Obsługa tego sklepu nie ma pojęcia o prawach konsumenta jakie panują w tym kraju Ceny przy kasie są wyższe niż te które są przedstawione na ekspozycji . Poziom obsługi dno, sytuacja zgłoszona do WIIH
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Wójcik ★☆☆☆☆
-
Joanna Xx ★☆☆☆☆
Sklep który oszukuje klienta! Porażka! Dzisiaj kupiłam buty damskie z półki "ostatnie sztuki",pytając Panią ile kosztują powiedziała że to ostatnia para i kosztują 49 zł. Przy kasie okazało się że produkt nie można zwracać tylko reklamować bo to jest produkt MPV (Oczywiście każdy ma znać słownictwo sprzedażowe) i na końcu po zapłaceniu powiedziała że jeden but ma rozm.37 a drugi 36. Jawnie wprowadziła mnie w błąd i zapytałam dlaczego mnie o tym nie poinformowała wcześniej przed transakcją. pani odp że przecież to produkt MPV! Skąd mam wiedzieć co to znaczy?! Czy uczciwie nie można było powiedzieć wcześniej,czy teraz sklepy i laski tam pracujące nie mają nic w głowie i wciskają każdy kit jak leci?! Nie zrobię tam zakupów nigdy w życiu. Życzę powodzenia jeśli macie takich sprzedawców...
-
Joanna B-C ★☆☆☆☆
Sklep który oszukuje klienta! Porażka! Dzisiaj kupiłam buty damskie z półki "ostatnie sztuki",pytając Panią ile kosztują powiedziała że to ostatnia para i kosztują 49 zł. Przy kasie okazało się że produkt nie można zwracać tylko reklamować bo to jest produkt MPV (Oczywiście każdy ma znać słownictwo sprzedażowe) i na końcu po zapłaceniu powiedziała że jeden but ma rozm.37 a drugi 36. Jawnie wprowadziła mnie w błąd i zapytałam dlaczego mnie o tym nie poinformowała wcześniej przed transakcją. pani odp że przecież to produkt MPV! Skąd mam wiedzieć co to znaczy?! Czy uczciwie nie można było powiedzieć wcześniej,czy teraz sklepy i laski tam pracujące nie mają nic w głowie i wciskają każdy kit jak leci?! Nie zrobię tam zakupów nigdy w życiu. Życzę powodzenia jeśli macie takich sprzedawców...
-
PIOTR KLEINSZMIDT ★☆☆☆☆
Beznadziejny sklep za przyczyną Pani obsługującej , traktuje klienta jak potencjalnego oszusta i złodzieja. Coś strasznego Pani Weronika ( ciemna blondynka w okularach ) na zapytanie o niezgodność w cenie potraktowała mnie jak śmiecia który próbuje wyłudzić obniżkę ceny a sprawa dotyczyła bardzo podobnych modeli i naprawdę było łatwo się pomylić. Odpowiedź Pani ""przecież widać , trzeba czytać a nie szukać problemów" . Tragedia, wiem że nie obsługa jest najważniejsza, większość osób kieruje się ceną , jednak odradzam wizytę w tym sklepie. Ja w każdym bądź razie więcej tam nie będę robił zakupów nie wielka kara pewnie dla sklepu jednak opowiem wszystkich których znam i będę odradzał zakupy w tym sklepie .
-
Nie Złomny ★☆☆☆☆
Nigdy więcej butów tej firmy po miesiącu chodzenia trafiły do kosza mimo że jest to nowy model nie chcieli przyjąć do reklamacji powód brak paragonu. Obsługa sklepu słabo sobie radzi.
-
Piotr Z ★★★★★
Sklep i obsługa ok
-
Adam Gucwa ★★★★☆
Dobre promocje, warto odwiedzić.
-
Grzegorz Browarski ★★★★☆
Dobre miejsce na zakupy tej firmy. Sporo ubrań jest przecenionych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Umbro?
Umbro znajduje się przy Annopol 2, 03-236 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Umbro?
Można skontaktować się z Umbro pod numerem +48 224 419 190
Jak można dotrzeć do Umbro?
Do Umbro można dotrzeć, korzystając z poniższego linku