Malutka kawiarenka na Starym Mieście. Ciekawie urządzone, ciepło. W środku około 10 stolików. Menu ciekawe, zamówienia składa się przy kasie. Zjadłam sandwicha z chorizo, do tego herbata. Całość kosztowała mnie ponad 50zł. Do smaku nie mam żadnych zastrzeżeń. Niestety kanapka wielkością skromna, na upartego na dwa gryzy, ciężko się tym najeść. Dość długi czas oczekiwania, po 2h od otwarcia lokalu, nie było niektórych produktów. Mimo wszystko, miejsce cieszy się powodzeniem, bo sporo osób stało w oczekiwaniu na wolny stolik. W toalecie brak mydła. Ogólnie przydałaby się większa czystość w lokalu, bo po poprzednich klientach, na moim stoliku została brudna serwetka.
Zdjęcia
Opinie
-
Di Di ★★★★☆
-
Ludzik Ludzik ★★★★★
Polecam. Miła obsługa, dobre jedzenie, fajny klimat. Zestaw przedstawiony na zdjęciach 99 pln. Jajka bo benedyktyńsku oceniam na 4-, croque madame oceniam na 5. Duży ruch, natomiast nie przeszkadza to w żaden sposób. Super klimat. Minusem jest konieczność składania zamówień przy barze. Czas oczekiwania na zamówienie, ponad 30 minut - ale jest informacja o czasie w menu.
-
Bartek Z ★★★★★
Wpadliśmy do Patio na niedzielnym spacerze. Śniadaniowy ruch dokładał pracy załodze - na szybko poprosiliśmy o kawy i słodkości. Zamówione przy barze, dostarczone do stolika. Cynamon Bun z migdałami - pycha! Tost z owocami - tutaj też powiem że smaczny! Kawy standardowe, latte na bezlaktozowym. Lokal ma studencko nowoczesny klimat - ciężko się w nim rozsiedzieć, raczej na casuallowe 30minut. Z minusów obsługi, mieli problem z komunikacją w języku polskim, a w po angielsku chociaż mówili lepiej - pomylili się w informacji o alergenach i Tost z owocami miał być jagodowy, a wyszedł z porzeczką -> co skutkowało lekkim rozczarowaniem.
-
Maria Gvozdevska ★★★★★
Zamówiliśmy grzankę z guacamole,jajkiem i burratą z pesto-było pyszne :) Miejsce przyjemne,ciche i spokojne.Jedyne-zamówiliśmy ice latte i liczyliśmy ze będzie większe,fajnie byłoby gdyby w karcie była podana pojemność.
-
Jarek Nuszczynski ★★★★☆
Piękne miejsce i świetna kawa. Szakszuka bardzo smaczna jednak nie byłem zadowolony z mojego wyboru jajka po benedyktynsku. Na jakby focacci, z miękkim bekonem. Lubię chrupiący, na innym pieczywie i wiem, że to kwestia gustu, ale nie smakowało mi. Boczek powinien być chrupiący i tyle :) na pewno wrócę na kawę, książkę i sprawdzę coś innego
-
Miłosz Lower ★★★☆☆
Kawiarnia Patio na starym mieście w Warszawie to miejsce przytulne i zachęcające, by zatrzymać się i usiąść przy kolorowym stoliku. Karta jest prosta i niezbyt długa, za co plus. Zamówione jedzenie naprawdę bardzo smaczne i estetycznie podane. Minusy są dwa - nieadekwatnie długi czas oczekiwania na najprostsze rzeczy jak kawa, herbata i gotowe ciastka zbożowe, a na dania skromne 40 minut. Drugi minus to obsluga, która jest bardzo miła, lecz nie mówi po polsku, co może być wyzwaniem. Polecam dla jedzenia i miejsca, pod warunkiem dużej ilości czasu :)
-
Matylda ★★★★☆
+ cicho, przyjemnie, muzyka nie jest za głośna do pracy, miła atmosfera i przestrzeń, dobra herbata - obsługa, można czekać nawet godzinę, żeby ktoś podszedł, jak już dostaniesz jedzenie nikt nie podejdzie żeby zaproponować coś jeszcze lub przynieść rachunek. Polecam przyjść, zamówić i zapłacić przy wejściu. Niestety shakshuka nie widziała soli i jest bardzo bez wyrazu, tarta z owocami była tak kwaśna, że aż nie do zjedzenia :( Pomimo minusów na pewno wrócę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia Patio?
Kawiarnia Patio znajduje się przy Piwna 40, Śródmieście, 00-288 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia Patio?
Można skontaktować się z Kawiarnia Patio pod numerem +48 537 948 690
Jak można dotrzeć do Kawiarnia Patio?
Do Kawiarnia Patio można dotrzeć, korzystając z poniższego linku