Przegląd katalogu
- 530 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 530 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 530 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 192,941 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“Klimat od lat taki sam. Zawsze przyjemnie. Obsługa zawsze proponuje fajne rzeczy. Jedzonko zawsze zwierzę i ładnie zrobione. Polecam”
“Bardzo sympatyczna obsługa. Dobry klimat i pyszne ciacha ¯\_(ツ)_/¯”
“Najlepsza Żabka w jakiej byłem, pani Małgorzata zawsze miła, pomocna”
“Żabka jak Żabka, jednak dziś trafiłem tu na fajnego, zaangażowanego Sprzedawcę! Oceniam, bo rzadko widać w tej sieci zaangażowaną obsługę :)”
“Serdecznie polecam Jestem bardzo zadowolony z obsługi!!!5/5”
“Najlepsza Żabcia w jakiej kiedykolwiek byłam, dziewczyny są mega-zwłaszcza Pani kierownik Paulinka, buziaczki dziewczynki”
“Miła sympatyczna obsługa obsługa, duża ilość towaru niczego nie brakuje dlatego daje 5 gwiazdek”
“Polecam z całego serca. Przede wszystkim nareszcie czysto , a nie przysłowiowy syf, który był za poprzedników. Negatywne opinie pisane są z fikcyjnych kont osób , którym widać brud i smród nie przeszkadza….. Dbałość o artykuły, czyste, a nie klejące się półki, dotrzymane terminy, a nie sprzedaż przeterminowanych produktów to obecne atuty tego sklepu. Właściciele żabki przesympatyczni ludzie z uśmiechem i empatią podchodzą do każdego klienta. Wiem, bo wpadam tam w niedzielę po świeże bułki. Z poczuciem humoru, a jednocześnie profesjonalna obsługą służą pomocą. Pozdrawiam serdecznie. Ps. Hejet jest obrzydliwy więc zastanówcie się czy nie krzywdzicie uczciwych ludzi.”
“Typowa żabka, Bardzo wygodna lokalizacja, idealna na szybkie zakupy w drodze do pracy lub późnym wieczorem. Sklep dobrze zaopatrzony, zawsze znajdę coś na przekąskę, kawę czy podstawowe produkty. Obsługa miła i pomocna. Plus za możliwość odbioru paczek i szybkie płatności. Fajnie, że działa nawet w niedziele niehandlowe.”
“Bardzo fajna Żabka. Super przyjazna obsługa”
“ŻABKA jak ŻABKA ale za to dobrze zaopatrzona i ze świetną obsługą. W pobliżu sporo możliwości zaparkowania. Pan za ladą dwoi się i troi a mimo to stać go na uprzejmości i profesjonalną obsługę-choć klienci nie zawsze pomagają. Brawo. Byle tak dalej!”
“Pani Angelina ( jeśli dobrze pamiętam) bardzo miła na pewno zachęcająca do kolejnych zakupów :) zdecydowanie wolę przejść dłuższy kawałek by zrobić zakupy w tym sklepie niż w sąsiadującej żabce na Pabianickiej gdzie pijanego towarzystwa nigdy nie brakuje + za świeże pieczywo w niedzielę. pozdrawiam:)”
“Przyjemna kawiarnia na Retkini. Duże porcje kawy. Zamówiłyśmy dwa średnie americano. Jak dla mnie były duże. Smaczny kisz z grzybami. Ładny, nowoczesny wystrój z różnymi strefami. Polecam wizytę jeśli się jest w okolicy.”
“Bardzo sympatyczne Panie z obsługi, co w Żabkach jest na prawdę bardzo rzadko spotykane. Ta Żabka ma bardzo duży asortyment i jak robię zakupy to raczej niczego mi nie brakuje. Brawo dla Pań, że w 2 godziny od otwarcia potrafią zrobić ciepłe hot-dogi. Piszę to, ponieważ w niektórych Żabkach niestety hot-dogi są robione z wielką łaską i 2h to za mało na ugrzanie parówki.”
“Ta Żabka jest co dnia lepsza i bardziej staje się modna wśród klientów, wszystko to dzięki sympatycznej i pomocnej obsłudze .Polecam wszystkim i zachęcam swoich znajomych żeby tu robili swoje zakupy ...kawa z expresu super !!!.Pozdrawiam Tomek”
“Kupiłem rower i dostałem zniżki na osprzęt - blisko i wygodnie - polecam.”
“Mega fajnie zaopatrzony sklep i miła obsługa (: Na pewno będziemy wracać!”
“Polecam :) , byliśmy miło zaskoczeni odwiedzając to miejsce po raz pierwszy, pyszne jedzenie oraz przemiła atmosfera :), na dodatek klimat który panuje w karczmie jest bardzo przyjemny :)”
“Super obsługa , świeże i smaczne hot dogi i pełne zatowarowanie . Polecam”
“Bardzo miłe Panie z obsługi, super sklep i swietna atmosfera :)”
“Świetna obsługa i paliwo wysokiej jakości! polecam serdecznie”
“Kawa najlepsza na świecie. Właściciel zawsze z uśmiechem. Palarnia z klimatem i smakiem. ☕️”
“Świetny bar, jedzonko wyśmienite, bardzo, bardzo miła obsługa.”
“Miłe miejsce z dobrą obsługą. Polecam wybrać się tu na obiad- smacznie i w dobrej cenie”
“Niewielkie miejsce na śniadanie i lunch, 10 miejsc siedzących. W tle przyjemna muzyka. Klimatycznie i czysto.”