Przegląd katalogu
- 342 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 342 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 342 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 147,684 opinii i ocen.
“Wpadłem do W drogę! CAFE przypadkiem. Miałem ochotę na kawę, a punkt był po drodze. Kawa z byłego kiosku zasadniczo jest ryzykownym pomysłem, ale w tym wypadku jest to strzał w dziesiątkę. Profesjonalnie i szybko przygotowana kawa, sympatyczna baristka, która zna się na swoim fachu, rozsądna cena - to wszystko sprawia, że zapamiętam tę kawiarnię i bedę wpadał, jak tylko nadarzy się okazja”
“Piękne i klimatyczne miejsce, pyszne gofry i kawka - super ceny. Polecam!”
“Przepyszna kawa, dobre ceny, miła obsługa, smaczne łakocie i cudowna muzyka! Będę tu wracać po więcej! Być może stanie się to jednym z moich ulubionych miejsc w Łodzi. + Rewelacyjna cynamonka!”
“Przepyszne śniadania, bardzo duże porcje. Sympatyczna obsługa, jest to obowiązkowy punkt na mapie Łodzi!”
“Przemiłe miejsce zarówno do kupienia herbaty lub kawy i wszelkich akcesoriów z nimi związanych, jak i do posiedzenia przy kawie czy herbacie i porozmawiania w klimatycznym miejscu wśród staroci z duszą.”
“Fajna kawiarnia w starym stylu trochę schowana w zaułku Łodzi gdzie można wypić dobrą kawę, spróbować ciasta i poczytać książki głównie z katolickich wydawnictw.”
“Serdecznie polecam, zamawiliśmy tort na komunię, przepyszny, poezja smaków, dziękujemy Pani Kasiu ☺️❤️”
“Pyszna kawa. Pyszne ciastka. Miła obsługa. Polecam.”
“Zaskakujące miejsce, niepozorne, słabo oznaczone. Trafiłam tam tylko dlatego, że szukałam kawiarni w tym rejonie w mapach Google i sugerowałam się opiniami innych. Bardzo sympatyczna obsługa. Herbata świetna, rzadko kiedy udaje mi się dostać tak trafioną w mój gust ( niestety nie dopytałam, jaka to konkretnie czarna herbata ). Ciasto tez bardzo dobre. Sporo gier planszowych itp, co wybitnie poprawiło mi nastrój. Serdecznie polecam.”
“Świetne miejsce na spotkanie przy kawie i czymś słodkim. Kawa i ciasta bardzo smaczne. Polecam”
“Bardzo polecam, wspaniała obsługa, która doradzi w każdym wyborze. Kwiatki śliczne i długo się trzymają. Bukiet wykonany w mgnieniu oka, a jako czasoumilacz zawsze można zamówić kawę bądź lemoniadę na ochłodę. Jestem bardzo zadowolona i wrócę na pewno jeszcze nie raz :)”
“Pyszna bubble tea. Można stworzyć własną lub wybrać coś z gotowych propozycji. W lokalu można usiąść i odpocząć. Miejsce znajduje się w dobrej lokalizacji, bo niedaleko Piotrkowskiej.”
“Potrzebowaliśmy dość nietypowego tortu i rezultat przerósł nasze oczekiwania. SŁODYCZARNIA to był idealny wybór z naszej strony. Przemiła obsługa, bezproblemowy kontakt z pracownikami, szybkie wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Wcześniej dostaliśmy do spróbowania na wynos kilka smaków, więc spokojnie w domu mogliśmy wybrać to co nam najbardziej odpowiadało. A efekt pracy załogi SŁODYCZARNI zrobił wrażenie tak na nas, jak i na naszych gościach. Z naszej strony po raz kolejny gorące podziękowania. Polecam z czystym sumieniem.”
“Ależ to jest wspaniałe miejsce! Przepyszne wypieki bez cukru, większość z nich również wegańska, aż żałuję, że nie mogłam wszystkiego spróbować (tzn mogłam, ale rozsądek mi nie pozwolił;)). Jadłyśmy cynamonkę,orkiszankę z truskawkami i rabarbarem oraz torcik czekoladowo-owocowy - wszystko top! I kawa z łódzkiej palarni była wyborna :) obsługa przemiła.”
“Smacznie i zdrowo. Desery są słodkie "w punkt", ani za mało ani za dużo. Jak dla mnie idealne. Mamy porównanie z innym miejscem gdzie było czuć tylko zamienniki cukru bez smaku ciasta. A tutaj jest idealne. Jedynym minusem był fakt że w czasie kiedy byliśmy był bardzo mały wybór. Ale w sumie się nie dziwię, pewnie tak dobre że szybko znika. W drugiej części sali przy oknie są zrobione stoliki ale jeśli ktoś chce zjeść deser proponuje normalny stolik jeśli jest wolny, ponieważ przy oknie jest niewygodny do jedzenia za wysoko jest ustawiony stół /parapet lub za niskie krzesła. Mimo to na pewno tam wrócimy.”
“Park linowy w łódzkim ZOO jest bardzo fajny, naszemu 6,5-latkowi się podobało. Konstrukcja parku i poszczególne przeszkody, zjeżdżalnie itp. są ciekawe. Obok parku w strefie zabawy jest też duża trampolina do skakania. Wejście jest dodatkowo płatne, 30 zł za dziecko bez limitu czasu.”
“Jestem dumna, że mam tak zdolną koleżankę z liceum! Justyna i jej team są profesjonalistami w dziedzinie rzemieślniczych tortów weselnych z monoporcji! Goście byli zachwyceni nietuzinkowym wyglądem oraz innym niż wszystkie – tropikalnym smakiem mango-marakuja – który nas zachwycił, tort był lekki, czuć najlepszej jakości produkty użyte do produkcji. Pomysł na tort był konsultowany od zera z Justyną, bardzo nam zależało, aby zawierał jako dekoracje tylko suszone kwiaty na torcie PM oraz na monoporcjach – dla Kęsów nie ma rzeczy niemożliwych - zaproponowali wiele swoich pomysłów i stworzyli istne arcydzieło! Logistyką zajmują się w całości Kęsy, więc nie ma stresu przed weselem. Kochamy, dziękujemy i gorąco polecamy! I przy okazji zachęcamy do wizyty w stacjonarnym punkcie w Port Łódź, tworzą takie cuda! ”
“Jeśli masz ochotę na małe co nieco w sercu Ogrodu Botanicznego, wśród szumu drzew i śpiewu ptaków, to odpowiednie miejsce dla Ciebie! Kawiarenka serwuje pyszne czekolady na gorąco, kawy latte i inne. Hitem jest duży wybór gofrów - od najprostszych do złożonych z wielu składników. Gofry bąbelkowe są przepyszne. Dla fanów lodów kawiarenka serwuje kilka smaków. Znajdziemy tu też rurki z kremem i słone przekąski. Do dyspozycji gości kilkanaście stolików, krzesełka, leżaczki. Wszystko w pięknej scenerii wśród drzew i kwiatów. W pobliżu kawiarni znajdziemy toalety.”
“Dobra pizzeria, dodają sosy w cenie. Pizzą 45cm spokojnie najedzą się dwie osoby. Wszędzie znajdują się wieszaki, na których można zawiesić kurtki. Polecam”
“Pełen profesjonalizm, miła obsługa, konkretny własciciel.”
“Aktorzy i spektakl na wysokim poziomie dodatkowo duży parking wygodne siedzenia i miła kawiarenka z pysznosciami czyli coś dla ciała i dla ducha”
“Pyszna kawa, przemiła obsługa, różnorodność napojów, bardzo dobra lokalizjacja Iza i Alicja”
“Bardzo smacznie, świeże, domowe jedzonko. Pyszne obiady, sałatki i kanapki. Polecam!”
“Złoto ukryte między blokami. Brownie boskie, sernik cudny, cynamonka hit. Nie ma takiego miejsca na Janowie i Olechowie, najbliższe takie cukiernie na Śródmieściu. Serdecznie polecam, trzeba przychodzić tuż po otwarciu, wyprzedają się na pniu!”
“Zajrzałem tu zupełnie przez przypadek, z ciekawości co jest w bramie. Surrealistyczne miejsce, Jedno z najbardziej niezwykłych w Łodzi. Dziś takich miejsc przybywa i to jest fantastyczne. Sam Nie Miałem czasu I chyba trochę się bałem, ale przyjdę tu z kimś, na pewno.”
“Nieprawdopodobne smaki! Tort, sernik czy każda inna pozycja z menu jest zawsze dopieszczone i wyglada przepięknie. Składniki tylko najlepszej jakości. A smak… No cóż… nie ma osoby, która by kręciła nosem po zjedzeniu tych wspaniałości! :-) Pani Iza ma talent w rękach i wkłada w każdy swój wypiek nie tylko prace ale SERCE. Spróbowałem i już zawsze będę wracać! Polecam!”