Opinie

  1. Przemysław Dzięgielewski ★★☆☆☆

    Wielokrotnie zamawiałem jedzenie z dostawą, i w 4/5 przypadków były błędy lub braki. Dziś jeden z dwóch drwali został w lesie... Lepiej jak już jeść na miejscu.

  2. Marcin Zeterewski ★★★★★

    Niemal idealnie. Od złożenia zamówienia do zdezynfekowania rąk przed wyjściem, minęło jakieś 10 minut. Oj, żeby w innych miejscach można było robić to tak normalnie. Jedyny minus to średnio zdrowe jedzenie, ale na kilka miesięcy można.

  3. O.livia Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Po 50 minutach czekania na zamówienie, gdzie aplikacja pokazywała, że zamówienie zostanie dostarczone za 4 minuty, zostało ono ot tak anulowane. Pora omijać szerokim łukiem McDonald na Daszyńskiego, bo to nie pierwsza widzę sytuacja, gratulacje.

  1. Kinga ★☆☆☆☆

    Super, dostaliśmy zamówienie bez 2 kanapek z kurczakiem. Za które było zapłacone. Szkoda że pracownicy nie wrzucają jedzenia za które się zapłaciło i wydają spakowane, żałosne , zostałam okradziona i jesteśmy głodni. Ceny w górę, jedzenie za ponad 70 zł i nie wydają jedzenia

  2. Sofia ★☆☆☆☆

    Miałam dziś nieprzyjemną sytuację z obsługą, a zwłaszcza ze starszą panią o czarnych włosach. Chciałam zeskanować kod z aplikacji i odebrać zamówienie na wynos, byłam z dużym psem. Pani miała problem, żeby wpuścić mnie tylko po to, żebym mogła odebrać zamówienie, i zaczęła mnie pouczać na temat mojego psa. W końcu miły pan, który to zauważył, zaproponował, że potrzyma psa, żebym mogła wejść i odebrać zamówienie. Wydawałoby się, że to koniec problemu, ale pani dalej mnie zaczepiała, kiedy czekałam już na swoje zamówienie w środku. Uczyła mnie, jak powinnam chodzić ze swoim psem, a dodatkowo „poprawiała” mój polski, ponieważ powiedziałam, że inna pani jest NA mojej stronie. Gdy powiedziałam, że nie chcę z nią gadać, poprawiła mnie mówiąc, że powinnam powiedzieć „rozmawiać”. Kiedy stwierdziłam, że popsuła mi humor, odpowiedziała, że pewnie mam depresję, skoro przykro mi z takich rzeczy, i że powinnam cieszyć się jedzeniem. Niestety jedzenie również nie poprawiło mi nastroju, ponieważ burger został źle złożony. To był ostatni raz, kiedy odwiedziłam to miejsce. P.S. Zobaczyłam inne opinie i kilka osób miało podobne sytuacje z obsługą. Ktoś wspominał też o ksenofobicznych komentarzach – domyślam się, że może chodzić o tę samą osobę. Rozumiem, że miała prawo nie wpuścić mnie z psem, ale mówienie komuś o „depresji” i pouczanie w taki sposób to już gruba przesada.

  3. Grzegorz Lewaszkiewicz ★★★★★

    Maczek jak maczek. Poza godzinami przerw obiadowych w biurach nie ma dużego ruchu i nie trzeba długo czekać na zamówienie.

  1. AeroWAW ★★★★★

    Według mnie jedna z najlepszych restauracji McDonald's w Warszawie. Znajduje się w pasażu handlowym The Warsaw Hub przy Rondzie Daszyńskiego. Nie jest to powszechnie znana lokalizacja, więc rzadko są tu tłumy. Wystrój bardzo ładny, ciekawe grafiki na ścianach. Jedzenie w moim odczuciu lepszej jakości niż w innych McDonaldach. Ogólnie McDonald's godny polecenia.

  2. Joanna M. ★★★★★

    Nie tak dawno byłam tam na drwalu i mogę polecić, zawsze personalizuje kanapke i nigdy się nie pomylili z zamówieniem, zawsze wszystko idzie bardzo sprawnie, obsługa na plus. Co do obsługi, chciałam wyróżnić chyba kierowniczkę zmiany, która wszystko wytłumaczyła zestresowanej dziewczynie z Glovo, która była 1 dzień w pracy. Jak dla mnie najlepszy McDonald w Warszawie, a ceny niższe niż na Wiertniczej albo Wrocławskiej.

  3. Magda Figarska ★☆☆☆☆

    W zestawie znalazło się 90 g frytek razem z tekturowym opakowaniem, zamiast deklarowanych 110g, ledwo je było widać z pudełka. Oszczędzanie na ziemniakach to już przesada

  1. Voyager Space ★★★★☆

    Niespodziewałem się restauracji, a nawet całej galerii w takim miejscu. McDonald's ukryty jest w podziemiach na poziomie -1 kompleksu Warsaw Hub. Restauracja posiada dużo kiosków (kas samoobsługowych), dwie kasy klasyczne. Zamówienia wydawane sprawne (zamawiane podczas sporego ruchu). Samo jedzenie smakowało dobrze, bez zastrzeżeń. Placówka ta, posiada dużą ilość stolików, lecz połowa jest "wyłączona z użytku". Wadą, w połowie zależną od restauracji, był wadliwy kubek na kawę, która się rozlewała. Polecam tu zjeść ze względu na ciekawe położenie restauracji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy rondo Daszyńskiego 2, Wola, 00-843 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 539 146 317

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements