Świetny sklep z ubraniami dobrej jakości, praktycznie bez rzeczy w mocno znoszonym stanie. W dniu dostawy ceny są dość wysokie, biorąc pod uwagę, że jest tam sporo marek z segmentu mass market. Ale! To właśnie tutaj można znaleźć świetne markowe rzeczy w dniu dostawy. Minusy: w sklepie nie obowiązuje zasada poszanowania ciszy i wiele osób głośno rozmawia przez głośnik telefonu. Przebywanie w sklepie od razu staje się niekomfortowe. Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby w ogóle nie trzeba było prowadzić rozmów telefonicznych.
Zdjęcia
Opinie
-
Daryna Borysova ★★★★★
-
Aga Tycjan ★★★★★
Ceny trochę drogie, ale jak to w sh, poluję na perełki, które w gemmie się trafiają. Z obsługą zawsze można miło porozmawiać. Pani Monika i pani Andżela zawsze miłe, pamiętają klientów, zapytają co słychać. Wnoszą dobrą atmosferę przy zakupach.
-
Darisha Slatina ★★★★★
Sklep zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie – duży wybór, przystępne ceny i wszystko ładnie uporządkowane. Szczególnie chciałabym pochwalić Panią Andżelikę, która okazała się niezwykle miłą i pomocną osobą. Doradziła, podpowiedziała i sprawiła, że zakupy były szybkie i przyjemne. Świetna obsługa – na pewno wrócę!
-
sylwia kkk ★☆☆☆☆
Niestety tylko jedna gwiazdka. Byłam w sklepie kilka razy i niestety za każdym razem mam negatywne doświadczenia związane z obsługą. Szczególną uwagę zwraca Pani Andżelika, która nieprzyjemnie odnosi się do klientów i współpracowników. Robi to bardzo głośno, przez co człowiek nie może w spokoju zrobić zakupów i czuje się tam intruzem. Dodatkowo co chwila trzeba wciskać się w wieszaki bo ta Pani chce przejść akurat tam gdzie ktoś stoi (mimo prawie pustego sklepu). Niestety raczej przestanę tam przychodzić bo wychodzę zestresowana, a nie o to chodzi w lumpkowych zakupach :) Towar OK, da się znaleźć coś sensownego.
-
kunegunda ` ★☆☆☆☆
Podczas zakupów w sklepie spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Kupiłam męską bluzę Primark z działu męskiego w rozmiarze XL, a przy kasie policzono mi wyższą cenę (149 zł zamiast 129 zł). Gdy zwróciłam uwagę, usłyszałam, że to rzekomo bluza damska – mimo że wzięłam ją z męskiej części sklepu. Nawet po konsultacji kasjerki z kierownictwem, sklep podtrzymał tę wersję. Zamiast wyjaśnienia i korekty ceny spotkałam się z próbą przekonania mnie, że to ja się mylę. Pozostaje duży niesmak i utrata zaufania do sklepu.
-
darkhaired. blond ★★★★☆
Coraz gorszy wybór i wyższe ceny. Coraz mniej ciekawych perełek. Miła obsługa, jednak też coraz częściej bywa bardzo niemiłej.
-
Monika ★★★★☆
Wybór dość spory, ceny zróżnicowane, odzież segregowana i niektóre marki są w bardzo wysokiej cenie za kg np.150 zł. Żeby się przekonać warto odwiedzić sklep samemu.
-
Ewa Jankowska ★★★★☆
Trzeba przyznać, że wybór i stan odzieży jest doskonały. Ceny dość wysokie ok 85 zł/kg. Ogólnie choć akurat sama nie kupiłam zbyt wiele, sklep zrobił na mnie dobre wrażenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GEMMA - odzież na wagę?
GEMMA - odzież na wagę znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57, 02-797 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do GEMMA - odzież na wagę?
Do GEMMA - odzież na wagę można dotrzeć, korzystając z poniższego linku