Przegląd katalogu
- 530 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 530 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 530 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 192,941 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“po raz pierwszy spotykam w Łodzi czystą, dobrze zaopatrzoną żabkę. szybka i profesjonalna obsługa. panowie sympatyczni i pomocni.”
“Odwiedziłem kawiarnię Grycan i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Obsługa na najwyższym poziomie – serdeczna, profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Szczególne podziękowania należą się Pani Martynie, która wykazała się ogromnym zaangażowaniem i życzliwością. Pomogła mi wybrać deser idealnie trafiający w mój gust, a przy tym stworzyła niezwykle miłą atmosferę. Widać, że Pani Martyna naprawdę lubi swoją pracę i dba o każdego klienta. Dzięki niej wizyta w Grycanie była czystą przyjemnością. Z pewnością wrócę – nie tylko po pyszne lody, ale też po tak wyjątkową obsługę!”
“Sushi Pycha... Zestaw super I zuupka - Smaczniutka Szkoda jest mi teraz Że wizyta, była taka krutka. Ale nic to straconego Jak mówią Górale Bo tą trasą - Na Południe Jeżdżę przecież stale. I namówię pewnie szybko Mą drugą Połowę No bo przecież taki SUSHI Smaczne jest... i zdrowe”
“Mila obsluga. Dobre jedzonko. Ceny ok.”
“Super nowa Focaccia z Szynką do tego zimna lemoniadka za 2 zł :))”
“Stary dywan wyprany, odnowiony nie do poznania za przyzwoitą cenę 20 zł/m². Jestem bardzo zadowolony”
“polecam serdecznie, mila obsluga jak i rowniez atmosfera. mozna sie z pracownikami posmiac dlatego nie rozumiem tych negatywnych opinii.”
“Uważam że Pan Kamil powinien dostać premię świetnie Kebab robi lepiej niż arczi”
“Bardzo miła obsługa, wporzo kawka”
“Przemiła obsługa, pyszna kawa i super atmosfera”
“Lubię to miejsce. Jestem pamiętany jako stały klient. Miła obsługa.”
“Byłam niedawno w żabce i trafiłam na przeuroczą młodą panią za kasą (chyba nowa, wcześniej jej nie widziałam), która od samego wejścia uśmiechała się i emanowała pozytywną energią. Bardzo otwarta i pomocna, widać, że odnajduje się w kontakcie z klientem czego nie można powiedzieć o pracownikach za czasów innego właściciela. Od razu poinformowała mnie też o aktualnej promocji, dzięki czemu zdecydowałam się na drugiego Monstera. Obsługa na medal! Miejsce bardzo czyste, duży wybór towaru.”
“Fajna żabka ale pani ekspedientka nie chce zrobić hot doga z kit katem”
“Pani z krótkimi blond włosami jest wspaniała :) chciałabym, żeby każdy miał takie podejście do klientów oraz radosne do życia ogólnie :) lubię tma przychodzić, żeby nawet chwilę porozmawiać :)”
“Witam, jak mogę się skontaktować?”
“Najlepsza żabka w mieście,i poza też!!!! Nigdzie nie ma tak miłej obsługi, nie ma do czego się przyczepić❤️ Polecam tylko tam !!!”
“Zdecydowanie polecam, super obsługa i lokalizacja, szybka realizacja zamówień. Pani od spagetti została zwolniona j panuje tam bardzo miła i przyjazna atmosfera.”