Kupiłem tort za 150 zl, sprzedawczyni nie poinformowała że byl z alkoholem. Tort był stary i okropny.
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil 23rabus ★☆☆☆☆
-
Iwona Adamczuk ★★★★★
Pyszna kawka, ogromny wybór deserów, ciast
-
Mariusz Król ★☆☆☆☆
Nie polecam cukierni w Tłusty czwartek!!! W dniu dzisiejszym o godz. 15:00 kupiłem trzy tradycyjne pączki. Ku mojemu zdziwieniu już w domu okazało się, że pączki są wczorajsze. Pączki były twarde!!! Uważam, że to SKANDAL. Niestety cukiernia Miś znana jest z takich numerów. Szkoda, że sam mosiałem sie o tym przekonać.
-
Taka ona Panna koza ★☆☆☆☆
Kiedyś kupiłam rano w tłusty czwartek czerstwe pączki, zwróciłam.Pani na moje pytanie dlaczego w tłusty czwartek sprzedała mi nie świeże pączki odpowiedziała, że nie pytałam czy są dzisiejsze. Jakiś czas nie kupowałam tam wcale. Ale pomyślałam, że dam tej cukierni jeszcze jedną szansę. Dziś zakupiłam tort tiramisu. Był nieświeży, niesmaczny i niechlujnie wykonany. Biszkopt to gotowe okrągłe biszkopty, amatorka cukiernicza. Nie polecam. Torty zazwyczaj kupujemy na szczególną okazje w ten wyjątkowy dzień, jeśli nie chcecie Państwo popsuć sobie ceremonii świętowania to nie kupujcie w tej cukierni.
-
Magdalena Kordyś ★★★★★
Kupuję w Cukierni Miś przy ul. Zakładowej na Olechowie od ponad 15 lat, Pani Nina i Monika przesympatyczne, zawsze doradzą, pomogą w wyborze. Uwielbiam racuchy, kołacza serowego, bułkę z bitą śmietaną , tartoletki z truskawkami , eklerki, ptysie, przeróżne ciasta ( mascarpone albo rolada bezowa - miodzio). Dzisiaj odebrałam tort hiszpański na podstawie bezowej z ananasem, brzoskwiniami i truskawkami :) wygląda przepięknie a smakuje jeszcze lepiej! Pozdrawiam serdecznie :)
-
Krzysztof x ★★★☆☆
Cukiernia o szczególnym klimacie obsługa bardzo miła. Szkoda tylko że pączki średnio smaczne, z nadzieniem różanym wyglądał na odświeżany, z wiśnią całkowicie inny świeży i smaczny.
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
Ciasto (2 szt. różne) przesłodzone i nieświeże. Sprzedawca nie poinformował, że ciasto jest conajmniej sprzed 2-3 dni. Nie polecam.
-
Grzegorz Tomaszewski ★☆☆☆☆
Tragedia jeśli chodzi o dowóz pieczywa przez obecnych rozwożących. To jakiś absurd. Bareja sie "chowa"...a tyle osób poszukuje pracy. Panowie Misie albo tego nie wiecie albo nie zależy Wam juz na dobrym imieniu Firmy która firmujecie swym nazwiskiem.
-
Adam Zielinski ★★★★☆
Torty bezowe na 4 ke z minusem. Zamowilem dwa identyczne torty bezowe. Jeden mial nadzienie z alkoholem a do drugiego kucharz zapomnial dodac alkoholu i smakowal jak beza z bialym serem... Ogolnie w smaku nie zle ale za ruletke 4 z minusem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Braci Miś?
Cukiernia Braci Miś znajduje się przy Zakładowa 50, Widzew, 92-402 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Braci Miś?
Można skontaktować się z Cukiernia Braci Miś pod numerem +48 667 955 891
Jak można dotrzeć do Cukiernia Braci Miś?
Do Cukiernia Braci Miś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku