Opinie

  1. Michael Sroczynski ★☆☆☆☆

    Ostatni raz zamówiliśmy z tego miejsca. Kurczaki ogólnie średnie, trochę rozmoczona panierka i dość tłuste - są lepsze opcje w moim rejonie. Nie spodobało mi się, że dostawca obkleił naszą klatkę naklejkami firmowymi united chicken - o co nikt nie prosił

  2. ALC ★★★★★

    Zamówienie dotarło gorące, polędwiczki soczyste i miękkie w srodku, nie są przepalone a panierka chrupie! (nie zawsze sie to udaje w knajpach bo w opakowaniu na wynos panierka miekknie). Ogólnie bardzo mi smakują. Piona!

  3. marta duńska ★☆☆☆☆

    zamówienie dotarło zimne, obrzydliwy tłuszcz nie da się zjeść. zamówiony combo box z kanapką i 7up - napój nie dotarł a jedzenie nie do zjedzenia. Okropna jakość miesa… 46,90 pln wyrzucone do kosza. Pierwszy i ostatni raz. Karma wraca :) ps. KFC przy tym to pierwsza klasa i zdecydowanie polecam tam wydać hajs…

  1. Michal Dziedzic ★★★★★

    Jest dobrze. Takie KFC ale za tą samą cenę dostajemy dwa razy (a może trzy) większą porcję. Jadłem burgera i był dość słaby, ale wrapy jadłem kilka razy i były dobre i duże. Raz mi tylko dali sos czosnkowy chociaż prosiłem o duński do tortilli grande, po którym delikatnie mówiąc nie czuje się dobrze, a nawet całkiem źle...(alergia). Ogólnie jest ok, jak się nie jest jakimś głodomorem, jednym wrapem można się najeść.

  2. Kacper G ★★★★☆

    Wpadłem ok 11 na późne śniadanie wczesny obiad. Zamówiłem clasyczna pozycje i było ok jedn czego mi brakowało to jakiegoś mocniejszego doprawienia sosu lub panierki. Kurczaka w bułce jest ogromną ilość przez co człowiek nie czuje się oszukany jak np. W kfc Sam kurczak bardzo smaczny fajnie usmażony. Myślę że jeszcze tutaj wrócę

  3. Stasiowski (Stasiowski) ★★★★★

    PRZEPYSZNE Na kurczaka czekałem z 15 minut, był bardzo chrupiący i soczysty. Bardzo dobra kombinacja przypraw, jedynie przyprawa stripsów odrobine gorsza, ale kawałki kurczaka i skrzydełka genialne. Również frytki bardzo smaczne, przychodzą nieposolone, ale można dosolić sobie dowoli, wolę takie rozwiązanie niż dawanie od razu mocno posolonych Polecam, cena porównywalna do konkurencji a jakość dużo lepsza. Dla zdecydowanej większości osób ok. 30 zł powinni starczyć by się najeść i napić.

  1. Cześć, Krystian po tej stronie ★★★★☆

    Ciekawa alternatywa dla KFC, którego w zasięgu spaceru brak. Kurczak na prawdę dobry, frytki bym doinwestował bo odstają jakością. Dostawca uprzejmy i ogarnięty, dziewczyna na barze zna menu. Na pewno jeszcze zajrzę :)

  2. kami ★★★★☆

    Menu i cennik w zdjęciach google nieaktualne, obecne ceny są znacznie wyższe i zbyt ambitne moim zdaniem do jakości potraw chociaż wszystkiego nie próbowałem.

  3. Małgorzata Dąbrowska ★☆☆☆☆

    Zamawialiśmy z dostawą i jesteśmy bardzo rozczarowani. Kurczak nam nie smakował ponieważ wogóle nie był posolony i bardzo tłusty śmierdzący olejem i gumowy jakby niedosmażony. Frytki tragiczne. Totalnie za długo smażone i w złej temperaturze. Twarde ja kamień, suche i puste w środku. Dodatkowo nie dostaliśmy wogóle sosu do kurczaka chociaż zaznaczyliśmy wybór sweet chilli. Nie polecamy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres United Chicken?

United Chicken znajduje się przy Grenadierów 25/27, Praga-Południe, 04-052 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do United Chicken?

Można skontaktować się z United Chicken pod numerem +48 798 603 563

Jak można dotrzeć do United Chicken?

Do United Chicken można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements