Przegląd katalogu
- 253 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 253 wyników
Przeglądaj fast food w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 253 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 234,434 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera fast food z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Rzgów i innych.
“Jedzenie bardzo dobre, a ceny przyzwoite. Burger z kimchi oraz burger z palonym majonezem bardzo dobre i smaczne. Chcieliśmy wziąć smashe, ale szkoda, że nie było klasycznego z serem. Zdecydowanie brakuje takiego najprostszego smasha w ofercie :) Z racji, że byliśmy już pod koniec, to dostaliśmy gratis babeczki, za co serdecznie dziękujemy ❤️”
“Duży wybór, miła obsługa, jabłko gratis do zamówienia, czysto, polecam. Update po 6 miesiącach. Nadal super, obsługa bardzo pomocna i z poczuciem humoru. Jadłam tortilla 16 PLN, można się najeść. Polecam”
“Bardzo dobre burgery jedyny minus to już dwa razy robiłem podejście pod reklamowanego siarpanego i nie bylo”
“Nie będę zaniżał średniej, bo jedzenie na prawdę nam smakowało i porcje były duże. Jest tu czysto (nawet w WC), ładnie i miła obsługa, która przynosi do stolika co rzadko się zdarza w tego typu restauracji. Można usiąść na zewnątrz, ceny przystępne. Niektóre tylko elementy wymagają remontu jak elewacja zewnętrzna np., czy warto byłoby dodać może trochę zieleni i jakichś drewnianych ścianek, czy czegoś podobnego w ogródku na zewnątrz, aby było milej, ale utrzymuję ocenę na 5, żeby nie skrzywdzić średniej.”
“Smaczna zapiekanka. Swojego potwora dodatkowo wzmocniłem sosem Carolina Reaper (poza ofertą). Polecam! Miła obsługa.”
“Jeśli masz ochotę zjeść prawdopodobnie najlepszego burgera w mieście to warto wybrać się na łódzki koniec świata na Retkinie. Idealny burger, siekana wieprzowina, sztosowy sos bbq własnej roboty. Wszystko siedzi jak należy.”
“Nie wiem skąd te niepochlebne opinie, ale moje odczucia są zupełnie inne. Od jakiegoś czasu zamawiam regularnie i jedzenie (obiady polskie) naprawdę dobre. Nie wiem jak inne dania, ale te tradycyjne są naprawdę super.”
“Dobry hamburger i nuggetsy z frytkami. Serce dla serdecznej Pani. Jak zimno to po zakupie polecam jedzenie w budynku centrum tradycji kulinarnych tam jest ciepło.”
“Pyszny box.Byłem 2 raz i dalej smakuje tak samo! Przystępna cena.Polecam i pozdrawiam”
“Byliśmy dziś drugi raz i znów pozytywnie zaskoczeni. Zupa dnia - barszcz czerwony z makaronem. Przenieśliśmy się do dzieciństwa spędzonego na wsi u Babci i Dziadka. Zupka przepyszna, bardzo aromatyczne, pełna cieniutko pokrojonych warzyw. Drugie danie - mąż zamówił ziemniaki i pieczeń. Porcja mega duża że spokojnie moglibyśmy zjeść we dwoje, ziemniaki jedne z najlepszych jakie jedliśmy, mięsko kruche w aksamitnym sosie a surówki niebo w gębie. Ja zamówiłam frytki i filet z kurczaka grliwowany również ogromna porcja, mięsko soczyste, frytki chrupiące i co najważniejsze nie było czuć w nich oleju. Ceny bardzo przystępne. Zestaw obiadowy jako danie dnia kosztuje 27 zł. Obsługa przesympatyczna, w lokalu czysto, schludnie, w tle gra dość spokojna muzyka, jest kącik dla Dzieci. Naprawdę miejsce godne poleceni. Jeszcze nie raz tam zagościmy....”
“Mistrzowska zapiekanka. Przemiła właścicielka. Uśmiechnięta, pewna dan które wychodzą spod jej ręki. Zapiekanka była chrupiąca a zarazem mięciutka, świeże własnej roboty pieczarki, świeże warzywa. WARTO!!!”
“Bardzo dobre burgery i smaczne miesko. ;) Bylismy w niedziele o 17, duza kolejka, czas oczekiwania okolo 30 minut, ale bardzo sprawnie szlo.”
“Kultura spokój super obsługa. Nie dla wszystkich... Bo z zewnątrz i przy pierwszym kontakcie można się przestraszyć ha ha. Polecam bardzo.”
“Byłem mega pozytywnie zaskoczony zestawieniem składników. Kurczak w panierce czy szarpany jest dobrej jakości. Porcje są mega duże. Pani (prawdopodobnie wlascicielka) bardzo miła :) gorąco polecam”
“Rosół całkiem smaczny, w cenie 8zl. Danie dnia koszt 26zl (zupa+drugie danie do wyboru z tablicy). Filet panierowany ziemniaki surówka 25zl. Jak na małą mieścinę pod łodzią ocena na 5-tke. Kompot 2zl, inne butelkowane 5zl.”
“Podeszliśmy do nich sceptycznie, ale to co otrzymaliśmy i jak to smakowało WOW rewelacja! Pyszna, mięciutka wołowina, aromatyczna gruszka i rozpływający się cambert, plus mnóstwo innych dodatków. Syn mial inną ciabatte BBQ i nie mógł się na chwalić. Obecnie są na Gwarkach w Tarnowskich Górach. POLECAM”
“Spory wybór, wielokrotnie próbowaliśmy różne smarki lodów tajskich i nigdy się nie zawiedliśmy. Zawsze bardzo smaczne. Może nieco za duże porcję, zwłaszcza dla dzieci ale poza tym to wszystko super. Polecam. W załączeniu menu aby na miejscu nie wybierać za długo ;)”
“Przepyszne kanapki, wzięliśmy pastrami i phily cheese steak. Obie genialne, obie ogromne, wypchane mięsem - jak dla nas porcja wystarczająca na obiad. Do tego w bardzo miłych bułkach, które trzymały wszystko w miejscu jednocześnie nie zapychając i pozwalając się delektować mięskiem. Fajna kolekcja craftowych piwek, w tym bez alko. Atmosfera bardzo miła, wręcz rodzinna. Jedzenie podane bardzo szybko.”
“Bardzo smaczne jedzonko, szybka i miła obsługa. Polecam serdecznie! Szczególnie spodobała mi się opcja wyboru mięsa lub wersji wege w każdym możliwym daniu! Każdy znajdzie coś dla siebie”
“Kebab bardzo smaczny, mięso dobrze przyprawione i soczyste. Warzywa świeże, a sosy idealnie dopełniają całość – można wybrać od łagodnych po naprawdę ostre. Porcje są solidne, więc nikt nie wychodzi głodny. Obsługa szybka i miła, a czas oczekiwania krótki nawet przy większej liczbie klientów.”
“Bardzo miła obsługa. Atmosfera jest luźna, muzyka z teledyskami na telewizorze. W środku lokalu jest czysto i ładnie, zupełnie odbiega od oczekiwań z zewnątrz - na duży plus ! Przepyszna kawa turecka - być może piłem podobnie dobrą we Włoszech, lub Grecji, 11/10! Jedzie nie naprawdę ładnie pachnie, wszystko jest świeże. Dużan ilość rodzai posiłków. Gustuję w takich smakach i naprawdę - Nie zawiedziecie się !”
“Bardzo dobre naleśniki. Duże i z dobrymi składnikami. Ciekawe smaki, których nie ma nigdzie indziej. Do tego miła obsługa. Polecam.”
“Pyszne. Trafiliśmy do sklepu przypadkiem, kiedy zepsuł nam się samochód.Właściciele byli naprawdę mili, a jedzenie sprawiło, że czekanie na lawetę było łatwiejsze. Babcia przez całą drogę powrotną opowiadała o tym, jakie soczyste było mięso. Bardzo dziękuję ❤️”
“19 zł za zapiekankę na „full” :) fajnie, dużo, smacznie :) plus za mnogość sosów do wyboru i świeże warzywa :)”
“Pizza bardzo smaczna, obsługa mila. Polecam”