Opinie

  1. Mr&Mrs Walkerowie ★★★★★

    Pyszny falafeli -naprawdę wyśmienity. Frytki domowe - świeże. Surowki dodatki idealne i mega dobry sos czosnkowy. Humus bardzo aksamitny. Ceny bardzo dobre na każda kieszeń

  2. Mateusz Markiewicz ★☆☆☆☆

    Chciałem szybko coś przekąsić przed seansem w kinie, miałem ochotę na falafela, więc wybrałem ten lokal. Wiadomo, Kebab King to moloch a Tel Aviv Street Food to problematyczna właścicielka... Niestety Shawarmy również nie polecam. Chciałem zjeść wege, a pani na kasie nabiła mi mięso! Zauważyłem to po pierwszym gryzie... Co więcej, nie dało się już całej sytuacji odkręcić, bo na paragonie zostało wbite mięso i pani z kasy rozłożyła ręce. Kolejne minusy za czas oczekiwania (20 minut, a to nie był weekend, był niewielki ruch) i przede wszystkim smak. Hm, co ma wspólnego izraelska kuchnia z sosem śmietanowym-curry? To chyba nie koszerne? I smaki jakby hinduskie a nie bliskowschodnie. Beznadzieja. Nie polecam.

  3. Piotr Deneka ★☆☆☆☆

    Ojoj od czego zacząć. 27.07.22 wybrałem się przy okazji zakupów do tego miejsca i skusiło mnie bogata oferta dań Vege. Okazało się to zdecydowanie pułapka. Zamówiłem shawarma z seitana z sosem mieszanym. No i to co dostałem nie nadawało się do zjedzenia. Pita obwinięta w warzywa i hummus (nie jestem w stanie nawet stwierdzić czy były świerze) bo wszystko było oblane olejem i o zgrozo sosem curry. Świeże warzywa z sosem curry, humusem oraz czymś saitanopodovnym. Dodatkowo zamówiłem frytki z batatów na bank ogrzewane kilka razy bo mimo tego, że chrupiąca smakowały jedynie spalenizną i starym olejem. Wielkie rozczarowanie. Zdecydowanie nie polecam. PS. Zdziwiłem się dlaczego kanapkę dostałem w plastikowej torebce ale jak zobaczyłem cieknący olej to zrozumiałem.

  1. Adrian Szydłowski ★★★★★

    Pyszny lunch z wołowiną! Smaki i aromat są warte spróbowania! Jestem tutaj chyba z 10 raz i za każdym razem smakuje jeszcze lepiej! Polecam! Porcje w sam raz, można się najeść, cena za lunch z wołowina 24 zł wiec za taka porcje to tanio! Warto:)

  2. Adam Semak ★★★★☆

    Na prawdę dobry kebab a właściwie shawarma. Smakiem i sposobem podania przypomina shawarmę w Izraelu czy w Jordanii. Mimo że fastfood i to w galerii to warto tu zajrzeć. W Polsce smak takiej shawarmy czułem jakieś 15 lat temu w barze za MPO w parku mokotowskim. Więc z pewnością tutaj wrócę przy kolejnych zakupach.

  3. Dominik Osowski ★☆☆☆☆

    Jeden z najsłabszych kebabów jakie jadłem. Mięso było aż nienaturalnie żółte od ilości curry i smakował tak, jakbym jadł samą przyprawę. Zjadłem tylko 1/4 i niestety musiałem wyrzucić, ponieważ nie dało się tego zjeść. Osoba, która ze mną była i również próbowała tego kebaba również stwierdziła, że jest nie dobry. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Shawarma Jaffa Tel Aviv?

Shawarma Jaffa Tel Aviv znajduje się przy Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Shawarma Jaffa Tel Aviv?

Można skontaktować się z Shawarma Jaffa Tel Aviv pod numerem +48 606 450 085

Jak można dotrzeć do Shawarma Jaffa Tel Aviv?

Do Shawarma Jaffa Tel Aviv można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements