Było bardzo nieprzyjemnie dostać frytki w takim stanie. Na pytanie „co się stało z frytkami” pracownik niechętnie odpowiedział, że dwie wypadły i «no i co», bo gramatura się zgadza.
Zdjęcia
Opinie
-
Vika Levchenko ★★☆☆☆
-
Dawid Mend ★☆☆☆☆
Urwany kawałek ze stripsa. Drugi longer bez sosu… Kierownik sobie nie radzi. Chyba że takie są standardy KFC Polska. Oczywiście można się pomylić czy zapomnieć ale dobrze wiemy że tu nie chodzi o to.. Niechęć i zaniedbanie
-
Dawid Tomasz ★★☆☆☆
Zakupiłem w ramach kuponów dwa zestawy cheeseburger oraz Grander Teksas z frytkami. Czas oczekiwania na zamówienie był bardzo krótki. Super. Natomiast jakość jedzenia była średnia. Frytki były wczorajsze. Ser w kanapkach zimny, a kurczak ciepły. Niestety jakość nie poszła w parze z cena. Dodam, że wielokrotnie jadałem w KFC, a teraz takie niemiłe zaskoczenie. Słabe to wszystko. Obsługa miła. Niestety nie polecam. 2*za jedzenie.
-
Wi Mi ★☆☆☆☆
Dramat - bulka sucha, stara sałata, a żeby zobaczyć sos to trzeba się przyjrzeć. Na reklamach pięknie pokazujecie swoje produkty i takie powinny być realia, a nie dostaje cos co wygląda jak resztki. Konkurencja ma lepsze standardy zachowane. Co do obsługi słyszałam jak para odchodzila i narzekała na niemiłe Panie. Ja mogę ocenić ich umiejętność przygotowania zamówienia na 0/5. Gdybym miała czas podeszłabym i zareklamowała.
-
Снежана ★★★★★
Serwis jest doskonały, a obsługa jest świetna. Z personelem, który jest gotowy pomóc. Jeśli coś się stanie, polecam tę restaurację.
-
Daniel Cedel ★☆☆☆☆
Uwaga obsługa oszukuje na porcjach trzeba się wykłócać o ilość ponieważ są one zaniżone. Dopiero po interwencji z łaską zostało dołożone. Kubełek zbyt sami też był poniżej gramatury
-
damian szymczak ★☆☆☆☆
Proste zamówienie - 5 stripsów i frytki- czas oczekiwania 20 min. Upominam się 3 razy bo widzę że Pani wydaje inne zamówienia, w których jest to co ja zamówiłem i słyszę: „przynajmniej będzie miał pan świeże”.. to co tamci mieli nieświeże? Tego miejsca zdecydowanie NIE POLECAM!
-
Julia Wierzbicka ★☆☆☆☆
Zamówiłam sobie kukurydzę, tak samo jak moje przyjaciółki. Pracownicy KFC po 5 minutach dali kukurydzę moim przyjaciółką, a ja musiałam czekać z 20 min... Po tym jak wyświetlił się numer na monitorze, podeszłam i dostałam informacje że kukurydza jest w trakcie przygotowywania, i że muszę jeszcze trochę poczekać. Byłam już trochę zdenerwowana, ale postanowiłam poczekać. Po kolejnych paru minutach znowu wyświetlił się numer, podeszłam i zostałam poinformowana, że muszę poczekać kolejne sześć minut. W końcu dostałam tą kukurydzę, ale po dłuższym czasie niż ta co została mi powiedziana. Jestem bardzo oburzona zamówiłam tylko jedną kukurydzę , a dostałam ją po 40 minutach czekania,czuje się niesprawiedliwe , ponieważ moi znajomi dostali ją w normalnym czasie. W momencie gdy, podeszłam dopytać się o moje zamówienie pracownicy KFC nie wiedzieli o co chodzi i usuneli mój numerek , jakby zapomnieli o moim zamówieniu.
-
Robert Majchrzak ★☆☆☆☆
A zatem pora ocenić to miejsce: -panierka na kurczaku mało smaczna choć KFc z tego słynie i ślady białej mąki -to co mi podano było zimne -makaron z serem....nie tak sobie wyobrażałem to danie makaron zimny z posypanym serem nie rozpuszczonym kilka wiórków serowych i nie smaczny makaron...danie mi wymienionono na lekko cieplejsze,ser nie rozpuszczony,nie było sensu ponownie reklamować. Jako taki mały smaczek Pani tam przygotowująca jedzenie powiedziała,że nie można wierzyć reklamie. Kiedyś fajny punkt KFc,gdzie lubiłem zjeść z licznymi znajomymi dziś miejsce omijam.
-
Kornelia Czarnecka ★★☆☆☆
Składałam zamówienie w kiosku, a że kasjer przyjmował zamówienie od innej pani dosłownie obok mnie i przy tym tłumaczył jej warianty opcji macaroni, to chciałam się dla pewności spytać czy ten macaroni snack box jest bez mięsa, w odpowiedzi dostałam uśmieszek pod nosem i zostałam zignorowana. Moim błędem można nazwać wtrącanie się kasjerowi w pracę, ale tak ciężko powiedzieć proszę poczekać aż dokończę obsługiwać klientkę, albo po prostu - tak lub nie? Poźniej czekałam chwilę na zamówienie i wywołała mnie pani, która poinformowała mnie że makaron się skończył i mogę poczekać 20min lub zamienić na ryż. Rozumiem 5, 10min ale 20? dlaczego w środku tygodnia gdzie nie ma dużo klientów dania nie są przygotowywane na bieżąco? Właściwie nigdy nie zamieszczam opinii, ale to co mnie spotkało było co najmniej niesympatyczne. Pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KFC?
KFC znajduje się przy Światowida 17, Białołęka, 03-144 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KFC?
Można skontaktować się z KFC pod numerem +48 801 464 646
Jak można dotrzeć do KFC?
Do KFC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku