Opinie

  1. Wojciech Grabowski ★★★★★

    Super miejsce, ceny studenckie i właścicielka która dba o każdego studenta jak o swojego wnuczka. Nic tylko wpadać na herbatkę i obiad.

  2. Bartłomiej Michalski ★★★★★

    Najlepsze miejsce do jedzenia w okolicach Uniwersytetu! Pyszne domowe obiady, rewelacyjne ceny i cudowna, przemiła Pani. Krótko mówiąc: wszystko w starym, dobrym stylu ❤️

  3. Jakub “Imael” Piekoszewski ★★★★★

    Pyszne jedzenie, dobra kawka, super obsługa

  1. Jakub Piekoszewski-Laskowski ★★★★★

    Pyszne jedzenie, dobra kawka, super obsługa

  2. Marta Lichoń ★★★★★

    Wspaniałe miejsce! Polecam je każdemu!!! Pani Maria jest najsłodszą osobą jaką znam. Można się tam poczuć jak w domu, na obiadku u babci. Lokalizacja przy metrze, tylko wejście od strony dziedzińca. Warto

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jak można dotrzeć do Kawiarnia, bar Labirynt?

Do Kawiarnia, bar Labirynt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements