Nie ważnie ile razy tam jestem, czy jem na miejscu czy na wynos czy w drive zawsze zamówienie pomylone czy zamawiasz jakiś dodatek do burgera czy tak jak dziś drwala z papryczkami a dostajesz zwykły, zamawiasz 2 razy kręcone i sos a dostajesz raz zapakowane na wynos w środku tłum ze się rozejść nie da a co dopiero usiąść. Jak wróciłem z pomylonym zamówieniem to olali sprawę…
Zdjęcia
Opinie
-
Aryan ★☆☆☆☆
-
Ar In (lososs) ★☆☆☆☆
Najgorszy MC'Donald's w tym kraju! Ciepłe frytki to przywilej, zazwyczaj otrzymujesz ledwo ciepłe bądź wręcz zimne, bo nie można sukcesywnie smażyć frytek jak w większości restauracji MC tylko muszą leżeć dziesiątki kilogramów pod lampą. Problem tylko w tym że ta lampa to nie piekarnik! To ma względnie utrzymywać temperaturę przez kilka minut- NIE KILKADZIESIĄT! Przy zamówieniach w ilości większej jak trzy zestawy zalecam sprawdzić na miejscu bo w aucie/domu, może się okazać, iż czegoś brakuje. Gdyby nie to że mieszkam w okolicy to omijałbym to miejsce szerokim łukiem...
-
Maciej X ★☆☆☆☆
Mcflurry wygląda jak paćka, w dodatku jest go malutko. W toalecie brak mydła, obsługa niemiła. Nigdy więcej, omijać szerokim łukiem.
-
Katarzyna Abramowska ★☆☆☆☆
Dnia 29.09.2025r około godziny 23 podjechałam na drive zamówiłam dwa zestawy big mak jeden z frytkami drugi z sałatką oraz super combo chesburger nagetsy wszystkie frytki zimne stare i twarde córka prawie zwymiotowała salatką bo mix sałatkowy był po prostu zgniły śmierdział jak szambo! Napoje prosiliśmy bez lodu a i tak był w napojach! Kanapki to samo mięso stare jakby pół dnia leżało nie polecam absolutnie tego miejsca omijać szeroko już nigdy tam nie zajrzę!
-
Tomasz Kłosek ★☆☆☆☆
Najgorszy mcdonald w polsce. Wiecznie problemy. Przy złożonym zamówieniu na happy meal i mcbites została pomylona zabawka oraz zapomniano o mcbites. Podczas oczekiwania na wydanie ok (15 minut) kilka osob podchodzilo z nieprawidłowym zamówieniem. W pewnym momencie wyświetlono wszystkie zamówienia jako gotowe a później usunięto. W łazience brudno i brak papieru. Duzo klientów a personel nie radzi sobie, pani manager opryskliwa, nie potrafi rozmawiac z klientami.
-
Piotr Kruk ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna. Mężczyzna mnie obsługujący był nie miły. Nie dostałem swoich sosów, oraz pokrywki na napój. Obsługa za plecami wyzywa ludzi. Lokal sprawia złe wrażenie.
-
Stachu Skrzyprzyński ★☆☆☆☆
Dziś w dniu 22 maja jak byłem ze znajomymi Najprawdopodobniej o truliśmy się każdy dziwnie się czuł i skarżył się na bule brzucha Moja przyjaciółka też się otruła wczoraj i ma takie same dolegliwości jak my obstawiam że jedzie było przeterminowane lub zepsute i Nie nadawało się do skonsumowania nie polecam i czekam na odpowiedź
-
Marcin Kurzawski ★★☆☆☆
Nie wiem ktora gorsza czy ta, czy kfc po drugiej stronie ulicy. 8x na 10 zamowienie jest niekompletne. Wpadniecie wieczorem na frytki dostaniecie zelki ocuejajace olejem niemozliwe do zjedzenia. Zawsze ale to zawsze sprawdzajcie swoje zamowienie zanim odjedziecie od okienka.
-
Bartek Paczkowski ★★★☆☆
Przyjechałem z zamiarem zamówienia w McDrive. Okazało się że w kolejce jest 10 samochodów, z czego połowa jeszcze zamówienia nie złożyła. Stwierdziłem więc jak logicznie myślący człowiek że przecież szybciej będzie zaparkować i zamówić w środku na wynos. Okazało się że zamówienia w McDrive mają priorytet, na 5 zamówień wydanych w McDrive wydane było jedno zamówienie w środku... Zamówienia realizowała średnio 1,25 osoby, jedna Pani ciągle a druga z doskoku czasami podszedła coś tam poudawać że robi. Na moje zamówienie, jedynie jeden mały wrap, czekałem ponad 15 minut. Po wyjściu z restauracji kolejka samochodów była już prawie całkowicie pusta, został jeden samochód który dojechał już po tym jak wszedłem do restauracji... Fajnie by było jakby zamówienia były realizowane w kolejności z jaką zostały złożone. Do tego zamówienie złożone jako na wynos zostało potraktowane jak na miejscu. Nie był to duży problem, ale wciąż jest to pomyłka. Co do reszty - typowy Mc, nic specjalnie dobrego, nic specjalnie złego, poza wymienionymi problemami.
-
Morfis “Morfeusz” ★★★☆☆
Żadko bywam w takich miejscach, ale to konkretne unikam... Kiepska lokalizacja, utrudniony dojazd a jeszcze gorszy wyjazd. Klimat lokalu drętwy, obsługa ciut opieszale podchodzi do zamówień...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Trakt Brzeski 99a, Wesoła, 05-077 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 728 460 640
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku