Przegląd katalogu
- 371 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 371 wyników
Przeglądaj men clothing store w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 371 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 120,678 opinii i ocen.
“Już trwa gorączka przedświąteczna, w sklepie spory ruch i kolejki do kas. Przy kasach trochę nerwowo-"ten kupił nie to, ...przecież było w promocji,... tego nie chcę itakie tam różne". przygnębiona prywatną (nie zwiazaną ze sklepem sytuacją ) stoję przy kasie i .... Pani kasjerka, z dyskretnym i miłym uśmiechem, sprawnie kasuje towar i nie rzuca, nie szarpie, po prostu przesuwa go w moim kierunku. Nie muszę robić łapanki na mandarynki ani zbierać rozsypanego cukru. Dziękuję pani JOANNIE z kasy nr. 2 za dobrą pracę i szacunek dla klienta.”
“Bardzo miła obsługa. Wszystko bardzo dobrze”
“Wspaniała kompania! Piękne ubrania!”
“Najlepsze miejsce żeby uszyć koszule!”
“Przyszedłem kupić klasyczny granatowy garnitur. Zaskoczyło mnie bardzo profesjonalne podejście pracowników. Od samego początku Pani doradca klienta zaprezentowała mi kilka modeli z których wybrałem bardzo ładny garnitur, bardzo dobrej jakości. Pani Jolanta przekazała mi również praktyczne wskazówki jak dbać o garnitur. Bardzo dziękuję za miłą i fachową obsługę. Serdecznie polecam ten salon.”
“Stroje i dodatki UV warte każdej złotówki! Bardzo dobra jakość. Nie ma porównania z produktami z sieciówek. Do tego szybka obsługa. Dziękujemy i będziemy wracać :)”
“Polecam! Bardzo miły sprzedawca, który potrafi dobrze doradzić. Duży wybór spodni, płaszczy, swetrów, koszul męskich. Szczególnie polecam spodnie firmy Vankel, polskiej produkcji - wygodne i miłe w dotyku.”
“Miły i sympatyczny Pan, chętnie doradzi. Piękne marynarki w atrakcyjnych cenach. Polecam”
“Ładne i wygodne ubrania dobrej jakości. Obsługa na najwyższym poziomie.”
“Ceny trochę drogie, ale jak to w sh, poluję na perełki, które w gemmie się trafiają. Z obsługą zawsze można miło porozmawiać. Pani Monika i pani Andżela zawsze miłe, pamiętają klientów, zapytają co słychać. Wnoszą dobrą atmosferę przy zakupach.”
“Duży wybór koszul, przystępne ceny.”
“Polecam ten punkt dla mężczyzn ceniących dobrą modę. Zarówno produkty jak i Panie obsługujące zasługują na pochwały, profesjonalnie doradziły i wyszedłem ze sklepu jakoś usatysfakcjonowany klient:)”
“Polecam. Nie mogłem kupić spodni dla syna bo wszędzie tylko krój "slim". Pani z obsługi miła i pomocna. Spodnie miały wadę a nie było drugiego rozmiaru na długość, więc od ręki skrócone. Oby wszędzie taka obsługa była.”
“Bardzo fajny butik, miła obsługa.”
“Świetnie wykonanie, naturalne materiały. Gorąco polecam ❤️”
“Świetna, jakościowa odzież dla wszystkich miłośników psów. Rzeczy są wykonane ze stylem i sercem! Zdecydowanie polecam.”
“Pani Marianna to niesamowita osoba. Okazała się bardzo pomocna w mojej sprawie, pomogła dobrac idealnie pasujące spodnie do moich potrzeb zawodowych. Uprzejmość I profesjonalizm zachwyca. Aż mam ochotę ja wam podkrasc do mojej firmy.”
“Super obsługa. Nigdzie nie spotkałem się z tak doświadczonymi pracownikami.”
“Świetna obsługa, wspaniali ludzie i niesamowita atmosfera! Zakupy tutaj to czysta przyjemność, pełen profesjonalizm i serdeczne podejście do klienta. Polecam z całego serca ❤️”
“Obsługa na najwyższym poziomie! Pani Wiktoria Kon. była bardzo pomocna, uprzejma i zaangażowana. Wykazała się niesamowitą cierpliwością przy dość kłopotliwym zwrocie, którego dokonała ekspresowo. Sprawiła, że zakupy były naprawdę przyjemne. Najlepszy h&m w warszawie. Dziękuję!”
“Jestem zaskoczona ilością rzeczy jakie mi się podobały. Od dawna kupowałam w H&M sporadycznie, a teraz miałam ochotę zaszaleć... Nie zaszalałam tylko dlatego, że czasy trudne i rozsądek wziął górę...”
“Super Sklep! Super obsługa! Jestem stałą klintką, lubię Tommiego więc kupuję regularnie, zawsze mogę liczyć na ich profesjonalną pomoc i dobre rady. Dziewczyny z zespołu TH zawsze uśmiechnięte i pozytywne az miło na sercu. Jak czegoś nie ma to zamówią, doradzą. Rewelacyjne podejście do klienta! Bardzo polecam to miejsce. Dobry nastrój gwarantowany! Pozdrawiam.”
“Świetny sklep, pani obsługująca bardzo pomocna, można super porozmawiać i dopytać o opinie i poprosić o radę. Jeżeli chodzi o ubrania to mega, świetne materiały i szeroki wybór. Zdecydowanie będę regularnie wracał.”
“Zakupy w tym sklepie były prawdziwą przyjemnością! Świetna i miła obsługa sprawiła, że czułam się jak w domu. Duży wybór odzieży pozwolił mi na znalezienie idealnych ubrań, a indywidualne podejście do klienta było naprawdę doceniane. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu!”
“Ocena: 5/5 – Salon Bytom w Warszawie Z pełnym przekonaniem wystawiam ocenę 5 gwiazdek salonowi Bytom w Galerii Mokotów w Warszawie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani Agata, której profesjonalizm, zaangażowanie i nieszablonowe podejście do klienta zrobiły na nas ogromne wrażenie. Pani Agata wykazała się nie tylko doskonałym wyczuciem stylu, ale również indywidualnym, bardzo kreatywnym podejściem. Trafnie doradziła, przedstawiła ciekawe propozycje, które idealnie odpowiadały naszym potrzebom, i zadbała o każdy szczegół. Cała obsługa przebiegała w niezwykle miłej i komfortowej atmosferze – pani Agata była uprzejma, pomocna, w pełni skoncentrowana na naszym zadowoleniu. Choć na co dzień nie mieszkamy w Warszawie, z całą pewnością będziemy wracać do tego salonu przy każdej okazji. Tak wysoki poziom obsługi klienta zasługuje na uznanie i jest rzadko spotykany. Zdecydowanie polecam zarówno salon, jak i współpracę z panią Agatą– to gwarancja satysfakcji i pozytywnego doświadczenia zakupowego.”
“Bardzo lubię ten sklep za duży wybór, miejsce w którym się znajduje i miłą obsługę począwszy od miłych Panów z Ochrony którzy witają i żegnają jak i obsługę sklepu.”