Przegląd katalogu
- 530 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 530 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 530 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 192,941 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“Mam pytanie. Dziś koło 16.30 kupiłem 100 ml Alko i zapomniałem wziąć po zakupie. Zostało przy kasie. Czy jutro tj piątek koło 15.30 a 16 będę mógł odebrać bo będę wracał tędy?”
“Zdecydowanie moja ulubiona Żabka, zwłaszcza jak za kasą jest Pani kierowniczka. Jednego razu jak wracałem od dentysty po usunięciu zęba, cały spuchnięty i obolały, podzieliła się ze mną lekami przeciwbólowymi, co było darem z nieba, bo od dentysty nawet recepty nie dostałem. Ogólnie obsługa jest zawsze miła. Przynajmniej ta stała, z pracownikami którzy sie pojawiają tylko na chwilę, bywa różnie ale nigdy nie miałem złego doświadczenia. Sklep zawsze czysty. A jedzenie jak to w Żabce, całkiem smaczne jak na cenę. Polecam ^^”
“Miła obsługa, najczyściejszy sklep z sieci żabki, najlepszy sklep na osiedlu, polecam”
“Panie są przemiłe .Posiadają ogromną wiedzę.Maja indywidualne podejście do każdego.Polecam☺️”
“Na szybkie zakupy jak czegoś zabraknie w sobotę i niedzielę.”
“Od kiedy zmienili się właściciele, ta żabka odżyła, przyjemna obsługa, da sie porozmawiac. Ze starym zarzadem byl notoryczny problem z brakiem kultury, tutaj mlody chlopak bodajze kierownik przemily. Brak zarzutow co do czystosci. Super jest teraz”
“Dobry sklep . Miłą obsługą. Wszystko ok”
“Jedzenie jak w każdej Żabce. Obsługa jest bardzo miła. Przyszliśmy rano w sobotę na zakupy na śniadanie. Pani poratowała nas kuponami i doradziła co kupić najlepiej. Polecamy”
“Dziś 23.03.2023 trafiłem na najsympatyczniejszą obsługę w żabce z jaką kiedykolwiek się spotkałem. Pozdrawiam.”
“Jest porządek i miła obsługa czyli to co powinno być.”
“Niebo w gębie! Kawa konkretna, a do tego gofry z bitą śmietaną i owocami, jakich się już rzadko spotyka – wszystko świeże, nic z tubki. Polecam każdemu, kto ma dość udawanych deserów.”
“Żabka jak żabka. Zimne piwko jest.”
“Super Żabka pani miła dała nam kawkę pozdrawiamy serdecznie ❤️❤️”
“Żabka w mojej okolicy to naprawdę świetne miejsce na codzienne zakupy. Sklep jest zawsze czysty i dobrze zaopatrzony, a obsługa miła i pomocna – nawet w pośpiechu można liczyć na uśmiech i sprawną obsługę przy kasie. Bardzo cenię też wygodne godziny otwarcia, dzięki czemu mogę wpaść zarówno rano po kawę, jak i późnym wieczorem po drobne zakupy. Zawsze znajdę tu świeże pieczywo, potrzebne produkty spożywcze, a także dodatkowe usługi, które ułatwiają życie, jak odbiór paczek czy szybkie doładowanie telefonu. To zdecydowanie sklep, do którego chętnie wracam i który polecam każdemu w okolicy.”
“Stacja pali. Ceny standardowe Różnica w porównaniu do innych stacji wynosi kilka groszy. Obsługa stacji na najwyższym poziomie. Toalety czyste zaopatrzone w papier toaletowy i ręczniki papierowe. Przy stacji jest ok 10 miejsc parkingowe dla ciężarówek. Przy stacji również jest bar który ma przystępne ceny.”
“Gorąco polecam! Kolejna impreza w tym miejscu i jak zawsze wszystko świetne i pyszne! Pozdrowienia dla całej ekipy:)”
“Polecam. Ceny może nie najnizsze ale świetnie można się zrelaksować po wielogodzinnym zwiedzaniu ogrodu botanicznego.”
“Polecam! fachowa obsługa, Pan Tomasz bardzo pomocny. poratował gdy miałam problem na trasie.”
“Fajny dobrze zaopatrzony sklep bardzo kompetentną i pomocną właścicielką. Polecam gorąco.”
“Najlepsze burgery jakie jadłam! Polecam!”
“Fantysteczne i profesjonalne miejsce. Właściciel bardzo miły, obsługa 5/5. Byliśmy gośmi na wydarzeniu na ponad 300 osób, więc wyzwanie niemałe, a uniesione z łatwością przez Ekipę tworzącą to miejsce. Dziękuję i do zobaczenia ponownie”
“Wszystko w praktycznie jednym miejscu, od ubrań, przez spożywke i kosmetyki do usług pocztowych”
“Duza żabka . Duży asortyment. Lubię przychodzić na zmianę popołudniowa gdzie pracuje pani w okularach i młody chłopak zawsze uśmiechnięci i pomocni”
“Świetne przekąski i hot-dogi, zawsze musimy tam skręcić po drodze. Polecam”
“Pani kasjerka bardzo miła, mimo przykrych komentarzy i prób zrównania jej z błotem daje rade. Pan kasjer tez pokazuje się od dobrej strony. Nie rozumiem osób, które same nie potrafią zrozumieć złego humoru lub żałoby innej osoby. Każda sytuacja, w której kupuje coś w tej żabce jest bezproblemowa. Polecam każdemu empatycznemu człowiekowi z teo lub będącego na teo.”
“Najlepsza żabka w Łodzi, i chyba jest tam najmilsza ekspedientka żabek w całym mieście, pozdrawiam czerwonowłosą Panią!”
“Polecam, są klasyczne smaki i dość ciekawe w przystępnej cenie. Prawda czasem trzeba poczekać w kolejce.”
“Bardzo fajna cukiernia. Ciastka i praliny przepyszne i bardzo wg mnie tanie. Aż w szoku byłam wielkościach ciastek i cen. Miłe zaskoczenie. I na prawdę były pyszne. A i dodatkowo też bardzo smaczne lody.”
“Najlepsza żabka, często oblegana ponieważ jest blisko szkoły ale nigdy niczego nie brakuje.”