Opinie

  1. Daryna Borysova ★★★★★

    Świetny sklep z ubraniami dobrej jakości, praktycznie bez rzeczy w mocno znoszonym stanie. W dniu dostawy ceny są dość wysokie, biorąc pod uwagę, że jest tam sporo marek z segmentu mass market. Ale! To właśnie tutaj można znaleźć świetne markowe rzeczy w dniu dostawy. Minusy: w sklepie nie obowiązuje zasada poszanowania ciszy i wiele osób głośno rozmawia przez głośnik telefonu. Przebywanie w sklepie od razu staje się niekomfortowe. Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby w ogóle nie trzeba było prowadzić rozmów telefonicznych.

  2. Aga Tycjan ★★★★★

    Ceny trochę drogie, ale jak to w sh, poluję na perełki, które w gemmie się trafiają. Z obsługą zawsze można miło porozmawiać. Pani Monika i pani Andżela zawsze miłe, pamiętają klientów, zapytają co słychać. Wnoszą dobrą atmosferę przy zakupach.

  3. Darisha Slatina ★★★★★

    Sklep zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie – duży wybór, przystępne ceny i wszystko ładnie uporządkowane. Szczególnie chciałabym pochwalić Panią Andżelikę, która okazała się niezwykle miłą i pomocną osobą. Doradziła, podpowiedziała i sprawiła, że zakupy były szybkie i przyjemne. Świetna obsługa – na pewno wrócę!

  1. sylwia kkk ★☆☆☆☆

    Niestety tylko jedna gwiazdka. Byłam w sklepie kilka razy i niestety za każdym razem mam negatywne doświadczenia związane z obsługą. Szczególną uwagę zwraca Pani Andżelika, która nieprzyjemnie odnosi się do klientów i współpracowników. Robi to bardzo głośno, przez co człowiek nie może w spokoju zrobić zakupów i czuje się tam intruzem. Dodatkowo co chwila trzeba wciskać się w wieszaki bo ta Pani chce przejść akurat tam gdzie ktoś stoi (mimo prawie pustego sklepu). Niestety raczej przestanę tam przychodzić bo wychodzę zestresowana, a nie o to chodzi w lumpkowych zakupach :) Towar OK, da się znaleźć coś sensownego.

  2. kunegunda ` ★☆☆☆☆

    Podczas zakupów w sklepie spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja. Kupiłam męską bluzę Primark z działu męskiego w rozmiarze XL, a przy kasie policzono mi wyższą cenę (149 zł zamiast 129 zł). Gdy zwróciłam uwagę, usłyszałam, że to rzekomo bluza damska – mimo że wzięłam ją z męskiej części sklepu. Nawet po konsultacji kasjerki z kierownictwem, sklep podtrzymał tę wersję. Zamiast wyjaśnienia i korekty ceny spotkałam się z próbą przekonania mnie, że to ja się mylę. Pozostaje duży niesmak i utrata zaufania do sklepu.

  3. darkhaired. blond ★★★★☆

    Coraz gorszy wybór i wyższe ceny. Coraz mniej ciekawych perełek. Miła obsługa, jednak też coraz częściej bywa bardzo niemiłej.

  1. Monika ★★★★☆

    Wybór dość spory, ceny zróżnicowane, odzież segregowana i niektóre marki są w bardzo wysokiej cenie za kg np.150 zł. Żeby się przekonać warto odwiedzić sklep samemu.

  2. Ewa Jankowska ★★★★☆

    Trzeba przyznać, że wybór i stan odzieży jest doskonały. Ceny dość wysokie ok 85 zł/kg. Ogólnie choć akurat sama nie kupiłam zbyt wiele, sklep zrobił na mnie dobre wrażenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GEMMA - odzież na wagę?

GEMMA - odzież na wagę znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 57, 02-797 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do GEMMA - odzież na wagę?

Do GEMMA - odzież na wagę można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements