bardzo dobre cappuccino
-
Michał Witak ★★★★☆
Lokal ma bardzo przyjemny wystrój i serwują bardzo smaczne śniadania. Dużo opcji do wyboru i smaczną kawa. Niestety zdarzyła nam się przykra sytuacja, bo panie zapomniały o połowie naszego zamówienia - omlet z cukinią zniknął. Po 45 min i drugim upomnieniu w końcu udało się otrzymać zamówione danie. Na przeproszenie dostaliśmy ciastko, które było bardzo smaczne. Mimo to i tak bardzo polecam.
-
Jakub Budzeń ★★★★★
Pyszne świeże jedzenie, sprawna obsługa. Bardzo dobra kawa a wszystko to za uczciwą cenę. Polecam
-
Michalina Szamotuło ★★★☆☆
Dobra kawa, miła obsługa. Klimatyczne wnętrze. Niestety zawiodłam się kanapką, która była głównie górą pieczywa z kilkoma kawałkami łososia, cienką warstwą serka i sałatą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia Kafka?
Kawiarnia Kafka znajduje się przy Oboźna 3, Śródmieście, 00-340 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia Kafka?
Można skontaktować się z Kawiarnia Kafka pod numerem +48 228 260 822
Jak można dotrzeć do Kawiarnia Kafka?
Do Kawiarnia Kafka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku