Przegląd katalogu
- 306 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 95% Ze zdjęciami
Znaleziono 306 wyników
Przeglądaj fast food w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 306 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 352,024 opinii i ocen.
“Świetne jedzenie, byłem w Grecji wielokrotnie i nigdy tam nie zjadłem tak dobrej pity gyros jak w Pita Bros! Mięso super, sos (spicy mayo) naprawdę smaczny. Czysty i ładny lokal. Polecam!”
“Zamawiamy tylko na dowóz, wiec nie możemy ocenić lokalu i obsługi. Ale zawsze jest smacznie i szybko. Jeden z lepszych kebabów na Woli. W kapsalonie mogłoby byc mniej sosu, to taka nasza sugestia ;). Poza tym jedzenie jest zawsze bardzo dobre.”
“Subway jak każdy, ale z jakiegoś powodu tylko oni w okolicy robią promocje. Do zestawu można wziąć kawę, do każdego zamówienia jest darmowe ekspresso i zestaw dnia jest za normalne pieniądze (i w ogóle istnieje). Raz jak się ich zapytałem to nawet pozwolili mi wziąć darmowe ekspresso do zestawu, takie mieszanie promocji ciężko znaleźć.”
“Fabryka Frytek ? ... to trochę przesada . Ja bym określił : doskonała pracownia pysznych frytek w wieku rodzajach . Świetnie dobrane odmiany ziemniaków , niemażące się, o charakterystycznym ogniskowo-kartoflanym smaku , co obecnie jest rzadkością. Usmażone na dobrym , świeżym oleju , niezaklocajacym smaku kartofla i niepozostawiajacy niesmaku lub problemu z wątrobą , co niestety często zdarza się w wielu miejscach sprzedających frytki . No i sosy. Ja bym osobiście zmienił recepturę w czosnkowym na prawdziwy czosnek a nie granulat czosnkowy . Majonezowy OK . Miła , sympatyczna obsługa . Dla mnie SUPER miejsce które często odwiedzam jak mnie nachodzi ochota na proste same frytki. Bliskość Pola Mokotowskiego jest na plus bo można w spokoju dokonać konsumencji .”
“Uwielbiam te kanapki dnia za 9,90 zł. Do wyboru jest kilka rodzajów, ale zawsze stawiam na tę z bekonem (wersja z kurczakiem w kukurydzianej panierce nie przypadła mi do gustu). Warzywa są zawsze świeże, a kanapki pyszne.”
“Pyszne jedzenie dla miłośników fast foodów, zestaw z kanapka, frytkami i sosem byl super - świeże składniki, miękka bułka, chrupiące frytki i genialny majonez. Naprawdę chętnie tu wrócę. Szkoda tylko, ze miejsce tak malutkie i bez stolików w środku - zimą zostaje tylko wynos/dowóz :( następnym razem, gdy przyjdzie mi ochota zamówić cos smażonego to wybiorę wersję curelty free.”
“Bardzo fajne miejsce. Przystępne ceny. Polecam z całego serca”
“Bardzo smaczny kebab w tej okolicy choć budynek sprawia inne wrażenie”
“Przemiła obsługa i zawsze przepyszne jedzenie Nierozumiem negatywnych komentarzy Bardziej spotkałam się że osobniki kupujące były niemiłe i beszczelne pospieszały docinały itp.itd. Ja podziwiam cierpliwość opanowanie bo Ja bym pyskowała”
“Pyszny falafeli -naprawdę wyśmienity. Frytki domowe - świeże. Surowki dodatki idealne i mega dobry sos czosnkowy. Humus bardzo aksamitny. Ceny bardzo dobre na każda kieszeń”
“Subway zlokalizowany na Świętokrzyskiej. Skorzystałem z zestawu promocyjnego za 16.90 PLN. W skąd niego wchodziło: mała kanapka, napój 0,5 l, ketchup oraz frytki talarki. Kanapkę można było skomponować tylko w oparciu niektóre składniki. Sandwich był smaczny, frytki lekko gumowane. Podsumowując zestaw warty swojej ceny. Polecam.”
“Nie rozumiem wielu opinii. Ja często jem w tym kebabie. Kebab bułka z kurczakiem polecam. Za cenę wygórowana nie uważam 23pln w 2025 w Warszawie. Faktycznie porcje nie są jakieś duże ale to mój jedyny mały minus. Chociaż czasem jest sporo osób tak jak dzisiaj to nigdy nie czekałem dłużej niż 10 minut. Jak dla mnie 4,5 to była by uczciwa ocena tego lokalu.”
“Czytam tę opinię i jestem w szoku!! ludzie czy wy w ogóle coś wiecie o pracy w chandlu??? Dziewczyny są świetne, zawszę pomocne i miłe ,a Pani Liliana o której mowa w ostatniej opinii zawszę jest ogarnięta i najlepsza Nie było żadnej sytuacji w której Pani Liliana nie znalazła by rozwiązania”
“Jem tam prawie codziennie, zawsze świeże i smaczne dania w dobrych cenach. Bardzo miła obsługa, akurat na szybki lunch. Zazwyczaj do wyboru 2 zupy, 4 dania, 4 dodatki i 3 surówki. Do tego sok jabłkowy lub kompot, desery i kawy/napoje. Po południu przeceny. Obok jest sklepik/kiosk.”
“Jest dobrze. Takie KFC ale za tą samą cenę dostajemy dwa razy (a może trzy) większą porcję. Jadłem burgera i był dość słaby, ale wrapy jadłem kilka razy i były dobre i duże. Raz mi tylko dali sos czosnkowy chociaż prosiłem o duński do tortilli grande, po którym delikatnie mówiąc nie czuje się dobrze, a nawet całkiem źle...(alergia). Ogólnie jest ok, jak się nie jest jakimś głodomorem, jednym wrapem można się najeść.”
“Dziękujemy za milą kolację w knajpie w Wilanowie Max'a :) Miła obsługa i duże porcje burgerów. Do tego smaczny szejk i ciastko z lodami - Pycha! Będziemy wracać. Pozdrawiamy ekspedientkę, przemiłą blondyneczkę i dziękujemy w pomocy doboru deserów... ❣️❣️”
“Zamówiłem w ramach kuponów 2 x Big Mac oraz 2 x średnie frytki. Jedzenie smaczne. Porcja spora. Czas oczekiwania na zamówienie krótki. Cena za zestaw niecałe 34 PLN. Uważam, że nie drogo. Niestety w restauracji bardzo głośno, przez co klimat mało przyjemny. Ważne że można było zjeść kanapki na zewnątrz. Pogoda dopisała więc super. Obsługa w porządku.”
“Lord Kebab Grill: Uczta dla Oczu i Podniebienia! To zdjęcie mówi samo za siebie – prezentacja tego dania jest absolutnie fantastyczna! To wyjątkowe danie (wyglądające jak zawijany kebab typu Beyti) serwowane w Lord Kebab Grill to prawdziwa uczta. Roladki mięsne w obfitym sosie i z jogurtem, ułożone na ryżu wokół grillowanego pomidora, robią ogromne wrażenie. Porcja wygląda na bardzo dużą i sycącą. Świeża, kolorowa sałatka/salsa z boku idealnie dopełnia całości. Wszystko wygląda na świeże i wysokiej jakości. Gorąco polecam spróbować tego specjału! Na pewno wrócę po więcej!”
“Duży Mak przy parku Henrykowskim. Zazwyczaj jest spory ruch ale ekipa restauracji się stara. Jakość dan odpowiada standardom Macdonalds’a . Parking przy restauracji spory ale trzeba uważać ze choc pierwsza godzina jest bezpłatna - niezbędny jest bilet z parkomatu”
“Obsługa bardzo miła, z ciepłym uśmiechem podchodząca do klientów. Jedzenie podane bardzo szybko i co najważniejsze ciepłe oraz smaczne :) Polecam”
“Mile zaskoczenie. Przemila obsluga Pana Michala spowodowala ze postanowilam wyrazic swoja opinie. Pan zadbal o moje wrazenia smakowe. Doradzal, podpowiadal. Naprawde bylam pod wrazeniem. Panie Michale dziekuje.”
“Kurczak pierwsza klasa, wolowina w normie.. polecam, sosy tez spoko.. jeden z lepszych kebabów ktore jadlem”
“Smakuje trochę inaczej niż u głównego konkurenta, ale smak jest pełniejszy. Generalnie polecam, chociaż przez ponad dziesięć lat nie mogłem "przeprosić się" z Burger Kingiem, to teraz się to, póki co zmieniło na lepsze.”
“To są naprawdę pyszne burgery. Zamawialiśmy już sporo razy i zawsze na dowóz i nigdy nie zawiodły. Obsługa po kontrakcie telefonicznym zawsze personalizuje burgera pod nas i nigdy nie miałam przykrej niespodzianki w postaci dodania warzyw do burgera po wcześniejszej prośbie o brak ich ( w innych burgerowniach zdarzało się to niestety) . Burgery wielkie , świeże no pycha , tak samo frytki . Jedyny mini minus to czas oczekiwania - 1h 30 min ,ale na stronie jest zawsze ten czas podany więc żadna niespodzianka. Polecamy !!”
“Dla mnie wszystko super. Pani w niebieskiej koszulce z brązowymi włosami bardzo miła dla mnie i dziecka. Jedzenie polecam, miałam normalne porcje i wszystko jak trzeba. Co do zabawek czasem jak braknie to normalne że się zastępuje ją inna , a jak macie problem że ktoś dał złą to się idzie i wymienia przecież... Polecam”