Przegląd katalogu
- 371 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 371 wyników
Przeglądaj men clothing store w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 371 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 120,678 opinii i ocen.
“Bardzo polecam ten sklep z odzieżą! Duży wybór ubrań na każdą okazję – zarówno eleganckie stylizacje, jak i codzienne zestawy. Ceny są naprawdę przystępne, a jakość ubrań bardzo dobra. Obsługa jest uprzejma, pomocna i zawsze doradzi z uśmiechem. Sklep jest dobrze zorganizowany, czysty i przestronny. Często można tu trafić na świetne promocje. Chętnie wracam i za każdym razem jestem zadowolony z zakupów!”
“Bardzo pomocna i sympatyczna obsługa, zdecydowanie polecam ten punkt”
“Świetna obsługa! Pani Waleria jest bardzo miła i pomocna, wszystko wytłumaczyła i doradziła. Super kontakt i naprawdę przyjemna atmosfera w sklepie. Polecam!”
“Świetna oferta alkoholi premium. Znalazłem tutaj niesamowitą Tequilę - Cenote Cristalino! Nie spodziewałem się, że znajdę tu coś dobrego. Miła niespodzianka i brawo Auchan!”
“Potężny Auchan i bardzo dobrze zaopatrzony. Takich molochów jest już coraz mniej. Byłem przy okazji przejazdu i nie żałuję.”
“Duży asortyment, niektóre rzeczy zbyt drogie, a niektóre podejrzanie tanie. Trzeba trochę pogrzebać, aby coś znaleźć, ale polecam dział Home, są tam leżanki dla zwierząt, kosze i koszyki, ozdoby, lustra, zegary, koce i poduszki. Ładne rzeczy w niskich cenach można nawet wziąć dla ozdoby. Polecam przyjść i poszperać, może znajdzie się coś fajnego. Nie zaszkodzi przyjść np. Po ozdoby poza sezonem na przykład Halloween. Było tam pełno ozdób w bardzo niskich cenach.”
“Fajny sklep wszystko jest miła obsługa bardzo pomocna i sympatyczna polecam”
“Wizyta w tym sklepie była czystą przyjemnością! Przemiła i profesjonalna obsługa sprawiła, że szybko znalazłem idealne crocsy. Pracownicy byli pomocni, cierpliwi i świetnie doradzali. Z całego serca polecam to miejsce każdemu!”
“Duży outlet z pojedynczymi sztukami, ale można zawsze znaleźć coś dla siebie. Ceny trochę niższe niż w sklepach galerii ale szału nie ma.”
“Wspaniały sklep z najlepszymi jakościowo butami. Gratuluje personelu, a w szczególności chciałam podziękować i pochwalić Panią (z dwoma warkoczami) która mnie obsługiwała 23.08 około 11:45 . Pani była przesympatyczna, rzetelna , z chęcią przynosiła mi kolejne modele (bez cienia zniechęcenia ). Pani tak dobrze sprzedaje ,że kupiłam dwie pary cudnych butów. Mam nadzieję, że jest Pani dobrze wynagradzana za swoją pracę .”
“Super obsługa , zawsze potrafi doradzić. Duży wybór asortymentu”
“Typowa sieciówka ubraniowa każdy coś fajnego znajdzie dla siebie i rodziny.”
“Bardzo jestem zadowolona z zakupów. Kik ma bardzo fajne rzeczy. Panie sprzedawczynie super doradzają, przy kasie dokupiłam jeszcze produkty o których bym nawet nie pomyślała w dodatku w promocyjnej cenie... gumki do włosów i akcesoria do telefonu dosłownie za "grosze". Założyłam też aplikacje Kik ,nawet nie wiedziałam,że jest ale już mam :-) Jestem bardzo zadowolona bo jeszcze od rzeczy już w przecenie dostałam rabat. Polecam , polecam bardzo!!!”
“Świetny sklep! Panie z obsługi bardzo miłe i pomocne. POLECAM!”
“W dniu dostawy nowego towaru pierwsi zawodnicy zajmują pozycje startowe ponad dwie godziny przed otwarciem.”
“Kupiliśmy z mężem garnitur w Vistuli w Galerii Młociny. Serdecznie polecamy ten sklep, a w szczególności chcieliśmy pochwalić pracę pani Emilii. Pani Emilia wspaniale się nami zajęła, odpowiadała na wszystkie pytania, doradzała zarówno w wyborze garnituru jak i dodatków. Ma bardzo dużą wiedzę na temat fasonów, materiałów, a także trendów. Zostaliśmy obsłużeni z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem (a nie zawsze się to zdarza). Pełny profesjonalizm! Vistula to sklep z ubraniami najwyższej jakości, z prawdziwych materiałów - nie znaleźliśmy w składach mierzonych ubrań poliestru czy innego shitu, tylko 100% wełny, wiskozy czy jedwabiu. Polecam!!!”
“31.01.2025. - Pani o kolorze włosów blond pomogła w znalezieniu produktu na którym mi zależało -(garniturowe spodnie KAITO w kolorze granatowym). Ponadto, uzyskałem od niej pomoc dotycząca mojego członkostwa w programie lojalnościowym - BOSS Experience. Pani ta była uprzejma i wykazała się profesjonalizmem w zakresie obsługi klienta. Zasługuje ona na szczególne uznanie. Na pewno odwiedzę ten salon BOSS ponownie. Dziękuję za poświęcony czas.”
“Asortyment jest naprawdę szeroki, a alejki są przestronne, co ułatwia poruszanie się, nawet gdy jest więcej klientów. Ceny są konkurencyjne, a promocje często pozwalają na spore oszczędności. Obsługa jest na ogół miła i pomocna, a przy kasach nie trzeba długo czekać.”
“Fajne jakościowo towary, miła obsługa. Polecam”
“Super obsługa! Duży wybór towarów i atrakcyjne ceny. Polecamy serdecznie ♥️”
“Dzisiaj kupowałem spodnie. Chciałbym bardzo podziękować Pani Żanecie za super zaangażowanie i pomoc przy znalezieniu rozmiaru. Przemiłe zakupy. Jeszcze raz dziękuje i serdecznie polecam sklep C&A. Gratuluję pracowników.”
“Świetna lokalizacja i przestronny układ sklepu – łatwo się odnaleźć, a ubrania są starannie poukładane według kolekcji. Obsługa bardzo miła i pomocna, panie z przymierzalni podpowiadają rozmiary i stylizacje. Duży wybór basiców i modnych nowości w przystępnych cenach, regularnie trafiają się też promocje. Przymierzalnie schludne. Zdecydowanie polecam na szybkie zakupy zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia!”
“Błyskawiczna dostawa ;-) Duży wybór w bardzo przystępnej cenie. Ubrania naprawdę w świetnym stanie, niektóre jeszcze z metkami. Bardzo dobrze wymierzone, dzięki czemu mogłam je dobrze dopasować. Bardzo fajny second-hand. Polecam”
“Super Super Atmosfera i Cudowni Pracownicy na Czele z Kierowniczką Panią Blanką”
“Super obsługa dla której warto wrócić”
“Takiego salonu szukałem. Zakupy z rodziną udane w 100%. Bardzo miła obsługa. Gorąco polecam.”
“Pani Basia była tak pomocna i miła, jestem bardzo zadowolona z kupionych produktów. Znalazłam produkty które szukałam przez bardzo długi czas. Dziękuję!”
“Pani Wiktoria i Natalia super obsługa! Bardzo miłe i pomocne, uśmiechnięte. Dziękuję, będę wracał :)”