W dniu dzisiejszym 28.11.2025 robiłam zakupy, o ile z obsługi zwrotów na dole jestem bardzo zadowolona to z zakupów na górze nie. Chłopczyk na kasie ewidentnie potrzebuje przeszkolenia. Poziom jego wiedzy na temat sprzedaży jest bliski zeru. Obsługa totalna porażka. Nie obeszło się bez zwrotów i płacenia jeszcze raz, bo nie zauważył że rabat się nie naliczył. No ma totalnie gdzieś swoją robotę że głowa mała . Ale to pokolenie chyba tak ma.
Zdjęcia
Opinie
-
Marti ★☆☆☆☆
-
Hania Jopek ★★★★★
Obsługa na najwyższym poziomie! Pani Wiktoria Kon. była bardzo pomocna, uprzejma i zaangażowana. Wykazała się niesamowitą cierpliwością przy dość kłopotliwym zwrocie, którego dokonała ekspresowo. Sprawiła, że zakupy były naprawdę przyjemne. Najlepszy h&m w warszawie. Dziękuję!
-
Kejta Kejta ★☆☆☆☆
W zeszłym tygodniu dokonałam zakupów w Państwa sklepie w CH Targówek w Warszawie. Nie mogę nie podzielić się z Państwem swoją opinią na temat tej wizyty, ponieważ dawno nie poczułam sie tak niemiło potraktowana. Otóż w oczekiwaniu na podejście do stanowiska kasowego zobaczyłam informację, że nowy użytkownik aplikacji otrzyma 10% rabatu. Podchodząc do kasy położyłam rzeczy i poprosiłam o chwilę, poniewaz instaluję aplikację. Moja aplikacja została zeskanowana. Gdy przyszedł moment zapłacenia zapytałam czy w tej kwocie jest uwzględniony rabat 10% dla nowych użytkowników. Pan powiedział że nie, poniewaz powinnam aktywować najpierw kod w aplikacji. Odpowiedziałam, że nie wiedziałam, że Pan mnie o tym wcześniej nie poinformował i że chce z tego rabatu skorzystać. Pan zdenerwował sie na mnie i powiedział, że teraz to on musi dokonać zwrotu zakupionych przeze mnie produktów (co później okazało sie nieprawdą ponieważ nie doszło do zapłacenia). Pan poprosił o aktywowanie przeze mnie kuponu. W aplikacji taki kupon nie był dostępny. Zapytał więc kolegi obok, jak szybko po zainstalowaniu aplikacji kupon jest dostępny do aktywowania. Obaj Panowie stwierdzili, że skoro go nie ma, to promocja sie skończyła. Zapytałam, to dlaczego w takim razie informacja o promocji widnieje przy stanowiskach kasowych. Pan poprosil o wsparcie kolejnego kolegę. Przyszedł kolejny pracownik, dał Panu kartkę z kodem QR który zeskanowałam. Rabat uruchomił sie. Odchodząc od kasy zapytałam Pana o jego imię. Odmówił powołując sie na RODO. Proszę Państwa ja naprawdę podczas robienia zakupow nie potrzebuję uśmiechów od Państwa pracowników i nie dlatego wyrażam swoją opinię. Oczekuje jedynie odrobinę kultury. Pomijam fakt, że wstydem dla tego Pana powinien być brak znajomości obowiązujących promocji w sklepie w którym pracuje. Z takim podejściem i wiedzą nowych klientów dla Państwa nie pozyska. I ostatnie. Jeżeli juz powołuje sie na przepisy RODO niech chociaż zapozna się z definicją, ponieważ ewidentnie nie ma na ten temat jakiegokolwiek pojęcia.
-
Maciej ★☆☆☆☆
Pani Aniu, bardzo nie ładnie podczas wyprzedaży gdzie stoi się 30 minut w kolejce, prosić Patrycję o otwarcie kasy tylko dla swojej koleżanki której nie chce się czekać w kolejce. Brak szacunku dla innych. Patrycja koniec końców chyba nie przyszła, ale koleżanka i tak wepchnęła się i nie czekała nawet minuty:) równi i równiejsi
-
Aleksander D ★★★☆☆
Jakość ubrań ostatnio znacznie się pogorszyła a cena wzrosla
-
Krzysztof Srogosz ★★★★★
Bardzo duży i ładny sklep, ale widać, że brakuje pracowników.
-
Mariusz Nes ★☆☆☆☆
HM Targówek wprowadził nowy standard usług, jeżeli nie kupujesz torebki to zabieraj jak leży, zapomnij o złożeniu ubrań. Klipsy odpięte i dowidzenia. Masakra
-
Kinga Niewczas ★☆☆☆☆
Obsługa przy kasie dramat, oszukują na cenach, nie odliczają rabatów, potem nie wiedzą jak zrobić korektę. Świetnie zatrudniać pracowników - studentów bez pojęcia i nieodpowiedniego przeszkolenia, choć tak proste obliczenia to w szkole uczą. Klient traci czas, a po dokonaniu korekty wychodzi i tak oszukany. Pozwolę sobie wrócić przy okazji, bo nie mam czasu tłumaczyć jak liczyć rabaty przy tych samych koszulkach i jak poprawnie zrobić potem korektę przy błędnym policzeniu.
-
Dariusz P. ★★★★★
Fajna i miła obsługa. Można się o wszystko spytać a jak coś nie wiedzieli to przyszła miła pani kierownik i osobiście udzieliła informacji.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres H&M?
H&M znajduje się przy CH Targówek, Głębocka 15, 03-287 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do H&M?
Można skontaktować się z H&M pod numerem +48 222 762 140
Jak można dotrzeć do H&M?
Do H&M można dotrzeć, korzystając z poniższego linku