Swietna obsluga, Panie mialy badzo duzo pracy, a jednak znajdowaly czas dla kazdej klientki.
Zdjęcia
Opinie
-
APJ Art ★★★★★
-
Karolina Piotrowska ★★★★★
Dziękuję za super obsługę! pani Julia jest fantastyczna w tym co robi,cudowna obsluga i cudowny człowiek jesli już to tylko do niej ❤️
-
Palina Nikalaenka ★★★★★
Bardzo dziękuję za świetną obsługę! Konsultantka Aleksandra okazała się niezwykle pomocna, profesjonalna i przyjazna. Doradzała z dużym wyczuciem co sprawiło, że zakupy były bardzo komfortowe. Dzięki!
-
Katarzyna Podgórna ★★★★★
Nie było problemu z wymianą bielizny na inny rozmiar. Dziękuję :)
-
Agnieszka Podhajna ★☆☆☆☆
Duży sklep dobrze zaopatrzony można wybrać coś dla siebie niestety pomimo dużego personelu nikt nie interesuje się klientami a jak już podeszłam to pani od niechcenia raczyła coś pokazać i mnie olała więc podeszłam do następnej niestety ta sama sytuacja panie młode ale bez życia jakby były tam za karę zero doświadczenia zero jakiego kolwiek podejścia do klienta
-
Róża Mink ★☆☆☆☆
Parę dni temu weszłam na sklep. Jestem osobą o nieco pełniejszych kształtach. Na dzień dobry powitał mnie oceniający wzrok mocno umalowanej pani blondynki. Trudno przyzwyczaiłam się. Przez dłuższy czas nikt do mnie podszedł. W końcu jednak, ta sama pani blondynka krzyczy do mnie przez pół sklepu czy mi w czymś pomóc. Nie zdążyłam odpowiedzieć, gdy zainteresowała się tą samą klientką. Ale nie sam stosunek do mnie, mnie najbardziej przeraził, ale do współpracownic. Kompletny brak szacunku. Opowieści z życia prywatnego, ze szczegółami o których nie chciałam słyszeć. Gdyby nie fakt, że sama znalazłam pasujący na mnie rozmiar koszulek. Całkiem niezłych. Wyszlabym znacznie szybciej.
-
Oliwia Anna Leszczyńska ★★★★★
Przemiła i kompetentna obsługa. Rzadko spotykam się z takim personelem, który jest sympatyczny, pomocny i robi to naturalnie bez sztuczności. Co jeszcze zwróciło moją uwagę, że zespół jest dla siebie miły i wszyscy się szanują i prowadzą rozmowy między sobą na przyjemnym poziomie miłym uchu klienta. Tylko dlatego zmęczona zakupami przymierzyłam 5 strojów kąpielowych i kupiłam bardzo fajny w przyjemnej cenie. Czułam się zaopiekowana. Bardzo polecam !!!
-
Monika Nowak ★★★★★
Za każdym razem kiedy przejeżdżamy tu z mężem na zakupy wszystkie panie są tak niesamowicie uprzejme, że zdecydowaliśmy się tym dziś podzielić. Zaczne od tego, że pracownicy zawsze informują o wszystkich promocjach, szczerze doradzają z niczym nigdy nie ma problemu. Dziś zmieniłam trzy razy zdanie przy kasie i przeprosilam gdzie normalnie w innym sklepie zostałabym zmierzona wzrokiem i sztucznym usmieszkiem ale tu Pani która stała na kasie powiedziała że mam prawo zmienić zadanie ile tylko razy chce uśmiechając się do mnie naprawdę szczerze. Już kiedyś ta sama pani mnie obsługiwała i pamiętam jak bardzo serdecznie mnie przyjęła to sprawiło że ciągle tu wracamy. Niestety nie zapytałam jej o imię ale odniosłam wyrażenie jakby była na kierowniczym stanowisku. Druga pani (Kasia), zwróciła uwagę na naszą córeczkę gdy my przymierzalismy rzeczy, było to bardzo pomocne a sposób w jaki to zrobiła był tak ciepły że nasza córeczka odrazu polubiła tą panią i nie chciała od niej iść. Jeśli chodzi o produkty to nigdy mnie nie zawodzą są zrobione ze świetnego materiału i nie dorownują jej nawet firmy designerowe. Po praniu koszulki pozostają takie jakie były. Uwielbiam ten sklep i zawsze będę tu wracać!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres TEZENiS?
TEZENiS znajduje się przy al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do TEZENiS?
Można skontaktować się z TEZENiS pod numerem +48 519 345 290
Jak można dotrzeć do TEZENiS?
Do TEZENiS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku