Opinie

  1. Yuliia Komarovska ★☆☆☆☆

    podejście sprzedawców do klienta jest okropne, nie potrafią doradzić i pomóc,buty z wadami sprzedawane są w nowej kolekcji Chciałem złożyć reklamację na sandały które kupiłam miesiąc temu i założyła jeden raz, które rozdarły mi stopy aż do krwi

  2. Serhii (F) ★★★★★

    Tommy Hilfiger w Arkadii to miejsce, które każdy miłośnik mody powinien odwiedzić. Oferuje wysokiej jakości i elegancką odzież, obuwie oraz torby, które zachwycają stylem i trwałością. Od dzisiaj, dzięki 30% zniżce, możesz uzupełnić swoją garderobę wyjątkowymi produktami tej renomowanej marki w atrakcyjnej cenie. Sklep zachwyca nie tylko szerokim asortymentem, ale także doskonałą obsługą klienta. Pracownicy są zawsze gotowi pomóc w wyborze idealnych stylizacji, dopasowanych do Twoich potrzeb i gustu. Warto skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji i cieszyć się luksusem Tommy Hilfiger na co dzień.

  3. Wiktoria Orłowska ★★★★★

    Bardzo przyjemny sklep, już chwilę po wejściu pani Ola zaoferowała mi swoją pomoc. Dzięki niej szybko znalazłam rzecz, którą szukałam. Z miłą chęcią tam wrócę ;)

  1. Happy Life ★☆☆☆☆

    20 stycznia udałam się do sklepu by odebrac zamowienie złożone w sklepie internetowym. Ewidentnie przeszkodziłam ekspedientce, która spojrzała Nina mnie wrogo cedzac przez usta : dzien dobry jakby ktoś ja ogniem przypalal. Dowiedziawszy sie w jakim celu przyszłam i pytając o moje nazwisko, poszla na zaplecze. W sposób oschły i zniecierpliwiony rzuciła: cos dużego czy małego. Mówiąc szczerze nie wiem jak sklep pakuje towar wiec nie wiem jakie bedzie opakowanie. Ale odpowiedziałam,że jest to komplet pidzamy męskiej wiec raczej wielkość srednia. Zirytowana powtórzyła to, co jej powiedzialam. Wrocila, podeszła do komputera i rzuca : numer. Podałam jej nazwisko wiec nie sądziłam,że będzie potrzebne cos jeszcze. Rzuca dalej : numer zamówienia, zna Pani? Widziala,ze wyciagam tel aby go znaleźć ale irytowała się,że 3 sekundy musi poczekać. Zirytowana arogancki traktowaniem Marty odpowiedziałam,że tak oczywiscie na pamięć znam. Po chwili podałam jej numer. Marta wydała mi paczkę, ktora byla w pudełku podobnym do pudla na buty ale większym. Spytalam czy mogłabym prosić jakas torbę. Odpowiedziala, ze kupowałam przez internet, a tonjest sklep wiec nie moze mi dać. Spytalam czy w takim razie moze mi sprzedać. Stwierdziła,że nie , bo nie ma jak tego nabić na kase. Wyszlam wiec wlekac ze sobą niewygodne w trzymaniu opakowanie . Wyszlam z niesmakiem ,ze kupując przez internet jestem klientem gorszego sortu, na którym Marta nie zarobiła prowizji i w związku z tym nie przysługiwała mi torba ze sklepu ani nawet nie moglam jej kupic. Płacąc 500 pln za pidzame sklep stacjonarny pożałował mi torby za złotówkę. Mówiąc szczerze Marto, to nie zajady widoczne na 5 metrów odstraszają od Ciebie ludzi lecz Twoje podle , arogancki zachowanie. Nie powinnaś pracowac z ludźmi. A Tommy powinie sprawdzic czy wszyscy Klienci sa traktowani rowno niezależnie od tego czy jakas niewyspana panienka , której dawno partner nie przytulił, nie zarobi prowizji na wchodzącym kliencie.

  2. Mariusz Staniak ★★★★★

    Jestem bardzo szczęśliwy z niedawno zakupionej koszuli w tym sklepie. Duży wybór asortymentu, przyjemny i przejrzysty lokal aż chce się do niego wejść! Szczególe podziękowania dla Pani Oli za miłą obsługę i super doradztwo. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep oraz fachową i rzetelną pomoc pracowników. Na pewno będę tutaj wracać. :)

  3. Anita Gut ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna. Panie, które tam były nie mają nic wspólnego z prawidłową obsługą klienta. Podeszłam pierwszy raz Panie mnie oceniły od razu pytając czy będę przymierzać (oglądałam spodnie, które akurat były na przecenie). Spytałam czy są ciemne :,, mogę Pani pokazać, ale one są już w cenie regularnej” takim tonem jakby mnie stać nie było. Odpowiedziałam, że zastanowię się i wrócę. Kiedy wróciłam panie nawet nie zwróciły na mnie uwagi a byłam już pewna zakupu, tylko miałam problem z dobraniem rozmiarówki. Kiedy powiedziałam, że decyduję się na dany produkt, potem kolejny, nagle zmieniły nastawienie, zaczęły doradzać i się uśmiechać. W sklepie była para, która kupiła jedną rzecz. Kiedy wyszli, Panie między sobą:,, i co kupił bluzę?” ,, nie coś Ty kupili coś innego, ale nie nabiłam na Ciebie” Ocenianie klientów i pojemności ich portfeli przy innym kliencie bardzo słabe. Każdy może mieć gorszy dzień, ludzi nie oceniam, ale praca i podejście do klienta nie na miejscu.

  1. Anita Gutowska ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna. Panie, które tam były nie mają nic wspólnego z prawidłową obsługą klienta. Podeszłam pierwszy raz Panie mnie oceniły od razu pytając czy będę przymierzać (oglądałam spodnie, które akurat były na przecenie). Spytałam czy są ciemne :,, mogę Pani pokazać, ale one są już w cenie regularnej” takim tonem jakby mnie stać nie było. Odpowiedziałam, że zastanowię się i wrócę. Kiedy wróciłam panie nawet nie zwróciły na mnie uwagi a byłam już pewna zakupu, tylko miałam problem z dobraniem rozmiarówki. Kiedy powiedziałam, że decyduję się na dany produkt, potem kolejny, nagle zmieniły nastawienie, zaczęły doradzać i się uśmiechać. W sklepie była para, która kupiła jedną rzecz. Kiedy wyszli, Panie między sobą:,, i co kupił bluzę?” ,, nie coś Ty kupili coś innego, ale nie nabiłam na Ciebie” Ocenianie klientów i pojemności ich portfeli przy innym kliencie bardzo słabe. Każdy może mieć gorszy dzień, ludzi nie oceniam, ale praca i podejście do klienta nie na miejscu.

  2. Lisa Mill ★★★★★

    Super Sklep! Super obsługa! Jestem stałą klintką, lubię Tommiego więc kupuję regularnie, zawsze mogę liczyć na ich profesjonalną pomoc i dobre rady. Dziewczyny z zespołu TH zawsze uśmiechnięte i pozytywne az miło na sercu. Jak czegoś nie ma to zamówią, doradzą. Rewelacyjne podejście do klienta! Bardzo polecam to miejsce. Dobry nastrój gwarantowany! Pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger znajduje się przy al. Jana Pawła II 82/Unit 183A, 00-175 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tommy Hilfiger?

Można skontaktować się z Tommy Hilfiger pod numerem +48 223 237 753

Jak można dotrzeć do Tommy Hilfiger?

Do Tommy Hilfiger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements