Opinie

  1. Piotr Wójcik ★☆☆☆☆

    Obsługa tego sklepu nie ma pojęcia o prawach konsumenta jakie panują w tym kraju Ceny przy kasie są wyższe niż te które są przedstawione na ekspozycji . Poziom obsługi dno, sytuacja zgłoszona do WIIH

  2. Joanna Xx ★☆☆☆☆

    Sklep który oszukuje klienta! Porażka! Dzisiaj kupiłam buty damskie z półki "ostatnie sztuki",pytając Panią ile kosztują powiedziała że to ostatnia para i kosztują 49 zł. Przy kasie okazało się że produkt nie można zwracać tylko reklamować bo to jest produkt MPV (Oczywiście każdy ma znać słownictwo sprzedażowe) i na końcu po zapłaceniu powiedziała że jeden but ma rozm.37 a drugi 36. Jawnie wprowadziła mnie w błąd i zapytałam dlaczego mnie o tym nie poinformowała wcześniej przed transakcją. pani odp że przecież to produkt MPV! Skąd mam wiedzieć co to znaczy?! Czy uczciwie nie można było powiedzieć wcześniej,czy teraz sklepy i laski tam pracujące nie mają nic w głowie i wciskają każdy kit jak leci?! Nie zrobię tam zakupów nigdy w życiu. Życzę powodzenia jeśli macie takich sprzedawców...

  3. Joanna B-C ★☆☆☆☆

    Sklep który oszukuje klienta! Porażka! Dzisiaj kupiłam buty damskie z półki "ostatnie sztuki",pytając Panią ile kosztują powiedziała że to ostatnia para i kosztują 49 zł. Przy kasie okazało się że produkt nie można zwracać tylko reklamować bo to jest produkt MPV (Oczywiście każdy ma znać słownictwo sprzedażowe) i na końcu po zapłaceniu powiedziała że jeden but ma rozm.37 a drugi 36. Jawnie wprowadziła mnie w błąd i zapytałam dlaczego mnie o tym nie poinformowała wcześniej przed transakcją. pani odp że przecież to produkt MPV! Skąd mam wiedzieć co to znaczy?! Czy uczciwie nie można było powiedzieć wcześniej,czy teraz sklepy i laski tam pracujące nie mają nic w głowie i wciskają każdy kit jak leci?! Nie zrobię tam zakupów nigdy w życiu. Życzę powodzenia jeśli macie takich sprzedawców...

  1. PIOTR KLEINSZMIDT ★☆☆☆☆

    Beznadziejny sklep za przyczyną Pani obsługującej , traktuje klienta jak potencjalnego oszusta i złodzieja. Coś strasznego Pani Weronika ( ciemna blondynka w okularach ) na zapytanie o niezgodność w cenie potraktowała mnie jak śmiecia który próbuje wyłudzić obniżkę ceny a sprawa dotyczyła bardzo podobnych modeli i naprawdę było łatwo się pomylić. Odpowiedź Pani ""przecież widać , trzeba czytać a nie szukać problemów" . Tragedia, wiem że nie obsługa jest najważniejsza, większość osób kieruje się ceną , jednak odradzam wizytę w tym sklepie. Ja w każdym bądź razie więcej tam nie będę robił zakupów nie wielka kara pewnie dla sklepu jednak opowiem wszystkich których znam i będę odradzał zakupy w tym sklepie .

  2. Nie Złomny ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej butów tej firmy po miesiącu chodzenia trafiły do kosza mimo że jest to nowy model nie chcieli przyjąć do reklamacji powód brak paragonu. Obsługa sklepu słabo sobie radzi.

  3. Piotr Z ★★★★★

    Sklep i obsługa ok

  1. Adam Gucwa ★★★★☆

    Dobre promocje, warto odwiedzić.

  2. Grzegorz Browarski ★★★★☆

    Dobre miejsce na zakupy tej firmy. Sporo ubrań jest przecenionych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Umbro?

Umbro znajduje się przy Annopol 2, 03-236 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Umbro?

Można skontaktować się z Umbro pod numerem +48 224 419 190

Jak można dotrzeć do Umbro?

Do Umbro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements