Opinie

  1. Anna Martyniuk ★★☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa, najpierw powiedzieli że w melt z kurczakiem już nie ma w cenie boczku, kiedy pokazaliśmy że jest napisane w menu to się zgodzili. A potem był zestaw z melt który miał kosztować +12 PLN ale Pani policzyła jak +17 a do tego były jeszcze jakieś błędy ze wyszło +10 PLN od kwoty którą miała być. Ja na to wskazałam Pani ona najpierw się nie zgadzała i mówiła że wszystko poprawnie a potem zabrała paragon i oddała 10 PLN w gotówce Bądźcie ostrożni

  2. Oskar Kaminski ★★★★★

    Uwielbiam te kanapki dnia za 9,90 zł. Do wyboru jest kilka rodzajów, ale zawsze stawiam na tę z bekonem (wersja z kurczakiem w kukurydzianej panierce nie przypadła mi do gustu). Warzywa są zawsze świeże, a kanapki pyszne.

  3. Agnieszka Forytta ★★★★★

    bardzo szybko wykonano moje zamowienie oraz pracownik pomogl mi dobrać idealne dodatki. Bardzo polecam! Bede odwiedzać bardzo czesto bo w tych czasach ciezko o tak miła obsługę ❤️

  1. Amelia Przepiórka ★☆☆☆☆

    Trzej opryskliwi pracownicy każdy zajęty sobą, Pani dała do kanapki tyle co i nic, trzy papryczki jalapeno, cztery pikle, marna garść kukurydzy, trochę mało jak za składniki za które dodatkowo płace, później druga Pani która mnie liczyła na moje pytanie czy podnieśli ceny bo ostatnio płaciłam mniej wywarknela znowu całe moje zamówienie i gdy w końcu zapłaciłam prawie rzuciła kanapka. Często u was jadam i nie mam zarzutów co do jedzenia, zawsze jest pyszne, ale pracownicy mogliby popracować nad kultura

  2. Karolina Garbiec ★☆☆☆☆

    Wszystko na nie. Zamawiam przekąskę Quesadille. Pani robi ją i widzę że trafia do niej tyle co nic, pytam czy można dokupić składniki. Nie można. Przechodzę do kasy która jest pusta, ale kasjer każe mi się ustawić za chłopakiem który jeszcze wybiera składniki do swojej kanapki. Cofam się. No i resztę już widzicie na zdjęciu. Gorąco nie polecam. Niemiła i nieproklientowska obsługa. Jedna gwiazdka w pełni zasłużenie.

  3. Elvis Malczewski ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa. Pani Robiąc kanapkę nie zrozumiała że proszę o kanapkę tylko z samymi serami dostępnymi tylko w trójkątach oraz drugi rodzaj sera tarty. Beszczelnie pytała które mięso. Po wkroczeniu mojego partnera. Pan zrobił nową kanapkę prawidłowo. Zły dobór pracowników świadczy o psuciu opinii "Subway" mam nadzieję że więcej się to nie powtórzy

  1. Monika Konieczna ★☆☆☆☆

    Zamówiłam dwie duże kanapki, ktore były zimne i nie miały ani 1 plastra sera (który miał być wg zamówienia). Sosu ani przypraw tez nie czułam. Ostatnie moje zamowienie. 60zl wydane i zero smaku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Subway?

Subway znajduje się przy Wołoska 12, Mokotów, 02-675 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Subway?

Można skontaktować się z Subway pod numerem +48 221 613 277

Jak można dotrzeć do Subway?

Do Subway można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements