Restauracja bez narzekań, ale za bezpłatny parking ja jako klient dostaje karę 110 złotych? Nie wiem, co się dzieje z panem od parkingu, ale to naprawdę jest przesada. Zróbcie ten parkometr chociaż widoczny w nocy, bo tego nie widać w ciemności. Pozdrawiam, bardzo mi miło!
Zdjęcia
Opinie
-
Жека Хащенков ★☆☆☆☆
-
Niko Lmao ★☆☆☆☆
Zacznijmy od tego że w drive thru zamówiliśmy drwala z żurawiną bez mięsa i dostaliśmy go bez mięsa ale tez bez żurawiny więc poprosiliśmy o nowego z żurawiną i od managera dostaliśmy najszczersze przeprosiny po czym drwal został nam zabrany ale nie po to żeby zrobić nowy tylko po to żeby włożyć tam tak dużo żurawiny że nie da się tego jeść i dodatkowo dostaliśmy włos :)) jako osoba pracująca w BHP nie można przyjąć na kuchnię to co wyszło do klienta aby coś dodać lub wyjąć. Kolejna sprawa w łazience damskiej pachnie tak jakby nikt tam nie sprzatal przez rok. Nie polecam
-
Marek Nowowiejski ★★★★☆
Miejsce trzyma standardy korporacji, imponuje część Drive thru z długim podjazdem i dobrze zorganizowanym parkingiem. Budynek z zewnątrz nawiązuje do lokalnej architektury co uznaje stanowczo za plus. Opodal duży prywatny parking z dużą ilością miejsca. Pamiętaj o pobraniu biletu z parkomatu, wtedy parkujesz pierwszą godzinę za darmo. To bardzo częsty błąd który popełniają kierowcy w tym miejscu. O jedzenie się nie wypowiem każdy ma swoje zdanie na ten temat. Ceny standard jakość również.
-
Dan ★★☆☆☆
Tak, to rzeczywiście jest smażona mucha w frytkach… Kierownik lokalu naprawdę powinien zacząć zwracać większą uwagę na jakość przygotowywanego jedzenia! Frytki często są niesolone i niedosmażone, burgery z kolei często nie są wystarczająco soczyste. Tylko raz, w czasie dużego ruchu w niedzielę, lokal przygotował porządny posiłek, a w pozostałe dni niestety zawsze byłem rozczarowany. Ta marka ma jeszcze sporo miejsca na poprawę i zarząd powinien dopilnować, by jedzenie było właściwie przygotowane. Na plus — cały personel jest miły i wszyscy mówią po angielsku.
-
Aliaksei Lukashevich ★★★☆☆
Odwiedziłem dziś McDonald’s. Zamówiłem kawę i lody bez polewy czekoladowej. Na pierwszy rzut oka wszystko było w porządku – kawa przygotowana, lody podane. Ale niestety mam mieszane uczucia – wyglądało to tak, jakby szkoda im było tych lodów. Porcja była wyraźnie mniejsza niż na zdjęciach promocyjnych. Dziękuję, oczywiście, ale pozostał pewien niesmak.
-
Nikola Sugier ★☆☆☆☆
Na zamówienie czekałyśmy ponad 20 minut, po czym okazało się, że zostało ono zrealizowane w 4 minuty po jego złożeniu, ale ktoś o nim zapomniał. Dostałyśmy zimne jedzenie, we wrapie mino prośby o brak obecny był ser…
-
Marcin Królak ★★★★☆
Pracownicy mało empatyczni, momentami nawet agresywni werbalnie i fizycznie. Mieliśmy wrażenie że przeszkadzamy w lokalu... Plus taki, że dostałem kod do WC od pracownika biurowego. Pani była miła:) Pozdrawiam, bez rewelacji
-
Dominika Kucharska ★★★☆☆
Czasami przygotowanie jedzenia trwa do 30 minut i zdaża się że lody są rozpuszczone lub jedzenie zdąży mocno wystygnąć zanim zostanie podane. Podanie do stolika trwa zazwyczaj dość długo.
-
Agnieszka Chmielewska ★☆☆☆☆
Obsługa fatalna. Kasjerka wciska ludziom kit, że nie można złożyć zamówienia na Bonifikatę bo coś się im popsuło w systemie. Nie wiem czy robią jakieś wyróżnienia czy coś innego im przeszkadza w tym że młodzież z wycieczki korzysta z bonifikaty. Rozumiem chęć zarobkową właściciela, ale nigdzie nie ma problemów ze skorzystaniem z tej karty, a w tej restauracji to już kolejny raz. Nie polecam.
-
Szofer Warszawski ★☆☆☆☆
Aplikacja taka niby 'nowoczesna' a zakupić kawy się nie da :( Kawa duża w apce 6zł zwykła cena przy lądzie 12zł - więc chyba wiadomo czemu apka nie działa - pospolite i cienkie naciągactwo! Pani z obsługi uprzejmie udzieliła dodatkowego rabatu i w sumie 7zł zapłaciłem i wypada dać 5 gwiazdek za podejście do klienta! Sama kawa poniżej krótki, przysłowiową 'lura' gdybym nie musial spędzić tu ok 2h to bym zrezygnował. Podsumowując jak nie musisz to omijaj szerokim łukiem!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Wiertnicza 35, Wilanów, 02-952 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 608 039 970
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku