Najgorsze co można było zjeść... Sól, sól ,sól przesolone mięso którego nie dało się zjeść, pita przesiąknięta tłuszczem aż wylewał się z niej, dodatkowe frytki z batata wrzucone na wierzch, może gdyby miały na sobie chociaż odrobinę sosu byłyby lepsze. Bo najpierw zjadasz "kupę frytek" .. później samo mięso przesolone z cebulą.. a sos można znaleźć przesiąkniętej bułce. Dramat... Opakowanie na wynos też pozostawia wiele do życzenia.. Kebab zawinięty w papier przesiąknięty tłuszczem i rzucony pod drzwi.
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga Ka ★☆☆☆☆
-
Małgorzata MK ★☆☆☆☆
Ogromny błąd z mojej strony. Po informacji, że nie ma sosu tzatziki trzeba było wyjść. Stwierdziłam, że jednak spróbuję i wzięłam gyrosy z sosem musztardowo - keczupowym, tylko to nie był wymieszany sos a zalanie jedzenia ogromną ilością musztardy i keczupu. Wycofajcie tę opcję bo jest naprawdę niesmaczna. Trafił mi się tez bonus w postaci kawałka folii w mojej picie. To już jest niedopuszczalne.
-
Miss Aila ★★★☆☆
Klimat tej restauracji a bardziej knajpy na pewno nie przypomina mi klimatu Grecji. Są tutaj po prostu ściany pomalowane na granatowy i jakieś ryby z muszelkami na ścianach. Uważam że mogli by się bardziej postarać z wystrojem. Lokal napewno nie jest jakoś najczystrzy, ale od zewnątrz tego nie widać. Jedzenie zostało podane zimne i nie doprawione. Mimo tego i tak nie było złe. Być może dlatego, że była już późna pora i zmęczenie obsługi to był tego skutek, lub po prostu duża ilość zamówień z aplikacji. Myślę że jeśli by było podgrzane to było by za jedzenie 5 gwiazdek. Uważam że mogło by być, większe menu. W restauracji brak kelnera, trzeba sobie samemu wziąć jedzenie (także jest to bardziej knajpa niż restauracja tak jak wcześniej pisałam). Na wstępie pani z warkoczem i asymetryczną grzywką ostrzega klientów że trzeba będzie, czekać 25 minut na jedzenie bo jest dużo zamówień. W rzeczywistości czekałam mniej czasu, choć za to jedzenie było tak jak wcześniej pisałam zimne i niedoprawione. W samej restauracji jest mało osób, raczej dużo osób zamawia stąd na ,,Pyszne.pl'' lub innej aplikacji do zamawiania jedzenia. Ceny są Ok. Za Pitę Gyros z kurczakiem zapłaciłam około 30 zł. Natomiast ceny picia są trochę wysokie. Za puszkę Coli Zero i Coli zwykłej zapłaciłam 16 zł. Lokalizacja dobra, blisko metra i innych miejsc i lokali usługowych. PODSUMOWUJĄC Uważam że i tak warto tu przyjść, mimo tego że jedzenie było zimne i trochę nie doprawione. Może gdyby było to rano jedzenie było by lepsze. Na pewno nie jest to najlepszy Street Food Grecki w jakim byłam, ale jeśli nie masz w pobliżu innego to polecam tu przyjść. Ja osobiście spodziewałam się czegoś lepszego, ale być może jeszcze kiedyś tu wrócę.
-
Brok ★★★★☆
Lokal ok, jedzenie smaczne. Czuć dym więc będziecie troche podwędzeni. Zdecydowanie trzeba popracować nad wentylacją. Co do wielkości porcji to zdecydowanie lepiej wziąć box niż danie pita xl. Tańsze o dwa złote, a jedzenia więcej. Jak dla mnie, mimo wszędzie wysokich cen jest jednak drogo. Mało warzyw, Tureckie dania w okolicy mają ich więcej, a oczywiste porównanie jest tu jak najbardziej na miejscu. Jednak polecam jako miłe urozmaicenie od kebaba.
-
Paweł Szydłowski ★★★★★
Lokal jest niewielki, ale ma bardzo ładny wystrój. Obsługa jest miła. Jedzenie smaczne, dobrze przyprawione, warzywa świeże, Na plus też rozmiar porcji.
-
Patryk Woziński ★★★★★
Świetne jedzenie, byłem w Grecji wielokrotnie i nigdy tam nie zjadłem tak dobrej pity gyros jak w Pita Bros! Mięso super, sos (spicy mayo) naprawdę smaczny. Czysty i ładny lokal. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pita Bros?
Pita Bros znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21, Ursynów, 02-797 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pita Bros?
Można skontaktować się z Pita Bros pod numerem +48 530 699 266
Jak można dotrzeć do Pita Bros?
Do Pita Bros można dotrzeć, korzystając z poniższego linku