Całkiem schludny, spory i czysty lokal. Cenowo całkiem przyjemnie jeśli chodzi o zamówienia z kuponów gdzie przykładowo za 2 burgery, frytki i napój jest 15 zł. Burgery trochę mało sosu natomiast mięso bardzo soczyste uzupełnia zręcznie te braki. Wege burger nawet smakuje jak mięso i oddaje to konsystencją co zdążyło mi się pierwszy raz. Frytki sprawiają pozór tych kraftowych przez obieranie ich razem ze skórką, fajne nieregularne kształty. Ogółem polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Bożydar Nowakowski ★★★★★
-
Tomasz K ★☆☆☆☆
Z kazdym miesiacem jakosc spada. Jak wudac na zdjeciach nie przestrzegaja tu jakiegokolwiek przepisu. Kazdy burger inna i zle smakujaca kolejnosc skladnikow. Skladniki loteria. Albo akceptowalne ale i tak gorsze niz kiedys albo suche rozklaple, placki wolowe wielkosci i ksztaltu plastra malego ziemniaka. Burgery wygladaja jakby brakowalo im skladnikow. Nie czuc zadnego zaufania ze dostaje tyle % kalorii ile mialo byc, patrzac na te porcje.
-
Mateusz Gawryluk ★★★☆☆
Jedzenie jak w Max - bardzo dobre. Niestety projekt restauracji jest totalną klapą - zimno, nieprzyjemnie stoliki i krzesła mają odstraszać. Siedzenia jeden na drugim itp.
-
Kamil Kamil ★★★★★
Dziękujemy za milą kolację w knajpie w Wilanowie Max'a :) Miła obsługa i duże porcje burgerów. Do tego smaczny szejk i ciastko z lodami - Pycha! Będziemy wracać. Pozdrawiamy ekspedientkę, przemiłą blondyneczkę i dziękujemy w pomocy doboru deserów... ❣️❣️
-
Piotr Kapkowski ★★★★☆
Miły lokal, zero problemu z parkingiem, hamburgery smaczniejsze niż w McDon, krotki czas oczekiwania, wszystko świeżo przygotowane, ciepłe. Jak poprosiłem o przetarcie stolika, to nikt problemów nie robił. Pysze krążki cebulowe i serki w panierce.
-
Karolina St ★★★★☆
Wrażenia z wizyty w tym miejscu są mieszane. Z jednej strony wnętrze i lokalizacja pod kątem parkingu jest w porządku, obsługa bez zarzutu.. z drugiej strony ceny vs rzeczywisty wygląd dań ma niekorzystny stosunek. Można to traktować na równi z MC Donalds oraz KFC, z dodatkowym atutem pod kątem ekologii i świadomości. Mamy tutaj również do wyboru coś dla osób z nietolerancją glutenu. Restauracja oferuje bułki bezglutenowe do hamburgerów, w menu jest także sałatka z grillowanym kurczakiem, jednak tą drugą opcję odradzam. Kurczak w rzeczywistości jest to mielony kotlet z drobiu i bez smaku. Sałatka zdjęcie vs Real mocno rozczarowuje.. Czyste toalety na kod, ekrany do samoobsługi przy zamówieniu, możliwość tradycyjnego zamówienia. 3,5/5
-
Tomasz Seler ★★★★★
Tak troche inny mak. Hamburgery smaczniejsze ale frytki z nieobranych kartofli. Bardzo krótko się czeka ale hamburgery pakowane w sztywny papier co stanowi niewygodę. Wnętrze miłe i przyjemne. W sprzedaży jest piwo z nalewaka ale bez większego wyboru. Mają kanapki z rybą i serem halumi. Klienci nie są skazani wyłączanie na kanapki mięsne. Generalnie sieciówka godna polecenia.
-
Firuza Piechucka ★☆☆☆☆
Najgorsze miejsce w którym byłam, zamówiłam Burger w sałacie, otrzymałam sałatę z zamrażarki. Burger nie był owinęty w sałatę . Nikt nie dba o serwisie. Cena bardzo wysoka do jakości; za 2 zestawy zapłaciliśmy ponad 80 pln.
-
Joanna Safarian (Yoana) ★★★☆☆
jedzenie 10/10 w smaku ale odejmuję 3 gwiazdki za obsługę. bardzo długi czas oczekiwania na miejscu (a pusto) i nieogarnięcie obslugi. burger w sałacie który mi zrobiono był smaczny ale złożony fatalnie. pierwsze pół burgera jadłam tylko mięso i sałatę, a dopiero w drugiej połowie był naćkany sos cebula i jalapeno. bez sensu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAX Premium Burgers?
MAX Premium Burgers znajduje się przy Przyczółkowa 219, Wilanów, 02-962 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAX Premium Burgers?
Można skontaktować się z MAX Premium Burgers pod numerem +48 222 011 371
Jak można dotrzeć do MAX Premium Burgers?
Do MAX Premium Burgers można dotrzeć, korzystając z poniższego linku