Super sklep i fenomenalna obsługa - szczególnie Piotr i jego koleżanka. Znaleźli czas aby pomóc, doradzić i sprawdzić czy towar którego nie ma ekspozycji jest na magazynie ...i to 2 razy. Należą im się pochwały za pomoc, cierpliwość i miła obsługę. Ktokolwiek jest tam kierownikiem powinien zapewnić im jakiś bonus lub podwyżkę. Wszystkim będę polecał ten sklep nie tylko za asortyment ale również obsługę.
Zdjęcia
Opinie
-
StylishCasper ★★★★★
-
Kinga Plichta ★★★★★
Bardzo miła i pomocna obsługa. Uśmiechnięci ludzie chcący pomóc w najróżniejszych kwestiach. Polecam serdecznie! ♥️
-
Róża Chabrowska ★★★★★
Bardzo dobra obsługa! Pozdrowienia dla chłopaka bruneta na kasie! Dobrze wykonujesz swoją pracę! ☺️
-
No Mi ★☆☆☆☆
Te przymierzalnie to jakiś żart chyba. Polecam zobaczyc zdjęcia. To szare to kurz. Kłeby kurzu w KAŻDEJ przymierzalni. Do tego mokro w przymierzalniach i jest tam tyle wieszaków że sie nie da samemu nic zawiesić. Obsługa niemiła i podejście do klienta słabe. Na trzech zdjęciach jest stan JEDNEJ przymierzalni i wybralem tą najczystszą więc nie rozumiem czy oni w ogóle to czyszczą.
-
Natalia Наталля Stepaniuk ★★★☆☆
Obsługa sklepu niestety bardzo znudzona, zero uśmiechu. Ja jako klient zawsze staram się być uśmiechnięta i życzliwa dla pracowników, a w tym salonie nie zostało to odwzajemnione. Po zakończonej transakcji ledwo dosłyszałam "do widzenia" rzucone jakby od niechcenia;/
-
Dam Gru ★☆☆☆☆
Czy można zwrócić/zareklamować towar na podstawie potwierdzenia transakcji kartą? Pan za ladą uważa że nie. Ciekawe co na to Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów? Nie dajcie się spławić.
-
Victoriia98 ★★☆☆☆
Tylko dwie gwiazdki ze względu na nie miłe zachowanie dwóch pracownic przy kasie. W sklepie była bardzo duża kolejka (myślę, że można na spokojnie powiedzieć, że kolejka na pół sklepu i nie było by w tym ani trochę przesady) a tylko jedna kasa otwarta kiedy poprosiłam czy ktoś nie mógł by podejść do drugiej kasy po chwili pojawiła się druga z Pań. Niestety na odchodne usłyszałam rozmowę między obiema Paniami, które swoją drogą chyba nie próbowały ukryć tematu rozmowy. A chodziło o to, że jeżeli ktoś się śpieszy na pociąg to niech nie przychodzi do sklepu robić zakupów. Nie spieszyłam się na żaden pociąg a zachowanie było nie na miejscu. Rozumiem, że może być dużo pracy ale to nie jest powód aby takie komentarze pojawiły się przy kliencie.
-
Daniel B. ★★☆☆☆
Asortyment ok. 4 osoby łażą po sklepie a jedna obsługuje na kasie. Kolejka nic ich nie obchodzi. Lepiej poszukać innej galerii. Ocena konkretnie dla tego sklepu. Nie polecam.
-
Aleksandra Sid ★☆☆☆☆
Sytuacja miala miejsce przed chwilą. Sprzedawca poinformował mnie o cenie, która nie obejmowała rabatu, który był na cenówkach każdego z zakupionego przeze mnie przedmiotu. Usłyszałam, że teraz obowiązuje inna promocja (-50% na drugi artykuł z nowej kolekcji), która wskakuje automatycznie po zeskanowaniu produktów. Świdkiem tej sytuacji była dwójka innych pracowników, a jedna ze sprzedawczyń spojrzała na monitor i potwierdziła, że cena jest za wysoka względem sumy cen widniejących na cenówkach. Sprzedawca był nieco zagubiony i wezwał natychmiast kierownika. Manager sklepu wpierw sprawdził każdą z cenówek i poinformował mnie z uśmiechem na ustach, że musiałam się przesłyszeć. Po moim wyjaśnieniu, że usłyszałam wyraźnie większą cenę, kierownik dalej bezczelnie próbował mi wmówić, że źle usłyszałam i dawał mi odczuć zlekceważenie. Warto, aby Państwo, jako firma, przeszkolili kierownictwo sklepu z podstaw obsługi klienta.
-
Janusz ★☆☆☆☆
Dość lekceważące podejście do klienta. Mimo braku drobnych z mojej strony, Pani stanowczo odpowiedziała, że nie wyda. Po zrezygnowaniu z reklamówki Pani nie wydała reszty a starczyłoby chociaż dobrze znane "czy mogę być winna kilka groszy?". Po odejściu od kasy słychać było obgadywanie klienta. Już nie wspominając o żadnym "Dzień dobry", "dowodzenia" czy nawet "dziękuję".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres House?
House znajduje się przy al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do House?
Można skontaktować się z House pod numerem +48 785 003 180
Jak można dotrzeć do House?
Do House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku