Opinie

  1. Kasia ★☆☆☆☆

    Z towarem wszystko gra, ale obsługa? - TRAGEDIA. W dniu dzisiejszym udałam się kupić spodnie, a przy kasie gdy oznajmiłam że płacę gotówką, pani (blondynka w długich włosach) nie otwierając nawet kasy powiedziała że nie ma jak wydać, i że albo mam je odłożyć albo iść rozmienić bo inaczej mi ich nie sprzeda. Nalatałam się po całym sklepie tylko po to aby po zdobyciu rozmienionej kasy usłyszeć od kasjerki ,,no super’’ i przewróconych oczach. O dowiedzenia już nawet nie wspomnę bo tak owego nie usłyszałam. Pani zachowała się , jakby po prostu pracowała tam za karę. Chodź z tego co czytam, nie tylko ja to zauważyłam!

  2. Mateusz Będkowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam House. Za każdym razem brakuje im jakiegoś ekhem itemu, zamiast produktu, no tak, bo tak lepiej brzmi po młodzieżowemu i po zachodniemu xD W XXI wieku nie mieć systemu, który pokazuje ile mają itemów na stanie to jest żenada xD Albo to jest dobry trik na jeleni, bo dzięki brakom dają im marne 15% zniżki na kolejne zakupy powyżej 140 zł, więc mają kolejny hajs. Jednorazowo bym zrozumiał, ale 3 razy i to za każdym razem to jest żenada. Nie polecam!

  3. Amelia Kaszubska ★★☆☆☆

    Sklep dobrze wyposażony. Natomiast obsługa koszmar. Pan na kasie stwierdził że nie będzie w stanie mi wydać, nawet nie otwierając kasy. Nie miałam żadnych drobnych, a zależało mi, żeby kupić bluzkę. Zostałam ZMUSZONA zapłacić kartą inaczej nie kupiłabym potrzebnej bluzki. SKANDAL Miło by było gdyby sklepy zadbały o jakieś awaryjne pieniądze do wydania

  1. Anna Pietras ★☆☆☆☆

    Obsługa w kasie godz 19.58 DNO. Stałam w kolejce, ale okazało się, ze córce brakowało kilka zł wiec pobiegłam po pieniądze. Po powrocie zostałam potraktowana tragicznie. Tekst „nie nie nie obsłużę teraz pani” i musiałam stać ponownie. Mina dziewczyny to już osobny temat. Niespotykane nigdzie!!!!!!!

  2. Andrzej Kaczmarek ★☆☆☆☆

    Opinia nie dotyczy produktów tylko wiedzy sprzedających o oferowanym towarze... Szanowny Młody Zdziwiony Człowieku sprzedający ubrania. Nie wiem jak elitarne gimnazjum kończyłeś ale rozmiar 28/32 przy spodniach oznacza, że pas ma 28 CALI a cal przelicza się na centymetry mnożąc * 2,54 czyli takie spodnie mają w pasie około 71 cm. Rozkminienie znaczenia drugiej liczby w rozmiarze pozostawiam Tobie jako zagadkę i jeżeli masz w swoim życiu sprzedawać spodnie to bardzo proszę, żebyś się nad tą zagadką pochylił....

  3. Tomasz W ★★★★★

    Super sklep i mila obsluga.

  1. Krzysiek M. ★★★★☆

    Fajny sklep, można wybrać coś dla siebie. Ceny w normie :)

  2. Bartek Kaczorek ★★★★★

    Polecam

  3. VVektor93 ★★★★★

    Ten sam asortyment co w poprzedniej lokacji

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres House?

House znajduje się przy Mszczonowska 3, 05-090 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do House?

Można skontaktować się z House pod numerem +48 785 003 732

Jak można dotrzeć do House?

Do House można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements